Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:38 27.06.24 
Автомобили
   >> Fiat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ама ха !нови [re: jamie]  
Автор*FUTiE* (Нерегистриран)
Публикувано21.10.03 15:56



Jamie батко незнам ква против мен имаш ама тези препарати не взаимодействат с алуминия!!! Това не са чак такива химикали --- та те дори кожата немогат да ти увредат (е белината не съвсем ама)
По въпроса с интеркулера ок не съм прочел добре! Но пък останах с впе4атлението, че ти смята6 "вси4ко след турбото" като интеркулер за това така се изразих!
първо интеркулера ти не е 100% алуминиев за да се разкапе!!!! Той е алуминиева сплав, която не се разкапва от топла вода и препарат за стъкла!!!!



Тема Да те светна,нови [re: *FUTiE*]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано21.10.03 17:51



всички киселини и основи добре взаимодействат с алуминия. Беше споменал че се отделяла някаква ;-)))) И изобщо не е от значение че само часто от интеркулъра е алуминиева - едва ли те урежда да караш с половин здрав и половин липсващ интеркулър :-)))

UB40 !



Тема Вие зациклихте!!!нови [re: jamie]  
Автор Psycho (XTC)
Публикувано21.10.03 18:53



Ставаше дума за интеркулер, а не за изработка на атомно оръжие.
Успокойте се.

И на двамата методите действат!!!!



Тема Re: Вие зациклихте!!!нови [re: Psycho]  
АвторFUTiE (Нерегистриран)
Публикувано21.10.03 23:23



Абе ей тъп прост ТАПАК "Jamie", айде да видим как 6те ти се стопи интеркулера от това измиване! Абе ти си кух като тва м/у ушите ти! ЧАШАТА преля! Искам да дам съвет онзи-ми вика как имало взаимодействия та дупки в интеркулера---Абе я отиди до некоя болница да те видат нещо си БОЛЕН и то за жалост умствено!!! Ти си един злобен човек, който не може да спре като се насере!!!!!!!!!
Айде извинявайте ама не ви ли дразни тоя във всеки пост във форума се прави на тузар и обеснява винаги как това ще се преебе та онова било скъпо ----та дали си струвало! КАЗВАМ ти ДЖАМИЕ затвори си устата малко, че мири6е!!!! Едва ли само мене дразни6-еби му майката СПРИ се бе човек погледни постовете да види6 как на всеки спори6 некви пълни глупости! Или си некав много тъп или програмист, който нема кво да прави в къщи или в работата!!! А пък за екземпляр като теб може и двете да е!!!!!
съжалявам за експлозията ама тоя ГЪЗ ме вбеси(последното се отнася към хората във форума)



Тема Биберонкатанови [re: FUTiE]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано22.10.03 14:47



ли искаш малък ? Май ти се иска поне тук да си голямата работа :-)))
Говориш прекалено много наизуст без да познаваш материята. Това ти е проблема - като си счупиш колата, "ТЪПАК" не е думата с която ще я оправиш. Ти лично мил ли си интеркулер с препарати, отделящи в свободен вид киселина ? А изобщо мил ли си интеркулър (съмнително - като помня какво излезе от онзи) ? А може би ли малолетно пишлеме без книжка ?

ПП: Аз пък не съжалявам. Всяка жаба да си знае гьола.

UB40 !



Тема Abe RAZBIRA4O голиамнови [re: jamie]  
Автор*FUTiE* (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 22:12



Това, че съм на 15 не означава, че не разбирам онзи интеркулер го мих само с вода точно за 10мин преди да ти го дам! Миь си моиа, който е от косуърт и дазе забелязах разлика в мощостта в хай енд оборотите!!! Но той е стоял сума ти време в Ан Кол така, че нормално! Направих си и праскане на матрицата по супер як начин! Ти ли ше ми разправяш колко знам за Уно Турбо бе!!! Абе ходи ти да си вземеш биберон заштото сам прекарал повече време с тази кола последната година и половина отколкото си си носил чорапи бе! Дразни6 ме! това, че нямам книжка не означава че не карам по-добре от повечето "шофьори" в БГ ! Ти си голем разбирач! Не си спомням дали с теб говорих, че искаше да правиш неква японка с части от уно!!! Май бе6е ти! От това което говорех с теб РАЗБИРАЧО ти незнае6е кво е ECU i Start up managment! Така, че не се прави на кой съм аз! Поне да бе6е някой, за да ми се прави6 Лайно такова! Мене вече ми е неприятно да ти отговариям на заядливите постове представям си ако те вида как такова самопрехвалено човече ше погледна в очите! Искам да се пуснем на отсечка с коли и ли картинги, че нали съм пишлеме без книжка та да видим кой кара по-добre----не е лоша идея мисля че е осъществима и тогава да видим как ще си затвориш голямата уста!!!!
Аз знам че ти в гьол живееш и си го знаеш, но все пак аз не съм влечуго като теб!!!На изуст съм говорил АХАХАХХАХААХАХАХМУХАХАХТЦТЦТЦТ



