Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:48 28.06.24 
Автомобили
   >> Fiat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Problem pri zapalvaneнови  
АвторDeqn (Нерегистриран)
Публикувано14.08.03 10:09



Kolegi zabelqzwam che kato palq kolata trqbwa da zavyrtq malko poveche i ako ne podam vednaga gaz v momenta na palene kolata gasne. A dori i da podam gaz pak chesto gasne. taka nqkolko pyti. no zapali li posle raboti mnogo ravnomerno. Bihte li kazali kakvo da proverq. Nqkoi datchik li e sdal bagaja. Komputyra ne registrira greshka. kolata mi e Tipo 1,6 dvuvalka



Тема Re: Problem pri zapalvaneнови [re: Deqn]  
Автор Lotus (непознат )
Публикувано14.08.03 10:38



i moqta ( Tipo 1,4 ) pravi syhtoto, no samo kogato zarejdam ot "markova" benzinostanciq , kato zaredq ot kvartalnata ( na 1.24lv. 95H ) pali ot raz, zakovava na 1000rpm i sled 1 min. gi svalq na 900

taka che probvai da smenih benzinostanciqta, zaredi na Vitito ili pyk na Tempo, ako pak ne stane sipi dobavka za pochistvane na injekciona



Тема Re: Problem pri zapalvane [re: Lotus]  
АвторDizela (Нерегистриран)
Публикувано14.08.03 18:12



Po moe skromno mnenie e zapy6ena duza.



Тема Re: Problem pri zapalvaneнови [re: Dizela]  
Авторasrail (Нерегистриран)
Публикувано14.08.03 22:55



a moje i gorivniq filtur do rezervoara.......



Тема Re: Problem pri zapalvaneнови [re: Deqn]  
Авторgladio (Нерегистриран)
Публикувано24.08.03 11:54



rezervoar cedka pompa- ?



Тема Re: Problem pri zapalvaneнови [re: gladio]  
Автор tsvet4OМодератор ()
Публикувано24.08.03 18:16



Каква беше тая телеграма?



Тема za Deqnнови [re: Deqn]  
Автор Maverik (maniak)
Публикувано24.08.03 19:43



pi4 imam sa6toto Tipo i vakuumnite marku4i sa mi malko obarkani. Dali 6te e vazmojno ako siv Sofia da se vidim niakoi den da pogledna na tvoeto Tipo koe kade otiva i ot kade izliza, 4e mi pisna ot "maistori"



Тема Re: za Deqnнови [re: Maverik]  
АвторDeqn (Нерегистриран)
Публикувано24.08.03 23:35



Razbira se che moje. Ot Sofia sym i ste se radwam da pomogna. Siguren sym che pri men sa pravilno. kolata vyrvi kato strela :). Az prez denq sym na rabota, no bez kola. brat mi si e v nas i q kara toi. moq telefon e 088 8937096 (Dejan), a negoviq 088 8242096(Mitko). Na koito i da se obadish nqma problemi.



Тема Re: Problem pri zapalvaneнови [re: Deqn]  
АвторCapoeira (Нерегистриран)
Публикувано31.08.03 16:50



Tuka edin vupros Tipo kato VW li pali s edini4no zawurtnae i vednaga start 6toto pri mene pali malko taka kato lada sle 1 sekdyrjane na kliu4a v pozicia start.



Тема Re: Problem pri zapalvaneнови [re: Capoeira]  
Автор hf hpe (italian car fan)
Публикувано31.08.03 17:37



само ако е карбуратор




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.