Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:12 15.06.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Налинови [re: tsvet4O]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано22.09.03 22:29



и да го имаш - ще го поразиш :-)))
Нима ще можеш да му смогнеш с разхода или поддръжката ?
Ще те разори, нима не си го разбрал ?

UB40 !



Тема Re: Налинови [re: jamie]  
Автор tsvet4OМодератор ()
Публикувано22.09.03 22:37



Разбрал съм го, и затова не карам такова



Тема Темпричканови [re: tsvet4O]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано22.09.03 22:42



на нафтица - да си караш дръвца за зимата :-Р
ПП: Няма да се заяждам повече.

UB40 !



Тема Re: Moje bi typ wypros no wse pak?нови [re: tsvet4O]  
Автор Lud Audi fen (пристрастен)
Публикувано22.09.03 23:20



Ne e taka .. unoto e ujasno leko poradi koeto mojesh da go nakarash mnoooogo byrzo da wdigne 100 km/h bez da ima bezumno moshten dwigatel :) Na towa uno ako mu se kowne dwigatel 150 konq 100% shte sym okolo 6 sec :) Wij za audi-to za 6 sec mu trebet 280 konq :)) prosto teji mnogo ... s ima nema 1 ton poweche :))
Za sega sym prosto zawladqn ot razhoda na uno-to :)) bqh zabrawil kakwo e nisyk razhod ... weche sym minal 100 km ot kakto sipah za 10 lewa benzin i oshte ne e swyrshil po dqwolite .... az towa glupawo uno sys 50 lewa na mesec shte go karam wmesto sys 250 za audi-to :)) towa sa si 200 kinta plus ... tamyn po-lesno shte spestq pari za upgrade-a na audi-to :))


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Re: Moje bi typ wypros no wse pak?нови [re: Lud Audi fen]  
Автор tsvet4OМодератор ()
Публикувано23.09.03 10:04



Верно е , върви Уно Турбо, обаче понятия като стабилност, возия и комфорт са непознати за тая "кола"... Аз лично НИКОГА не бих си купил такава... Ако искам да е резачка, ще е някакво GSI или нещо подобно.. Верно, не е същото ускорението, но пък е близко, а все пак има и други качества....



Тема какво да направя за да заглуша колатанови [re: SHERlFF]  
Автор Capoeira ()
Публикувано23.09.03 13:56



С извинение но каква марка са оригиналните ресьори на типото щото вчера заничах тактично на улицата под две три.... и явно при мене са сменяни някога щото са точно monroe sensatrack (не пише в сервизната книжка обаче кога)... не знам дали е нормално като минавам по павета с малка скорто и да се чува звук на 10 монети от един лев във войнишка манерка.... направо си е срам... какво да му сменя .... наполедък си мисля че може всички да бъркат че амортисьорите са здраваи тех да сменя пък ще видя... прсосто нямам си и идея от какво може да е толкова щумно окачването


Иначе като стабилност ми харесва не е много меко за да се претрепеш а по скоро е доста твърдичко което ми допада...(това за жигулата е само бъзик харесва ми да съм като в лодка ама само градско, и то по софийските улици )

http://free.bol.bg/nasko_/heilbron015.jpg

Редактирано от Capoeira на 23.09.03 13:57.



Тема Нямат си марка май...нови [re: Capoeira]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано23.09.03 14:36



Като ги сменях, ги гледах - имаха си емблемка само на Фиат/Ланчиа.
А и аз съм карал по паветата в София с моето Типо - окачването ми не дрънчи, дрънчат си само предните стъкла - мамка им, трябва да им стегна малко каналите!

"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"


Тема Четох ревюта от списания...нови [re: tsvet4O]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано23.09.03 14:40



от '92-'93 година, когато излиза Типо 2.0 16v (148кс), класират го на първо място, макар и не с много в сравнение с бегачките на Ескорт, Астра, Голф и т.н., само дето това Типо вече си е стара кола... ако искаш наистина бегачка си вземи Алфа. :)))

"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"


Тема Re: Четох ревюта от списания...нови [re: SHERlFF]  
Автор tsvet4OМодератор ()
Публикувано23.09.03 16:12



Не, не искам бегачка, просто отбелявзах, че не бих си взел УНО.



Тема Re: какво да направя за да заглуша колатанови [re: Capoeira]  
Авторmitakata (Нерегистриран)
Публикувано23.09.03 16:12



За такова тропане не знам, но ако по павета се чува звук като от 6 монети по 50ст. във манерка - свали си декоративните тасове и мини пак по паветата да усетиш разликата




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.