Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:50 03.06.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Азнови [re: jamie]  
Автор Lud Audi fen (пристрастен)
Публикувано22.09.03 14:11



hmmm
sha widime :)
wse oshte se chudq dali si struwa .. ama iskam da e taka da shashkam horata deba ... ideqta e da si prawq tashak s horata :) i da kysam S8-ci po sfetofarite :)) da im e gadno :))


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Re: Я ?нови [re: tsvet4O]  
Автор Lud Audi fen (пристрастен)
Публикувано22.09.03 14:14



e kolko pari moe i zema spored tebe na tazi kolichka?
Kolata e:
UNO 45sie, 1.0 injection, 45hp, ISTINSKI 122 hilqdi, mislq che e '90 ... kolata e kupena ot shweicaria 1993, i e karana okolo 4 godini w bylgaria, ostanaloto wreme e karana w austria ... kolata e w dobro systoqnie .. dori idealno :) ima si dori shibidah :) .. ima zabelejki samo po skorostnata kutia ... i zabelejkata e samo ako kolata ne e karana poweche ot 2-3-4 meseca :)) kolko spored tebe moje da se wzeme na towa neshto? btw unoto e dwuwrato :)


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Re: Я ?нови [re: Lud Audi fen]  
Автор tsvet4OМодератор ()
Публикувано22.09.03 16:45



Абе не можеш да й вземеш много.. Незнам точно колко - не съм се интересувал от подобни коли, но няма да е повече от 2000 лв., да не кажа и надолу.. Абе колкото да си смениш гумите на Ауди-то



Тема Колконови [re: Lud Audi fen]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано22.09.03 20:52



пари си заделил за това ? Или си мислиш че е като ЛЕГО - слагаш турбото, завинтваш 2 винта и е готово ?

ПП: То като сложиш купе, спирачки, окачване , трансмисия и двигател - направо все едно си купил друга кола (но си дал повече пари).

UB40 !



Тема Re: Колконови [re: jamie]  
Автор Lud Audi fen (пристрастен)
Публикувано22.09.03 23:15



stiga de .. ne sym wcherashen :) Imam si edna kola s turbo i imam weche dosta dobra ideq koe kak raboti i t.n. :))
po powod poslepisa ti - amiiii .. neshto takowa ... NO ideqta e da si prawq kola za tashak :) Seki sha gleda typo kogato edno typo uno na 293748932 godini prawi 100 pod 6 sec primerno .. shtoto pod 6 sec mi se struwa realistichno ...
Inak za byrza kola si imam edna - Audi :)) neq sha q pyrja jiwot i zdrawe na 400+ hp ama sha mi trebet powechko pari i sym w izchakwane da se poqwqt :)) hubawoto e che e izwestna receptata taka che parite shte sa optimalno izharcheni ...


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Re: Я ?нови [re: tsvet4O]  
Автор Lud Audi fen (пристрастен)
Публикувано22.09.03 23:21



aaaa nowi letni gumi jiwot i zdrawe chak 2005-ta :))
No zimni moje i 2004ta da potrqbwat ta moje da prodam fiatcheto za 4 zimni gumi dogodina :)))


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Имам идея.нови [re: Lud Audi fen]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано23.09.03 17:35



НОС - прежалваш Уно Турбото и става под 6.

UB40 !



Тема Re: Имам идея.нови [re: jamie]  
Автор tsvet4OМодератор ()
Публикувано24.09.03 09:04



Какъв нос? Сега ще искаш и уши да му слага



Тема Re: Я ?нови [re: Lud Audi fen]  
Автор KPEMATOPМодератор (FIAT Uno Turbo)
Публикувано24.09.03 09:19



ako nategnesh turboto ot 0.6 bara i go nabrimchish na 0.85 shte uskorqwash za 8 secs
za da padnesh pod 8secs hmmm, dosta dobyr osnowen remont i hybridno turbo
moq fiat e za 7.9secs, ama s prudnal motor, no oswen brimcheno turbo imam i drugi neshta, nali znaesh unoto nqma chip i trqbwa nqkoi enshta da se prawqt ruchno
ima walowe na PIPER , koito se wodat FAST ROAD te dawat 15hp , i togawa Unoto moje da padne na 7...No naj-byrzoto Uno e 192hp i uskorqwa za 6.2secs do 100




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.