Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:59 10.06.24 
Автомобили
   >> Fiat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Уно-45, много мирише на бензин чат-пат !нови  
АвторШoфepka (Нерегистриран)
Публикувано18.08.03 11:37



Здравейте!
Карам Уно-45, 1991, по-старото купе. Колата върви супер, но има един дразнещ проблем - от време на време (примерно като тръгвам) в купето почва да мирише много на бензин, за около 1 минута, после се отмирисва и всичко е на 6. Едни майстори разправяха че някакъв отдушник на резервоара се бил запушил, и уж го чистиха там, ама без особен резултат :(
Дайте идея някаква ?
Също така, понеже мисля да го продавам, колко да му искам според вас ?
Колицата е в идеално състояние, поддържана и т.н., на ~150000км



Тема Re: Уно-45, много мирише на бензин чат-пат !нови [re: Шoфepka]  
Автор KPEMATOPМодератор (FIAT Uno Turbo)
Публикувано18.08.03 12:02



nqkoj markuch moje da se e ponapukal ili nqkade ot karburatora da izticha benzin...
btw, kak 1991g i po-staroto kupe?
nowoto kupe se prawi sled 89ta...
naj-mnogo 2 hilki da zemesh za towa Uno...



Тема Re: Уно-45, много мирише на бензин чат-пат !нови [re: KPEMATOP]  
АвторШoфepka (Нерегистриран)
Публикувано18.08.03 16:34



Ми такова е, междинно някакво.
--
а къде да ида най-сигурно да я видат тази работа със миризмата?



Тема Re: Уно-45, много мирише на бензин чат-пат !нови [re: Шoфepka]  
Автор KPEMATOPМодератор (FIAT Uno Turbo)
Публикувано19.08.03 09:18



wyw wseki serviz, ama gledaj da poznawash nqkoi ot tqh, che shte ti oderat kojata, kakto si jena shte ti prikazwat razni gluposti na ushenceto i sht eti zemat 40-50lv, kato powredata e malka...moga i az da go pogledna otkade fyrlq benzin, no ...



Тема Re: Уно-45, много мирише на бензин чат-пат ! [re: Шoфepka]  
Автор NEORlENTlRAN (мислиш ли?)
Публикувано19.08.03 10:06



Здравей! Аз ти препоръ4вам да я заведеш колицата в сервиза до Италянеца, сервиза е то4но от дясно(гледано от пред) ,зна4и (от ляво на дясно) са Италянеца, след това правят гуми и следва въпросния сервиз - ще се ориентираш лесно там има и стенд и автомивка....

Зна4и влизаш от към автомивката и в ляво са стендовете в едно като хале - за 10 лв. вкарах уно турбо - вдигнаха го и само дето не ми казаха колко болта му липсват по купето... - разбират си хората и не взимат скъпо - ако искаш иди да видиш какъв му е проблема и после питай какви пари ще ти излезе да го отстранят...

P.S. Освен това могат да ти кажат инфо и за ока4ването и други такива (докато търсят миризмата от каде се носи ;)))

Искааам...


Тема Re: Уно-45, много мирише на бензин чат-пат !нови [re: Шoфepka]  
Авторbsb_2 (Нерегистриран)
Публикувано21.08.03 11:46



Може и да няма никакъв проблем - чел съм, че тая миризма в купето си е дефект на тези коли. Но при всички положения провери и направо смени бензиновите маркучи, най-малкото където това е лесно (например при двигателя). Защото на мен ми се скъса маркучът по време на работа на колата и как не се запалих, още се чудя. И понеже го зае*ах, се скъса пак. Тогава ми писна и ги смених тези отпред. Отзад по резервоара трудно се пипа, но поне там има съвсем малко гумени маркучи, които се скапват повече. Маркучите са евтини (само трябва да стават за бензин), работата е лесна и си заслужава усилието.

Боян




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.