Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:29 28.04.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Bravo ili Golf3 ili Puntoнови  
Авторturboto (Нерегистриран)
Публикувано05.08.03 17:00



koe e dobria izbor. az kato 4e li sam se sprial na Bravo-to 1.8 GT no ne znam dali e dobro?



Тема Re: Bravo ili Golf3 ili Puntoнови [re: turboto]  
Автор sea-farer (околосветски)
Публикувано05.08.03 17:31



Пич,и аз се чудя и се колебая над тези модели...
Също като теб съм се спрял на Браво-то,но в постинга ми по-надолу не откликнаха много хора!Никой не казва нищо конкретно за двигатели,окачване,коя машинка от тези е най-надеждна...Определено Бравото си има фасон и ме кефи най-много,но все пак не съм много наясно дали като двигател си заслужава пред голфа!?
И ако сравняваме Браво 1.8 със Голф със същите параметри,кое е за предпочитане като цяло....
Дано ти отговорят повече компетентни,че и мен ме интересува!!!



Тема Re: Bravo ili Golf3 ili Puntoнови [re: sea-farer]  
Авторфeнka (Нерегистриран)
Публикувано06.08.03 09:32



Абе хора има ли значение какво ще ви кажат другите.
Ако си харесаш нещо просто го купуваш стига да можеш да си го позволиш.
Аз така си харесах новото Пунто на панаира и вече две години му се наслаждавам и съм много доволна от избора си, въпреки че никой не ме е съветвал
Успех



Тема Re: Bravo ili Golf3 ili Puntoнови [re: turboto]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано06.08.03 10:39



Карал съм Пунто-Спортинг, чисто ново, хубава кола, но много прекалено малка за мен, Голфа и Бравото са чувствително по-големи. Кара се много приятно и е пъргаво. Сглобката му обаче отстъпва на Голф и Браво. Имаше нагъгрени уплътнения по прозорците, леко наистина, но все пак става дума за чисто нова кола от магазина. Голф 3 не съм карал, но съдейки по това, че базата му е на Голф 2 едва ли е нещо особено, а и като вътрешен и външен дизайн опредлено отстъпва на Бравото. От Голфовете според мен си заслужава чак четворката, но са много скъпи още, мамка им! :)))
Аз лично бих си взел Бравото, въпреки че вече започавам да се замислям за една Алфа 145, след '96 година, 1,4ТС или 1,6ТС (1,4ТС е 103кс - не е за подценяване), кефят ме и по-големите мотори, но там подръжката сигурно става доста скъпа. Бравото мисля, че не е с независимо окачване отзад, за разлика от Типо/Темпра, докато Алфите мисля, че са с 4 МакФерсона - предполагам, че е много по-приятно усещането на пътя. Аве като цяло, според мен, ако искаш бегачка вземи си Браво или Алфа145/146 (след '96 и в никакъв случай боксер).

"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"


Тема 4 макферсонанови [re: SHERlFF]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано06.08.03 12:43



си е гот - от личен опит го твърдя !
Колата е стабилна, но и не вози твърдо ! Само че поддръжката на окачването и реглажа се оскъпява доста.

UB40 !



Тема Re: 4 макферсонанови [re: jamie]  
Автор Kocko (Tuning)
Публикувано06.08.03 14:13



Голф? Честно казано една кола която се казва "Народна кола" не ме радва много, иначе са приятни колички, ама вътре е голямо дърво, и не е особено удобна. Пунто не съм карал, возил съм се в Браво, има един модел 20 клапанов 5 цилиндъра, мисля че е много приличен, определено Браво!

А и италианска кола... имат убийствени двигатели, а това за маслото важи само за старите типо уно темпра крома и тем подобни!



Тема Кое е това...нови [re: Kocko]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано06.08.03 14:49



за маслото дето важало за Типо, че не схванах?

"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"


Тема Re: Кое е това...нови [re: SHERlFF]  
Автор Kocko (Tuning)
Публикувано06.08.03 18:17



Не си ли чувал че италианските коли горят масло? Така е, но всяка кола гори в рамките на допустимото. Около 300грама на 10000 километра. Разбира се предполагам си виждал кола да гори около 1литър на 1000 (хиляда) километра, но проблема си е в колата. Това важи основно за темпра и типо, понеже само на тях съм виждал такова нещо. Но разбира се не всички са така, ако си цървул и я оставиш така гори... Макар че има хиляда причини да се губи масло, около скоростната кутия съединенията също могат да пускат, моята примерно хвърля малко през капачката за маслото, фордовите не са на резба а са просто като капут, тапичка, никаква полза, ама не ми се играе.



Тема Re: Кое е това...нови [re: Kocko]  
АвторKPEMATOP (Нерегистриран)
Публикувано06.08.03 20:10



Zdr, dajte mi i nowa nemska kola i pak shte naprawq taka che da izharchi 100-200-300gr na 1000km...
ot wisokite oboroti sqka kola lapa maslo, osobeno ako e turbo kola ot predi 90te...
moita lapa 1litur na 1000km, ot motora i ot turboto e, no q karam dushmanski, kum moreto sys 140-160km/h, max 190km/h na 5500rpm, i mi glytna 400ml maslo za 450km. Karam uno turbo i.e. 1987g.



Тема Re: Кое е това...нови [re: KPEMATOP]  
АвторDizela (Нерегистриран)
Публикувано06.08.03 20:50



Nesam saglasenAlfata e TD i maslo se doliva samo kogato se smenq.M/y smenite nivoto my pone po pra4kata pada s 2mm.Mislq 4e tova e ni6tojno koli4estvo a brat mi ne q 6tadi nikak.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.