Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:55 11.06.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Ухаааааа!нови [re: Uno TURBO Evolution]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано14.06.03 10:00



Толкоз се отплесна че сам взе да си говориш май ? :-)))
Байно, утре Крематор като напише че си е продал Уно-то на части сигурно пак ще философстваш тука :-))) А то ще си е живо и здраво. Стой в кенефа Варна с "планините", "морето" и кафето фламбе и си събирай дъвки "Би-бит" !
А, може да разпитваш дедо си дето е в комисията на ФИА :-)))) Да ти разказва приказки ! Я се замисли защо на любимия ти сайт Стрийтрейсърс (с фрий домен , хостинг и смешни форуми хоствани другаде) са сложили коефициент 1.3 за ВТЕК системи - сигурно щото са МНОГО ЗЛЕ :-)))) Та приравнявате кола 1.6 на около 2.1 (на практика до 2.5).
Единия кур4о тръгнал да ме плаши с жена си, другия - с тате си. Аман от дрисльовци варненски незадоволени :-))))))))))

ПП: Каталози ползвам при ремонт-за да не се окажа в смешна ситуация като прочутите варненски майстори на стоенето в бокса (сещаш се кои визирам, нали?) :-))) А че се поебавам с вас двамата и с други хора - ми то си е от вас бе селяни с глави обелени :-)))
ППП: И на шоп не можеш ме обиди :-) Щото и шоп не съм Ха ДГД сега :-)))

UB40 !



Тема Бе оправен синови [re: TURBOmaniak]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано14.06.03 10:06



дума няма :-)))
То личи - и колата ти е в ред, па и да не е - нали имаш и друга по талон :-Р
Боже, колко мъка има на тоз свят боже :-))) Хахахахахахаа !
Абе Тони, кога ще ме запознаеш с жена си да ме повози на Астрата ? Тъкмо докато ти лежиш под "бегачката" си, а ?

UB40 !



Тема Пак силни приказки............нови [re: jamie]  
Автор TURBOmaniak (streetracer)
Публикувано14.06.03 11:05



Малииииииии малииииииииии казах ти аз наака се и сега искаш май всички да видят косматия ти лайнян задник затова го въртиш и мяташ лайна навсякъде . Спокойно бре посмяхме ти се така че стига вече . Колкото и да сереш вече просто от това по надолу нема къде да паднеш така че обърши си дупенцето и ходи при жена си поне една свирка да ти направи щото гледам май не ти пуска мноо мноо че се точиш на чужди жени. Бе ебльо си ти и в IRC ти го казах, такива като теб on-line ебачи ги има толкова мноо че чак ми е смешно като си помисля. Язък че си над 30 години а пишеш простотии за 15 годишно келеме. Ама кво ли ти се чудя ня акъла все пак темата за кво беше ние къде отидохме само и само Джейми да ни обясни какъв голем ебач бил. Само едно ще ти кажа гейче on-line не можеш ме обиди, ако дойда в София живот и здраве ми кажи квото имаш да ми казваш в лицето . До тогава си пиши тук лапешките си постчета пък аз ще ги чета и ще се смея .

ПП : Мноо поздрави на жена ти, макар че такъв слабоумник като теб не знам що за жена ще го вземе



Тема Ех, силни те !нови [re: TURBOmaniak]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано14.06.03 12:33



Чакам те на върба в петък да дойдеш в София бе Тони :-))))
Ама верно си купи колесар че иначе едва ли ще можеш да излезеш и от Варна :-)))))
ПП: Не мога да схвана що за мания е като настъпиш някое варненско лайно и то да реши да ти обяснява какво да говориш, къде да ходиш за свирки и т.н. :-)
Сигурно си е традиция по твоя край - като гледам двамата духачи дето се обаждате сте си от там - от варненските високи сини планини :-))))
ППП: Колесара можеш да го вземеш назаем от оня с Уно-то, той не може да няма :-)

UB40 !



