Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:51 17.05.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Катализаторнови  
АвторMitko (Нерегистриран)
Публикувано23.09.03 10:11



Колеги, има ли начин да разбера със сигурност дали катализатора ми е свършил. Колата взе да се държи доста странно.



Тема Re: Катализаторнови [re: Mitko]  
Автор Capoeira ()
Публикувано23.09.03 14:05



май му дават живот 80 000 до 100 000 след това може да го махнеш само пречи аз още не съм го махнал само поади мързел и от това че трбва да му търся гърне с същия размер след това....

http://free.bol.bg/nasko_/heilbron015.jpg


Тема Re: Катализаторнови [re: Capoeira]  
АвторMitko (Нерегистриран)
Публикувано23.09.03 15:30



Проблема е, че при потегляне от място колата тръгва все едно някой я дърпа назад. После изведнъй се отпушва и поема рязко както би трябвало да дърпа нормално.



Тема Re: Катализаторнови [re: Mitko]  
АвторMitko (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 00:02



Определено е катализатора. На Tipo 1.6 DOHC точно пред него има болт който може да се развие и отваря отвор, който видимо подобрява нещата. Колата все още е спъната, но върви по-добре от преди. Ще видя как ще върви след като махна катализатора.



Тема Re: Катализаторнови [re: Mitko]  
Автор tsvet4OМодератор ()
Публикувано26.09.03 09:04



Наистина вероятно проблема е в катализатора. Махай го, само може да ти пречи...



Тема Re: Катализатор [re: tsvet4O]  
АвторLeon (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 16:05



Къде се намира този катализатор, за да го махна и аз от моята кола? Знам че имам, но не работи отдавна.



Тема Re: Катализаторнови [re: Leon]  
Автор tsvet4OМодератор ()
Публикувано26.09.03 16:46



Недей да го махаш сам - отиди в сервиз - те знаят къде е. Иначе е някъде в началото на генерацията.



Тема Re: Катализаторнови [re: tsvet4O]  
Автор Capoeira ()
Публикувано26.09.03 22:32



след колектора е ламбда сондата тя е пурвото не6то което се вижда и веднага след нея е едно гърне точно по скоростниа лост катализатора е перфориран като решето и е първото разширение....



Тема Re: Катализаторнови [re: Capoeira]  
АвторMitko (Нерегистриран)
Публикувано27.09.03 00:21



Резултата беше очаквания. Махнах катализатора, а той беше запушен и вече беше почнал да се топи. Резултата бе, че колата стана по-пъргава и вече отговаря незабавно като и подам газ, а не да се мъчи.



Тема Да се топи ?нови [re: Mitko]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано27.09.03 11:06



Ново 20 :-)))
Абе ти каква всъщност кола имаш ?

UB40 !




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.