Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:31 28.09.24 
Автомобили
   >> Fiat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Shum pri zavoi nadqsnoнови  
АвторDeqn (Нерегистриран)
Публикувано12.07.03 23:54



Pri zavoi na dqsno she chuva shum ot kym lqvoto kolelo. dnes q povdignah kolata i lqvoto kolelo se vyrti malko trudno. kato naviq volana nadqsno pri vdignato kolelo i vyrtq koleloto bavno s ryka stiga do moment v koito zasicha i trqbwa poveche usilie da prevyrti. predpolojeniqta sa mi lager na glavinata ili vynshno kare. nqkoi imal li e podoben problem



Тема Re: Shum pri zavoi nadqsnoнови [re: Deqn]  
АвторDizela (Нерегистриран)
Публикувано13.07.03 12:06



Tova sas zadarjaneto na koleloto da ne te pritesnqva.Ako pri visoka skorost(120-160) i rqzko spirane(bez da blokirat gymite) se ose6tat leki vibracii v kopeto zna4i sa ti krivi diskovete i biqt.Nema da se pla6i6 po4ti na vsi4ki koli e taka.Minava6 gi na stryg i vsi4ko e nared.
Ako pri vdignata kola i marda6 glavinata ne se 4yva savsem leko 4ykane zna4i ne e ot lagera.S razbit lager sam patil i se naloji da smenqm cqlata glavina,a diskovete i sega si mi biqt 6tot me marzi da gi svalqm.
Vij da ne e nqkoi 6arnir ili nakrainika na torsiona.Za kareto nemoga da ti pomogna



Тема Re: Shum pri zavoi nadqsnoнови [re: Dizela]  
АвторDeqn (Нерегистриран)
Публикувано13.07.03 14:42



Proverqvah diska i ne e ot nego. fakt e che se useshta usezaemo samo pri zavoite na dqsno



Тема Re: Shum pri zavoi nadqsnoнови [re: Deqn]  
АвторDizela (Нерегистриран)
Публикувано13.07.03 14:48



6yma prez cqloto vreme na zavoq li se 4yva ili samo v na4aloto i kakav po to4no e skarcane, pykane,svirene?



Тема Re: Shum pri zavoi nadqsnoнови [re: Dizela]  
АвторDeqn (Нерегистриран)
Публикувано13.07.03 15:14



Po skoro e styrjene i e prez cqloto vreme na zavoq



Тема Re: Shum pri zavoi nadqsnoнови [re: Deqn]  
АвторDizela (Нерегистриран)
Публикувано13.07.03 15:46



Za kakva kola stava vapros?
Da nesi slojil po golemi gymi ot kolkoto trqbva i da opirat v korite ili pak da se e otka4ila nqkoq kora?



Тема Re: Shum pri zavoi nadqsnoнови [re: Dizela]  
АвторFDevil (Нерегистриран)
Публикувано13.07.03 19:12



Spored men pi4 si e lager na glavinata...Ako e taka toi ste se usili sled vreme i ste e sigurno...



Тема Re: Shum pri zavoi nadqsnoнови [re: FDevil]  
АвторNicky (Нерегистриран)
Публикувано13.07.03 20:08



Провери си внимателно гумите.Преди година смених лагер на лявата главината, а се оказа ,че лявата гума е износена неравномерно вследствие на някакъв вътрешен дефект.Чувашеше виене при завой на дясно и тогава се товари левия лагер,респективно лявата гума.Според мен размени предните две гуми и виж дали не е от тях.Както пише колегата ако е лагер шума ще се увеличава.Според мен не е каре.
УСПЕХ!!!



Тема Re: Shum pri zavoi nadqsnoнови [re: Nicky]  
АвторDizela (Нерегистриран)
Публикувано13.07.03 21:14



q po dobre ne 4akai ami ako si sigyren,4e e lager vednaga go smenqi.

I az taka vikax za moq.4yx go 4e tropa ama si vikam 6te iskara o6te.
Sled 120km otidox s lagerite v serviz za smqna i toq kato mi kaza o6te 120lv za nova glavina lo6o mi stana.Ne stava vapros za It.kola no to e sa6toto.



Тема Re: Shum pri zavoi nadqsnoнови [re: Dizela]  
Авторiceto (Нерегистриран)
Публикувано13.07.03 22:55



shtom kazvash, che se chuva kato sturjene da ne si vliazul v niakoia dupka i da si izkrivil leko djantata i tia da opira niakude, lichno na men mi se e sluchvalo, izkriviavaneto beshe minimalno i goliam zor dokato go vidia kude e







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.