Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:14 01.07.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема За Димитърнови [re: dimitar]  
Автор nas_ (непознат)
Публикувано11.09.03 16:15



Моето Типо беше такова и като го купих не вдигаше повече от 50 градуса дори през лятото, само по кръстовища и продължително каране на малка предавка вдигаше до 90 градуса , след като смених термостата (12.80 лв от Тодоров) всичко се оправи.Като си купуваш термостата си вземи само клапана, няма смисъл да се набутваш за цял термостат с тяло, а смяната сам можеш да си я направиш

Редактирано от nas_ на 11.09.03 16:17.



Тема Re: Проблем със загряване.нови [re: hf hpe]  
Автор Capoeira ()
Публикувано11.09.03 16:20



Това вашите не с проблеми аз заради тази маса тето е под столчето на масата дадох напразно 15 лева за комп диагностика защото колата отказваше да въврви даваг газ а тя ъъ работи на 1000 оборота и дотам дайе става по зле и това в двигени и при спряли все едно...
Отдодох на дисгностика и там видяха че дава грешни показания да темп на двигателя и въздуха даваше 27 градуса двигател и 5 градиса въздух лятото при 35 въздух и оклоло 70 двиг.. направо се беше удавил от бензин двигателя(както се изразиха хората после карал сум шведска кола)..
Много вниматенло провери масата откачи я малко спрей контактен и зашлаифане на каросерията и пак за тегаш зверски и ако е от масата ведна га ше осетиш промяна

http://free.bol.bg/nasko_/heilbron015.jpg


Тема Re: Проблем със загряване.нови [re: Capoeira]  
Автор nas_ (непознат)
Публикувано11.09.03 16:26



Можеш ли да ми обясниш по-подробно къде се намира тази маса и това "столче" за да провера моята 10х



Тема Re: За Димитърнови [re: nas_]  
Авторasrail (Нерегистриран)
Публикувано12.09.03 01:41



tempra 1.6 normalno si durji 80 gradusa samo lqtoto v jegite kato spra na sfetofar naprimer za malko otiva na 90 no togava vkl. i perkata



Тема Re: За Димитърнови [re: asrail]  
АвторMaverik (Нерегистриран)
Публикувано14.09.03 21:03



Az imam dvuvalka i imah sa6tia kato tvoia problem dokato ne smenih termostata. Sega vsi4ko e ok.
P.S. Dai tel da te pitam ne6to za vakuum marku4 po Tipoto pls :))



Тема Re: За Димитърнови [re: Maverik]  
АвторDimitar (Нерегистриран)
Публикувано15.09.03 00:46



Blagodarya vi za mneniata za termostata, shte go smenya maksimalno barzo.:)

Nekoj znae li tel ili adres na Todorov da otida da si vzema ottam.

""P.S. Dai tel da te pitam ne6to za vakuum marku4 po Tipoto pls :))"" - shto se otnasya za tova - tel mi e 0888 531345 sled 11 chasa sutrin.



Тема Re: Проблем със загряване.нови [re: nas_]  
Автор Capoeira ()
Публикувано15.09.03 17:17



Ми говоря за столчето на акумолатора тое една метална плоскост на която ляга акумолатора в предния краз на окило 7-10 см надолу под него има една плочка към която се свързва масата на акумолатора и от там продължава към скоростната кутия и отплачката пък и се черпи ток за свещите(много готино място за прекъсване на веригата никой не търси липса на маса)...

http://free.bol.bg/nasko_/heilbron015.jpg



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.