Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:10 28.04.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Централнонови  
Автор tsvet4O ()
Публикувано18.06.03 19:40



Търся брава + централно за Темпра! Някой да продава или да знае морга, в която със сигурност има?

Съединението прави силата! Audi


Тема Re: Централнонови [re: tsvet4O]  
Автор KPEMATOP (FIAT Uno Turbo)
Публикувано18.06.03 23:14



awe non stop li ti se chupi temprata bre???
zemi oshte edna i si imaj rezerwni chasti oshte dosta wreme:)))



Тема Re: Централнонови [re: KPEMATOP]  
Авторmit (Нерегистриран)
Публикувано19.06.03 02:33



predpolagam che pri Italianeca na Zemlyane , tam ima dosta chasti vtora upotreba, az si kupih ottam kalnik i samo smenih staria s nekolko bolta e hvanat i daje si izbirah cveta da e sashtia kato na kolata i ne se naloji i da boyadisvam posle.



Тема Re: Централнонови [re: mit]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано19.06.03 08:39



Знам го Италианеца, но не съм имал време да отида до там. А и обикновено цените му са доста завишени

Съединението прави силата! Audi


Тема Re: Централнонови [re: KPEMATOP]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано19.06.03 08:40



Ми както виждаш
2 от машинките не работят, но аз искам да взема поне тази на шофьора, за да вържа централното към алармата

Съединението прави силата! Audi


Тема Re: Централнонови [re: KPEMATOP]  
Автор DAMON (ралиджия)
Публикувано19.06.03 19:30



Абе крематоре това табло на турбото ли е? Много е яко! :)



Тема Re: Централнонови [re: DAMON]  
Автор KPEMATOP (FIAT Uno Turbo)
Публикувано19.06.03 23:33



da, na moita kola e sushtoto tablo, no po-mania6ko e elektronoto, kato na GOLF GTI i na KADETT GSI:)
Trqbwa da te powozq na Turbo Kenefa mi da widish strelkata na turboto, kak otiwa w chervenkoto:)



Тема Re: Централнонови [re: tsvet4O]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано20.06.03 09:45



предполагам знаеш, но ако не - да ти кажа - на предните врати централното е вътре в бравата и има поне 2 модела такива брави, може би след някоя година малко ги променят. и на мен 2 от машинките ми правят проблем понякога, на моргите във Варна ми искат 30лв. за една или 50лв. за 2, обиколил съм няколко морги, така че предполагам цената е актуална. проблемът е, че на повечето над 10 годишни коли среден клас с които съм имал вземане-даване централното им е правило въртели, та някакси трябва да пробваш какво купуваш, може да се окаже, че и машинките от моргата не са много стока.

"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"


Тема Re: Централнонови [re: SHERlFF]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано20.06.03 11:24



Да, знам, че е в бравата централното, но незнаех, че са 2 модела. Тая цена от 30 лв. перфектно ме устройва, но дано и тук цената е същата! А за пробването - не ми е много ясно как ще стане Май ще е на риск, въпреки, че мисля ще мога да я вирна, ако не работи

Съединението прави силата! Audi


Тема Re: Централнонови [re: SHERlFF]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано20.06.03 11:29



Сега препрочетох поста ти - пише централното на предните врати - това значи ли, че на задната е стандартно и ще мога да сложа нормална машинка?

Съединението прави силата! Audi



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.