Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:51 20.09.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема kak se izpo4va te4nosta ot radiatora na TIPO 1.4нови  
Автор Capoeira ()
Публикувано27.10.03 11:33



iskam da ia smenia cialata 4e ve4e 3 god ne sum ia ama ne znam kak da ia izto4a niama kran4e dolu ima samo za nalivane moliavi pomognete 4em mi e spe6no



Тема Re: kak se izpo4va te4nosta ot radiatora na TIPO 1.4нови [re: Capoeira]  
АвторDizela (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 15:17



Mi izvadi nai dolniq marky4 ot radiatora i gotovo.A tva Tipo det si go slojil ne6to mi bie na Golf.



Тема Бие ти на Голф...нови [re: Dizela]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано27.10.03 15:32



заради фарчетата в горната част на бронята. Аз щях да запитам - как му се отварят вратите на това Типо?

"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"


Тема Re: Бие ти на Голф...нови [re: SHERlFF]  
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 16:57



S distancionno.Edin aver si go napravi,s njakakvi ma6inki,izpu6i otvorite s lamarina i gi kitosa.O6te ne sme razglejdali temata za izto6tenia akumulator,no izhoda e 4upene na stqklo.



Тема Re: kak se izpo4va te4nosta ot radiatora na TIPO 1.4нови [re: Capoeira]  
Автор mariobg (Начинаещ)
Публикувано27.10.03 18:28



Ami ve4e sa ti otgovorili, t.e. Otvivash skobata na marku4a koito vliza otdolu na radiatora!!!

No da ne zabravish 4e predi da zapo4nesh e zadalzitelno da podgreesh kolata do vku4wane na perka, da otvorish parnoto na max i 4ak sled kato si pusne perkata, gasi6 i razvivash. Tova vsi4koto za da ti e otvoril hubavo termostata, zastoto ina4e ste smeni6 samo polovinata te4nost, nali se se6ta6. A da i vnimavai kato vadi6 marku4a da ne se oparish ;-) stoto te4e i ot nego i ot radiatora ;-))))))))



Тема Re: kak se izpo4va te4nosta ot radiatora na TIPO 1.4нови [re: mariobg]  
АвторDizela (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 18:34



E ti golqm savet my dade.Da pregree kolata i sled tova barzo da izto4i antifriza.I posle 6e ima da se 4ydi 6to tekat glavite.
Prosto izvadi marky4a i pysni parnoto i to 6e izte4e vsi4ko.



Тема Re: Бие ти на Голф...нови [re: SHERlFF]  
АвторDizela (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 18:41



Ima ne6to takova i nemi xaresva.Samo sa go razvalili.



Тема Re: kak se izpo4va te4nosta ot radiatora na TIPO 1.4нови [re: Dizela]  
Автор mariobg (Начинаещ)
Публикувано27.10.03 18:44



Kakvo, i ako ne e otvoril termostata kak ste izto4i antifriza vav dvigatelia i t.n. I da te pitam ti izto4val li si antifriz na kola zagriala do 90 C i na studena kola, ako ne si probvai i izmeri kolko ste izte4e. Pak i dosega ne mi e protekla glavata (garniturata). A i sam pital maistor za zagriavaneto na dvigatelia predi izto4vane.

I kam teb li4no imam vapros. Zna4i zagriavash si kolata do rabotna temperatura 85-90 gradusa i kato stignesh kakvo pravish ostaviash ia da raboti za da iztine, koeto e nevaznozno ili prosto si spirash dvigatelia??? a kato go spresh da ne mislish 4e te4nostta prodalzava da cirkulira i da ohlazda???

p.s. Gornia mi posting e moia savet, koito iska da go priema, koito ne sasto. Na nikogo ne nalagam mnenie. Blagodaria za vnimanieto.



Тема Re: kak se izpo4va te4nosta ot radiatora na TIPO 1.4нови [re: Dizela]  
Автор Capoeira ()
Публикувано27.10.03 18:45



10 samo da spre da vali i ia izto4vam ...
A za vratite da otvariat se s alarmata prosto leko se otkrehvat.....
Edinstveno zadnata vrata se otvaria postaromu i ot tam ima vuzmojnost da se otvoriat ostanalite ina4e naistina pri lipsa na akumolataor 6te6e da ostane samo 4upene....



Тема Re:Eeeeee ti pa sa za kvo se nady?нови [re: mariobg]  
АвторDizela (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 19:14



1.6tom se vkly4va perkata zna4i temperatyrata v radiatorae kam 86'(za vsqka kola e razli4no)Tova zna4i 4e pri glavite e pone s 10 gradysa pove4e a m/y klapanite kadeto nqma oxlajdane e o6te pove4e.Kato go izto4i6 estestveno 6e se povi6i vav cqlata glava i stava lo6o.
2.Kato q izgasi6 ako 6te6 vqrvai no moje i da prodalgi da cirkylira ako e otvoren termostata dori ima i koli sas takav vid oxlajdane(termosifonna oxladitelna s-ma
(stari koli))
3.O6te predi da e otvoril termostata vodata se varti samo v bloka i v parnoto a ediniq ot marky4ite vliza6ti v radiatora otiva v bloka taka 4e 6e go izto4i6 po4ti 98% a i da ostanat 200-300grama kvo ti pyka.
4.Imam 2 koli i na dvete gi izto4vam na stydeno i antifriz ostava samo m/y ternostata i radiatora(v marky4a) a tova e ni6to.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.