Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:13 30.04.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Imam mnogo seriozen vapros!!!нови  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано27.08.03 20:39



Da smenia li Bravo-to za tova Pijo???
Ako e istinsko Rally, triabva da e mnogo hubavo!!!
Dnes go vidiah na jivo i mi vze akula!!!
Eto link kum obiavata:




Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: Imam mnogo seriozen vapros!!!нови [re: |Kuku|]  
Автор tsvet4OМодератор ()
Публикувано27.08.03 22:54



Повози ли се?
Аз доста съм се возил на едно такова, голяма кошница е! Верно, много върви, ама дотам. Пък и няма климатик. Пък и ти си познаваш колата и знаеш, че е в добро състояние. А това е резачка, знаеш как е карана...
На твое място никога не бих сменил твоята перфектна колична за това Пежо...



Тема Mnogo se chudia!нови [re: tsvet4O]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано28.08.03 00:37



Ne sum se vozil, vidiah go sluchaino na krastovishteto!!!
No mnogo mi haresva na vid, a znam, che ako e istinsko Rally, triabva da e mnogo hubavo tehnicheski!!!
Inache, mi e iasno, che e karano kato na Rally , to zatova i niama klimatik, za da varvi poveche
Mnogo slojno stava, mamaka mu!!!
Niama da se naviat na barter i shte triabva da si prodam moita, posle da plashtam Pejoto , a taka shte sum na zaguba

P.S.
Kolata mi ne e tolkova perfektna, prosto e v normalno sastoianie za godinite si, vse pak i tia e karana silno (predpolagam), prosto oshte ne i lichi, no shte se postaraia i da ne i prolichava
Shte pomislia, no neka da chuia i oshte niakoiolko mnenia, moje da ima prepatili


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: Mnogo se chudia!нови [re: |Kuku|]  
Автор tsvet4OМодератор ()
Публикувано28.08.03 08:55



Недей да се чудиш, вервай ми
Докато се чудиш, иди при тоя пич и го накарай да ти врътне едно кръгче. После го сравни с твоята. После си помисли, че постоянно ще се клатиш в тая френска кошница.
Пак ти казвам, ако искаш да си я вземеш за втора кола, да ходиш на Божурище с нея и т.н. ОК, супер е, много върви, но това не е кола за всеки ден.
Пък и гарантирам ти, климатика си има голямо значение... Колко ще се псуваш другото лято



Тема Re: Mnogo se chudia!нови [re: tsvet4O]  
Автор pininfarina ()
Публикувано28.08.03 10:09



edin priatel ima takova ama 1.5d.98g znam ima razlika mezdu negovoto i tova oba4e spored moite nabliudenia ne sa dobri. na 130000km e a mu smeni vsi4ko po prednicata. izleze mu 1000lv.prez sedmica e v serviza 6toto ne6to e sdalo bagaza. kazva 4e ne e vob6te dovolen.predi tova kara6e clio 1.8 92g i ni6to ne pipa 3god. a go kara6e kato nenormalen dokato pijo go pazi!
kolata vatre e tesni4ka za dalag pat e uzas tabloto ne me kefi vob6te kato v panda e.az imam uno i spored vsi4kite ni poznati e po dobro ot peugeot-o. sigurno tova ralli e klasi nad dizela mu no kupeto si ostava tiasno i 6umno. nai dobre da go pokara6 (kakto kazva tsvet4O) i da re6i6 no misla 4e osven 4e e po barzo kolata ti e klasi nad 106-cata.

p.s ti dovolen li si ot tvoita az sam haresal edno 1.8GT dali e dobra oferta za 5500 95g i ako mozes dai mi niakakvo info.
MERSI



Тема Re: Mnogo se chudia!нови [re: pininfarina]  
Автор tsvet4OМодератор ()
Публикувано28.08.03 11:22



И аз говоря от опит... Един приятел първо караше 106, верно, 1.1 беше, ама това няма значение. Смени абсолютно всичко по него. Пък и предполагам Рали-то е с още по - твърдо окачване и представям си как ще вози. Предлагам ти да пуснеш едно запитване в клуб Пежо за 106-ците, макар че те, както феновете на всяка марка, са малко или повече заслепени
Иначе и аз съм се запалил да сменям Темпрата, и исках Браво, но като разбрах как харчи и се отказах... Все пак Пунто е един от вариантите ми



Тема Re: Mnogo se chudia!нови [re: pininfarina]  
Автор tsvet4OМодератор ()
Публикувано28.08.03 11:23



Представям си как е харчили 106 дизел...
В този случай бих се прежалил, ако ми гори 4-5 градско нафта
Но Рали-то определено не е икономична кола, а и няма никакви други каества... Освен че наиситна много върви / те бяха и 4х4 май... /



Тема Да, 4х4 е!!!нови [re: tsvet4O]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано28.08.03 12:02



Не съм сигурен, колко е резачка, защото мойта кола е по-бърза , но просто е много ново и ми харесва на вид, та затова си мислех за едно бартерче
А съм сигурен и, че ще харчи по-малко, ще е по-евтино за поддръжка, а като се има впредвид, че е спортен модел, не вярвам да е калпаво и рехаво от страна на здравината и качеството!!!
Мойта харчи 13,8л./100км., а онова е 1.3 или 1.6, при всички положения е по-икономично

"pininfarina", ако те интересува Браво, ела на срещата на Fiat в събота и ще имаш свободата да разгледаш, каквото си поискаш в мойта кола, тъкмо ще поговорим и на живо за модела


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: Да, 4х4 е!!!нови [re: |Kuku|]  
Автор tsvet4OМодератор ()
Публикувано28.08.03 12:45



Ти май много си се запалил по това пижле...
Само гидината ли те блазни или има и нещо друго?
Защото лично аз немога да го намеря...
Просто не ми се иска да направиш като мен - да продадеш еда супер кола за да си купиш кошница, че даже с доплащане



Тема Greshka!нови [re: tsvet4O]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано28.08.03 13:24



Ne e 4x4

Predpolagam, che shte e po zapazeno ot moita, tochno zashtoto e mnogo novo, a i e po-ikonomichno, i po-evtino na konsumativi i t.n.!!!


Fiat Bravo 2.0-20v


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.