Тема Немам думи....нови [re: jamie]  
Автор TURBOmaniak (streetracer)
Публикувано14.06.03 13:51



ПП: Не мога да схвана що за мания е като настъпиш някое варненско лайно и то да реши да ти обяснява какво да говориш, къде да ходиш за свирки и т.н. :-)

Има една приказка за такива като теб и тя е ТЪП АМА УПОРИТ . Пак ти казвам явно ти е кофти че жена ти те държи на сухо и гледаш да си избиеш яда във форумите и чата.......нема проблем ние сме тука и ще ти се радваме, дано скоро да се смили над теб милата ти женица и да ти пусне разбирам че не и е лесно но все пак ти е жена и дано се смили че така като гледам май вече си стигнал дъното .



Тема Re: Немам думи....нови [re: TURBOmaniak]  
АвторUno TURBO Evolution (Нерегистриран)
Публикувано14.06.03 18:39



Абе Джеими на хуя ми никатче поника да ти чета ПРОСТОТИИТЕ!
Ти Геицанчо си Хеитър номер 1!!!

В тази Суууфия путки няма ли бре? Или те на психопатчета като теб не пуската, а!
Нищо БАТКА, по Витошка доколкото помня има путки, можеш да си рентваш една та да кротнеш малко! Бухахаха.

Колисарче нямаме бре, нас направо със самолет ни взимат, нали за тва сме Варналии бре!

П.с Аиде чао, че много бъразам сега, като си доида ще продължим спора!
Огледаи каталозите през тва време, та поне да си малко компетентен.
А Дядо ми не е от ФИА! Бухахаха.

Тука е Fun! Даваи Джеими стана интересно. ПРОСТОТИИ, НО ЯКИ!



Тема Re: Ухаааааа!нови [re: jamie]  
АвторUno TURBO Evolution (Нерегистриран)
Публикувано14.06.03 23:20



''Толкоз се отплеснах че сам взе да си говориш маи? :-)))''

Юни, Юли, шш алоо пак играеш ''супер лото аз маи, мисля, че така стана''!?:-)))
П.С Говорих по телефона, и ако си в час ще разбереш!

''Байна утре КРЕМАТИЕР като си е продал Уно-то на части сигурно пак ще философстваш тука:-)))''

ПРОФЕСОРЕ знаеш ли колко ми пука, кои и как ще си продаде колата!?
Аз обаче не чувам петела, така че ти като по-компетентен по темата ''НА КАКЪВ ХАЛ Е КОЛАТА НА КРЕМАТОР-а'' ще ни обясниш какво е станало!

''И си събираи дъвки ''Би-бит'' !''
Аз за такива дъвки за пръв път чувам, ама аиде Геицанчо да ми обясниш що е тва дъвка ''Би-бит''!

''А може да разпиташ дедо си дето е в комисията на ФИА:-)))''

За ''ДЕДО'' ми ти обясних, че не в ФИА. Ама нали лаф требе да става, та за тва натегна за ФИА-та:-)))
П.с В нащо село не казваме дедо, а дядо!

В любимия ми саид, не са измислили класовете от гонките в Бургас!
И кои Сивик от гонките в Бургас е с ''ВИТЕК'' мотор 160к.с?
Да не е седана дето пада от Тоиoтa 1.6 16V, и прави 16.3-16.5 + сек. на 400м. ?

''Единия курчо тръгнал да ме плаши с жена си, другия - с тати си.''

Оффф никои не те плаши бре ГЕИЦАН, просто ти ДОКАЗВАМЕ колко си ПРОСТ!
Баси СМЕШНИКА УМЕН!

''ПП: Каталози ползвам при ремонт-за да не се окажа в смешна ситуация като прочутия варненски майстор на стоенето в бокса (сещаш се кои визирам нали?)''

