Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:22 14.05.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Днес пак ме заковаха....  
Автор nas_ (непознат)
Публикувано07.07.03 17:40



...днес пак ме заковаха със превишена скорост мамка му!!! от къде изкочи тоя полицай не можах да разбера засякаха ме с 77 км в града и без колан,добре че се съгласи да ме глоби на място щото щеше да ми стане втори акт за 2 месеца ,направо не ми се мисли ако ми вземат книжката за 6 месеца и после проверовъчен изпит. Май е време да си купувам анти радар щото иначе....



Тема Re: Днес пак ме заковаха....нови [re: nas_]  
Автор tsvet4OМодератор ()
Публикувано07.07.03 18:34



Не е зле, макар че не е гаранция 100 %. За БГ най-добре си вземи най-ефтиния, ще ти върши същата робота! Доста хвалят руските, но аз не съм ги тествал. А и незнам как са с дизайна



Тема Re: Днес пак ме заковаха....нови [re: tsvet4O]  
Автор nas_ (непознат)
Публикувано08.07.03 17:33



Те руските май не хващат новите радари , ще трябва да е някъв по-модерен да търся



Тема Re: Днес пак ме заковаха....нови [re: nas_]  
Автор tsvet4OМодератор ()
Публикувано08.07.03 17:58



Не е така... Има много малко нови радари, повечето са много стари. А новите модели и хубав детектор не ги хваща



Тема Re: Днес пак ме заковаха....нови [re: tsvet4O]  
Автор nas_ (непознат)
Публикувано08.07.03 18:04



Ами това тогава е лошо... Значи ще трябва малко да се кротнем с високите скорости Ама как иначе може да си свършиш работата до края на деня ако спазваш всички ограничения - просто е невъзможно...



Тема Re: Днес пак ме заковаха....нови [re: nas_]  
АвторScorpio (Нерегистриран)
Публикувано08.07.03 18:21



Kato stana vapros - po kolko varviat na-evtinite antiradari ?



Тема Re: Днес пак ме заковаха....нови [re: nas_]  
Автор tsvet4OМодератор ()
Публикувано08.07.03 18:23



Така е, съгласен съм. А и има места, където ограничението е глупаво /за пример Цариградско и България/. Ами спасението е 1 - научаваш къде са постовете обикновено и там караш по-бавно. Щом караш доста, нямаш проблеми с тая задача. Да не чуе дявола / КАТ/, ама мен много рядко ме изенадват някъде, където не ги очаквам



Тема Re: Днес пак ме заковаха....нови [re: Scorpio]  
Автор tsvet4OМодератор ()
Публикувано08.07.03 19:22



Руските са 35-40 лв.



Тема Re: Днес пак ме заковаха....нови [re: nas_]  
АвторCremate (Нерегистриран)
Публикувано09.07.03 23:44



Ами да, така ще минеш най-тънко! Да бързаш и да не бързаш все ще те хване следващия светофар!



Тема Re: Днес пак ме заковаха....нови [re: tsvet4O]  
АвторScorpio (Нерегистриран)
Публикувано11.07.03 18:17



Kvo shte mi kajete za tiah - varshat li rabota ? E sas sigurnost ne sa kato skapite, no vse pak...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.