Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:16 22.05.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Kakwo moje da se naprawi ot edno UNO?нови  
Автор Lud Audi fen (пристрастен)
Публикувано21.09.03 19:35



Hi!

Imam tuka po dryka edno fiatche UNO 45 i se chudq ko da go prawq... iska mi se da go naprawq nekfo weselo krasiwo i moshtno .. kajete kato fiat specowe kakwo moje da se naprawi? :) Wkluchitelno me interesuwat warianti sys smqna na dwigatel i t.n. ... moq e nekyf 1 lityr injection ..
Shte se radwam i ako dadete nqkoi i drug link da widq za wynshen tuning kakwo moje da se naprawi :) .. che az samo ot audi-ta razbiram :)


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Я ?нови [re: Lud Audi fen]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано21.09.03 22:10



Че откога ?
Последния път като те четох се хвалеше че си дал АУДИ-то на друг да ти го прави :-Р
От Фиата - градска кола можеш да си направиш :-))
Подарък за някое гадже - с оптичн и вътрешен тунинг.

UB40 !



Тема Re: Я ?нови [re: jamie]  
Автор KPEMATOPМодератор (FIAT Uno Turbo)
Публикувано21.09.03 23:59



nishto ne stawa ot toq fiat...
trygnesh li da go tochish oka4waneto shte sdawa bagaja na seki 10k km...
shte izkriwish koshowete ot mnogo shpagi, ebana rabota sa fiat uno
wij turbo.ws.cz za optichen tuning i interioren tuning



Тема Re: Я ?нови [re: jamie]  
Автор Lud Audi fen (пристрастен)
Публикувано22.09.03 03:03



Dal sym audi-to na drug da go prawi? NE :))
W momenta mi e swalena skorostnata kutia i chaka now sinhronizator za 1wa/2ra :))
Za towa sym s fiatcheto shtoto towa e edinstwenata izlishna kola w semeistwoto ... podaryk za kifla? ne :)) nikoga ... za kifli max cwete i cherpene s kafe :)))
nekfo takowa mi e zabawno shtoto e bezbojno eftino wsichko za fiatcheto i mislq che sys malko pari moje da se naprawi mnogo sladurska kolichka hei taka za tashaka :) Uporito twyrdq che chowek trqbwa da e lud za da se dwiji s poweche ot 100 sys fiat uno :)) karal sym tazi kola baq wreme predi nqkolko godini i prosto ne pojelawam i na nai-golemiq mi wrag da kara fiat s nad 100 :) inache e dosta praktichno za grada :))


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Re: Я ?нови [re: KPEMATOP]  
Автор Lud Audi fen (пристрастен)
Публикувано22.09.03 03:07



Za kolko pari moga da si namerq 1.3 turbo dwigatel BEZ turbina? shte mu sloja edna ot rezerwnite mi :)) dali shte uspeq da izwadq 150 konq pone? Kolko spored tebe shte mi izlezne ukrepwane na kupeto + po-zdrawo okachwane? Podoziram shte mi trqbwa i druga skorostna kutia :)) tq kolko izliza ?
Iskam da stane sladurska kolichka godna za pyrporene napred nazad i da moga i da si prawq tashak da reja horata primerno 0-160-0 na prawo parche :)) wqrwam che ako se dwiji samo napred ne moje da se preobyrne chak tolkowa lesno :)))


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Абе Крематор,нови [re: KPEMATOP]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано22.09.03 11:06



какво си ми се лепнал ?
Вече втори път ми говориш на мене :-))))
Пиши си на Лудия !

ПП: Знам че ме обичаш ама не ти дължа пари че да ме преследваш :-Р

UB40 !



Тема Кат те гледам,нови [re: Lud Audi fen]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано22.09.03 11:08



1300 кинта направо за цяло Уно турбо в окаяно състояние те уреждат :-)))
Ти хубаво ще караш само направо, ама ще трябва и да спираш - помисли върху това.

UB40 !



Тема Азнови [re: Lud Audi fen]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано22.09.03 11:10



затова и предложих да го направиш "бонбон" - само оптичен и интериор тунинг.
Това не е кола която евтино да стане бегачка - ще смениш почти всичко.

UB40 !



Тема Re: Я ?нови [re: Lud Audi fen]  
Автор tsvet4OМодератор ()
Публикувано22.09.03 12:25



Наистина няма смисъл да правиш нещо по твоято уно... Ако си толкова запален по одеята по-добре го продай и купи някаква малка бегачка /не е задължително да е фиат/ и в нея почвай да набиваш парички.. Иначе в Уното няма хляб..



Тема Re: Кат те гледам,нови [re: jamie]  
Автор Lud Audi fen (пристрастен)
Публикувано22.09.03 14:07



eeee sha slojime nekfi qki spirachki :)))
sha mu turim predni kato na starata mi 90ka .. te nema da izleznat skypo :)) a se sybirat w 14" djanti :)
Ama mene mi trebe samo dwigatel ... dori bez turbo :)) Sha mu sloja moeto fabrichno primerno .. bi trqbwalo da uspee da go zawyrti? :)


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.