Тема Не се и съмнявамнови [re: *FUTiE*]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано23.10.03 10:42



че си лежал под него година и половина - това Уно изобщо колко километра си го карал ? 10 има ли ? А изобщо колко си карал - като се пишеш за по-добър от повечето в БГ ? Да не би да си по-добър на НФС6 , а ?
О, да - аз исках (и правя) японка с части от електрониката Уно. Странно ли ти е ? За мен ЕКУ-то не е просто една кутийка - както за теб :-) Да се пуснем на отсечка казваш ? Че на отсечка и празен карт с тухла на педала на газта ще върви бе :-)) Какво можеш да ми докажеш ? Нищо. Много се пънете лапетата, дано само не направиш някоя катастрофа като вземеш книжка някой ден - това комплекса е голяма работа и като хукнете да се доказвате - само поразии !

ПП: Изобщо не ме ебе дали ти е приятно.

UB40 !



Тема МУУАХАХААХАХХАХААХнови [re: jamie]  
Автор*FUTiE* (Нерегистриран)
Публикувано23.10.03 19:57



Ти си вездесъшт!!! БОГ! ЕКУ-то за мен не е само кутия а знам всичко вътре като го отвори6 знам и как да си направя чип, но това са други работи!(просто ти пояснявам БОЖЕ, че не е само черната кутйка за мен)
Искам да ти кажа за картинга на писта а за колата на остечка(тази дума не значава само права ПРОСТЬО)Тъп си батка и като ти казват, че дразни6 млъкни 6тото като говори6 още по тъп става6! Не ща да ти се правя на кой съм аз! Айде бегай легай, че ....



Тема А, ощенови [re: *FUTiE*]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано23.10.03 23:28



един чип-майстор :-))) Пак много знаеш - то много сложно ЕПРОМ програматор да си купиш и да се научиш от коя страна е горещ поялника ;-Р Само че се съмнявам това дето го "знаеш" дали го можеш. Мисля че и на право зор ще караш, трябва да намеримнаистина място с мантинели и без завои за тебе :-Р
ПП: ЕКУ-то на прословутото УНО е Бош. Така че по-скоро може да се каже че съм искал да използвам швабска електроника, но ако държиш - нека да е "от УНО"

UB40 !



Тема Re: А, ощенови [re: jamie]  
Автор*FUTiE* (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 00:23



Батко преди два поста вика6е, че връзките немога да си вържа, а сега ми говори6 от коя страна бил горещ поялника
По бавно с матерялаГовориш на изуст-то първо на уното няма ЕПРОМ ама тва е друг въпрос! Аз лично си смених цялата електроника с такава от Делта Интеграле е ти това и да искаш неможеш да го направиш. а освен, че го направих постигнах великолепни резултати!!!Така, че трябва да глвдаш по-сериозно на мен----все пак ти си само задкормилно устройство другите неща тепърва трябва да ги учиш така, че не си губи времето с мен а действай учи, за да ме настигнеш
А пък това за правата отсечка с мантинелите е пална глупост и това си е говорене на изуст----Аз ти казах хайде да праснем едни карт на Дунев и ще видим кой кара по-добре! Ако си пилот на кола и карта ти се отдава не си мисли, че трябва да свикваш така, че хайде правим си среща и ще видим ако пък иска6 с коли-----Няма да е равностойно
, защото мойта е по-бърза от твойта и не е честно, а аз ако бия бия честно така че алтернативата е карт таман нема да се притеснявам и за куки----Хайде чакам да дае6 съгласие за карт---На дунев е най-походящо заради система за отчитане на времето до хилядни, а ако си мислиш, че знам пистата чух, че в последните 3 месеца са я промени ли 2-3 пъти така, че не се плаши няма да те бия с 10сек по-добра обиколка
Чакам отговора Непросветена Душко




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.