Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:51 14.06.24 
Автомобили
   >> Fiat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Radvam se, che ti haresva!нови [re: orlinbg]  
Автор FDevil (непознат )
Публикувано31.07.03 17:29



DA smetnem sega...160 km/h - 40 km/h ograni4enie = 120 km/h previ6enie....i kato razdelim na tjah 10 lv, pravi po 8.3 st na km.
Ta vaprosa mi e , ako men me sprat s 20 km/h previ6enie, dali ste me opravjat s 1.60 lv :)



Тема Re: Radvam se, che ti haresva!нови [re: FDevil]  
Автор Kocko (Tuning)
Публикувано04.08.03 14:58



Ахахахахахахах, фиксирана тарифа 10лв. само брато. Трябва да си доволен че си минал с 10лв, щото иначе ако бяха на зор да пишат шяха да ти стопят лагерите :))))

Колкото до жените. Един път бях оставил форда на на автомивка, и ходих да взема една приятелка с БМВ 5-ицата на собственика на мивката. И взимам я аз и отивам да си взема колата. И тя като вика, в тая кочина ли ще ме качиш. Ако щете вярвайте рядко ми идва мерака да вкарам някой ляв прав във фацата на путка, ама тоя път беше на косъм. Че така, не ги возете в хубави коли, че чудо става. Извинете че пиша във клуб Фиат, ама съм фен и на Фиатчетата :)



Тема Има и по-фрапиращи случайнови [re: |Kuku|]  
Автор hf hpe (italian car fan)
Публикувано06.08.03 09:46



Има и по-фрапиращи случай.
Миналата седмица прекарвах една Brava на тенекиджия(преобръщана на таван), на хотел Родина ме спряха куките. Единият започна да ми обяснява какво ще правим сега(предпологам искаше пари), аз му казах, че ще правим каквото трябва. И той започна да ми обяснява как трябва да ми пише акт, че за всяко нещо ще ми отнемат точки(щупен пресен и заден прозорец, неработещи светлини и т.н.) и ще ми вземат книжката. Казах му да пише, той ми взе документите и ме прати да чакам в колата. След пет минути дойде колегата му, смотолеви нещо и ми даде документите, аз отпраших без да им дам и стотинка.
Доста често това помага, никога не съм савал пари на Полицай, и няма и да дам.

Редактирано от hf hpe на 06.08.03 09:47.



Тема Re: Има и по-фрапиращи случайнови [re: hf hpe]  
Автор Kocko (Tuning)
Публикувано06.08.03 14:05



Пореден такъв случай.

Преди 2 години си бях блъснал форда. Калник и фар, мигачи и халогени са ми на бронята да отбележа. Спират ме на изхода на града. А ся проверка, къде си тръгнал с тая кола, тя не е в движение. Мен ми стана смешно! Викам кое не и е в движение бе човек? Върви си идеално. Нямал съм сигнализация, показвам му мигачите. Дай ся аптечки и други. Има си всичко колата. Бяхме трима души, едното момче с неговата кола мина без да го спрат и ме чакаше в сервиза да си оставя колата и да се прибираме, другото се качи при мен. Че гледа тъпото ченге (наистина беше тъпо, приличаше на бавноразвиващ и много отворен селянин, предполагам всички са виждали полицаи и полицаи... тоя беше от втория тип, тежките мозъчни травми, кой знае къв тапук е бил преди да отиде в симеоново и да стане униформен тапук. Що сте двама в тая кола???? А сега въпрос... питам го какъв е проблема, и оня в повредена кола не може да има други освен шофьора, изхилих му се много нагло и му казах че такова нещо няма. И оня вика ще пишем, и аз хубу... не ме трогва особено. Тоя обаче взе да пише фиш. Забележете за какво е фиша. За нямане на аптечка (а то имаше) и за каране без колани!!! А аз си карах с колан и го свалих пред него за да сляза от колата, щото той ме накара. Взех си документите, подписах си фиша и си тръгнах, ще питате защо го подписах... щото нямах време трябваше да отида да си оставя колата, и щото не беше акт, ако беше цял ден щях да го държа, и сигурно щях да пиша възражение, че полицая се подиграва нарочно с цел вземане на подкуп. Да се похваля обаче, вече като ме види спира ме, поглежда ми документите и ме пуска. :)) Да живеят малките градове, където всеки познава всеки! Едно от малкото хубави неща в тях!



Тема Re: Има и по-фрапиращи случайнови [re: Kocko]  
Авторsineok (Нерегистриран)
Публикувано11.08.03 00:37



Когато е фиш не се плаши изобщо. Данъчните служби винаги ги губят. Аз досега имам към 20 фиша и един акт. Можеш ли позна колко от тях са ме накарали да платя. Загубили са ги до един.



Тема Re: Има и по-фрапиращи случайнови [re: sineok]  
Автор tsvet4OМодератор ()
Публикувано11.08.03 09:38



Май е вярно това, особено ако не е писан в общината, в която живееш. Аз имам опит само с един такъв фиш, който се и изгуби. Дано нямам повод да проверя дали винаги се губят.
А иначе, особено като си в нарушение, винаги предпочитам да ги почерпя. Те така или иначе трябва да направят някаква бройка актове за деня и няма логика да се откажат да го пишат, защото си е домързяло. Има и такъв вариант, но искът е много голям. А налишат ли акт, става МНОГО лошо...



Тема Re: Има и по-фрапиращи случайнови [re: Kocko]  
АвторEscape (Нерегистриран)
Публикувано10.03.05 23:23



цитат:
"тоя беше от втория тип, тежките мозъчни травми, кой знае къв тапук е бил преди да отиде в симеоново и да стане униформен тапук."

Честно да ти кажа простия си ти . Първо да ти разясня за Симеоново - това е Полицейска Академия !!! (ако изобщо ти говори нещо).Там хората учат, за да станат ОФИЦЕРИ в МВР!!!.... не прости катаджии по улиците.
Баща ми е завършил Симеоново и е работил повече от 20 в системата МВР (пенсионира се като шеф на РПУ), така че много се нервя на такива тъпанари като теб дето не знаят каква е разликата между катаджия и полицай завършил Симеоново

така че пич, първо понаучи малко за Симеоново, пък после си давай "компетентното" мнение по форумите....



Тема Re: Има и по-фрапиращи случайнови [re: Escape]  
Автор KPEMATOPМодератор (FIAT Uno Turbo)
Публикувано10.03.05 23:38



temata e ot 2003ta godina




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.