Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:38 17.06.24 
Автомобили
   >> Fiat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Croma - osnoven remontнови  
АвторFDevil (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 14:18



Privet maniaci,

Imam edna stara Croma 2.0 karburator. Ste pravja remont na motora tia dni /nad 650 000 km e/ . Ta ste sum vi mnogo blagodaren na vsjakakvi suveti po vaprosa. /ste si go pravja sam, baja motori sum napravil /predimno Daewoo/, no dosega ne sum otvarjal Fiat./ Nai-ve4e me interesuva kude da tursja nai-evtino butala, segmenti i lageri.../i komplekt garnituri susto/

Blagodarja vi predvaritelno....



Тема Re: Croma - osnoven remontнови [re: FDevil]  
Автор tsvet4OМодератор ()
Публикувано30.06.03 16:49



Е това ако не е реклама на марката... 650000 - браво! Коя година е колата?



Тема Re: Croma - osnoven remontнови [re: tsvet4O]  
АвторFDevil (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 17:04



Kolata po talon e 91, ama podoziram, 4e e 90...Karana e kato TAXI v Italia. 4etvurti cilindur e s 7 atm. naljagane /drugite sa po 10/ i masalce pohapva..., ta ste go otvarjam. Njakoi da ima vpe4atlenie ot bulgarskite butala i ima li za Croma?



Тема Re: Croma - osnoven remontнови [re: FDevil]  
Автор tsvet4OМодератор ()
Публикувано30.06.03 17:06



Впечатляващо За съжаление за части немога да ти помогна, но тук има хора, които ще кажат



Тема Re: Croma - osnoven remontнови [re: tsvet4O]  
Автор KPEMATOPМодератор (FIAT Uno Turbo)
Публикувано30.06.03 22:58



i az neznam kwi da si zemesh, zemi si nqkwi italianski naj-dobre, ot magazina na alexander stambolijski do kanala. Btw, a na men nqkoj shte mi kaje li dali suedinitelite VALEO si zaslujawat?



Тема Re: Croma - osnoven remontнови [re: FDevil]  
Автор Nikiboy (познат/непознат)
Публикувано01.07.03 09:33



Възможно ли е това?

Над 650 хиляди и се движи!!!

Това ще да е наистина голяма машина. Кои други фиати са с толкова издръжливи мотори?

Дали темпрата е сред тях?



Тема Re: Croma - osnoven remontнови [re: Nikiboy]  
Автор tsvet4OМодератор ()
Публикувано01.07.03 13:07



Надявам се и темпрата да е такава, особено TDS-a



Тема Re: Croma - osnoven remontнови [re: tsvet4O]  
АвторMmm (Нерегистриран)
Публикувано02.07.03 00:04



aaa na Cromite sa im super dvigatelite, az bqh napisal v nqkoq ot predi6nit temi, 4e poznavam 4ovek koito ima6e Croma 2.5 TD i s neq navyrtq nad 300 000 km. i q prodade a tova be6e predi 3-4 godini !!! I q gledam taz sy6tata Croma o6te si q karat ... Ama kato gledam moito tipo i negoviq dvigatel si o6te mnooo dobre,a e po4ti na 200 000 km.



Тема Re: Croma - osnoven remont [re: Mmm]  
Автор tsvet4OМодератор ()
Публикувано02.07.03 09:09



Дано моята Темпра не е изключение



Тема Re: Croma - osnoven remontнови [re: tsvet4O]  
АвторFDevil (Нерегистриран)
Публикувано11.07.03 18:48



Gotovo... Sega oba4e mi ostava edin problem - reglaj na klapanite... Interesuva me kakuv trjabva da e lufta ...Edinstveno v edin posting njakoi spomenava6e 0.4 na 0.5 . Njakoi ako ima knijka /zastoto az njamam/ ste bude li taka dobur da pogledne i da mi otgovori...Blagodarja mnogo.
Ste vzema da doida na njakoja ot srestite, ta koito ne vjarva za kilometrite - da vidi.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.