Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:15 17.06.24 
Автомобили
   >> Fiat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Въпрос за клапани на 835 C1.000нови  
Авторfen (Нерегистриран)
Публикувано02.07.03 14:47



Пичове,знаете ли клапаните на 1.6 мотора с какво регулиране са ,с хидравлично или механично .10х



Тема Re: Въпрос за клапани на 835 C1.000нови [re: fen]  
Автор mariobg (зелен)
Публикувано02.07.03 17:19



Ami ne moga da ti otgovoria to4no, no na dvigatel 835A1000 Sa s "pari4ki" i se regulirat saotvetno, vsmukatelni - 0.40 +/- 0.05 mm, izpukatelni - 0.50 +/- 0.05 mm. Tova na studen dvigatel se pravi... Dove4era ste pogledna unas ako imam ifo to4no za tvoia dvigatel i ste svirkam ako imam info ;-)

zasega tolkova...

BTW Tova ne e li motor na Lancia???



Тема Re: Въпрос за клапани на 835 C1.000нови [re: mariobg]  
Авторfen (Нерегистриран)
Публикувано02.07.03 17:37



Тези мотори ги слагат и на Фиат и на Ланча:)



Тема Re: Въпрос за клапани на 835 C1.000нови [re: fen]  
Авторnas (Нерегистриран)
Публикувано02.07.03 17:42



И на моята Ланча е същия,само че незнам с какви клапани е Марио,твойта Ланча инжекция ли е или моно?



Тема Re: Въпрос за клапани на 835 C1.000нови [re: nas]  
Автор mariobg (зелен)
Публикувано02.07.03 17:51



Moiata e monoinzekcia 8 klapana... 835A1000, a vashite 835C1000 ako ne me laze pametta sa palna inzekcia, 65 KW... No nali ti kazah mislia 4e unas imam nekakvo info, no ste vidia 4ak dove4era 4e sam na ba4kane do 22.00 i ako ne me marzi da si pusna komp-a unas ste postna posred nost infoto, ako ne utre ;-)

Abe Nas-4e ti hodi li ma srestata 4e az biah v Troyan i ne mozah da otida... Btw ako znaesh kade e tova deto sega v nedelia ste se sbirat da mi obiasnish 4e ne go znam kade e ;-)



Тема Re: Въпрос за клапани на 835 C1.000нови [re: mariobg]  
Автор KPEMATOPМодератор (FIAT Uno Turbo)
Публикувано02.07.03 18:00



kopitoto - TV kulata
no predi towa shte se chakame nqkade na bulevard Bulgaria!!!:)))



Тема Re: Въпрос за клапани на 835 C1.000нови [re: KPEMATOP]  
Автор mariobg (зелен)
Публикувано02.07.03 18:08



Da de ama kade niakade na Bulgaria, za posle razbrah, no balgaria e mnogo obsto ne mislish li??? i kakv e tozi most, za koito govorite, az dokolkoto razbrah sas moite skromni posnania na Sofia tiabva da e mosta pod okolovrastnoto posoka boiana, no mi se struva 4e tam trudnoste se saberem po moia precenka 10-tina 15 avtomobila, ako sam razbral pravilno.
Zasto ne pomislite za niakoe po-normalno miasto??? Tam v tozi raion e malko trudno, no naprimer moze da se saberem na parkinga na McDonalds pod mosta na vazdiskite v na4aloto na Balgaria, ima dostata4no miasto, ne vizdam kak ste se sbarkash s klent, sled kato toi ste e vatre da tap4e gadni sandvi4i, a ne v kolata si naprimer, a da i kolata se e Made In ITALIA!!!
Ne me razbirai pogresno tova e samo ideia, az ne sam ot Sofia i ne ia znam kato vas na prasti, no moze da se pomisli malko pove4e za parvona4alnata sresta ina4e tozi pat sam 100% siguren 4e ste doida... Pomislete i postnete vav istinskata tema za sbirkata, 4e tuk mai ne mu e miastoto!!!



Тема Re: Въпрос за клапани на 835 C1.000нови [re: mariobg]  
Авторnas (Нерегистриран)
Публикувано02.07.03 18:34



Ами аз не можах да отида на срещата щото бях на вилата,а за Мак Доналтс паркинга вече го направиха с едни талони мамицата им и ако превишиш определено време се заплаща ,и е с бариери.Иначе беше много удобен паркинг Май ще трябва на някое друго място да бъде срещата.Ще трябва да помислим



Тема Re: Въпрос за клапани на 835 C1.000 [re: nas]  
Автор KPEMATOPМодератор (FIAT Uno Turbo)
Публикувано02.07.03 22:50



dobre, iskate li na OMV na Boqna, tfa e do mosta na Bulgaria
tam na benzinostanciqta ima baq mqsto za subirane!
are kojto e ZA da pishe i da slagame oficialna tema



Тема Re: Въпрос за клапани на 835 C1.000нови [re: mariobg]  
Автор tsvet4OМодератор ()
Публикувано02.07.03 23:19



Очевидно не си от София Точно в неделя на паркинга на МакДоналдс? Едно, че вече е платен, втори няма да има повече от 2-3 места, точно по това време... Затова говорим за България / точно този мост, за който говориш, / за да сме сигурни, че е достатъчно широко /и 100 коли могат да паркират една зад друга/ Пък горе вече ще говорим и ще се запознаем




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.