Браво бе бате, ти и ремонт си можел да правиш!
Ами пич ти разбираш ли в колко смешна ситуация се намираш в момента!?
''Прочутия варненски маистор'' вече 100 пъти обясни, че не се слави, или прави на голям маистор!
Стоенето му в бокса както тои каза бе кратко, но проблема е бил в липсата на части за колицата му!
Сега само не се хващаи за ДТМ, щото това вече ти бе ОБЯСНЕНО!!!

''ППП: И на шоп не можеш ме обиди:-))) ''

Верно ли бре, ма аз знам бре БАТКА.
В къв смисал ''обиди'', да те засегне, или да те накара да мислиш от неговата гледна точка?!

П.С АКО СИ МИСЛИШ, ЧЕ СИ ЗАСЕГНАЛ ТОНИ С ПРОСТОТИИТЕ СИ ЗА ЖЕНА МУ, МОГА САМО ДА ПРЕДПОЛОЖА, ЧЕ СИ ГО РАЗСМЯЛ....
УМНИК ПЕРВЕРЗЕН!!! Бухаха...

П.С А ти можеш ли да ни убедиш, че грешим за нещо!?
Както гледам нямаш шанс!!!

''ППП: Колесар можеш да го вземеш назаем от оня Уно-то, тои не може да няма:-)''

Пич нали ти казах, че не ме познаваш....
Това твърдение: ''и теб те знам, и Тони го знам, е пълен СМЯХ!!!
Също изведнаж се оказа, че и с Тони не се познавате, и стана една ''манджа с грозде''!
Така че: Не говори все едно ме познаваш от 100 години!!!

Казах ти, грешиш за мноо неща, които се виждат в тази темичка.
И с тези си твърдения ТИ стана НЕУМОВЕРНО СМЕШЕН!!!

Спри да се излагаш бре, ние вече разбрахме, че си много ''УМЕН''!!!
По - смешен от това не моеж да станеш!!!!
ПРОБВАИ АКО ИСКАШ , ЛОШО НЯМА, ПЪК И ШОУ ТРЕБЕ ДА ИМА!!!

П.С ЗАЩО ПРОМЕНЯШ ТЕМАТА БРЕ, НАЛИ ЗНАЕШЕ ХАЛА НА КОЛАТА НА КРЕМАТОР-А ПО-ДОБРЕ ОТ НАС!?
Я НИ РАЗКАЖИ КАКВО ЗНАЕШ, НЕ СЕ СРАМУВАИ БРЕ БАТКА, НИЕ ТЕ РАЗБЕРАМЕ ПРАВИЛНО!

ПОНЕ ДА СЕ ПООСВЕТИМ МАЛКО, ПО-ТЕМАТА Uno TURBO, ЩОТО КАКТО КАЗАХ ТАКОВА НЕЩО В НАЩО СЕЛО НЯМА!!!
ПЪК АЗ ТОЧНО ТАКАВА КОЛИЦА ИСКАМ ДА СИ КУПЯ, АМА НЕ ЗНАМ НИЩО ЗА НЕЯ, И КАТ СЕ СЧУПИ КВО ША ПРАА!!!

Аиде с здраве!



Тема Re:нови [re: Uno TURBO Evolution]  
АвторUno TURBO Evolution (Нерегистриран)
Публикувано14.06.03 23:39



''Пича с Унотата...''
Аааа сега стоплих от къде ме познаваш!!!

Явно КРЕМАТОР ти е показал снимките с 2-та легена!!!
Ама БАТКА ти кво, да не би да помисли, че аз съм колата бре!

Или си скивал Uno-то дето е правено от MOSSER!
Защото на нея снимка има малка част от роднините ми!
ОБАЧЕ Е НАПЪЛНО НЕВЪЗМОЖНО ДА СИ МЕ СКИВАЛ НА СНИМКАТА, ЗАЩО АЗ СНИМАХ ТОГАВА!!!.

Така че пак си в ГОЛЯМА грешка!!!



Тема Re:нови [re: Uno TURBO Evolution]  
АвторUno TURBO Evolution (Нерегистриран)
Публикувано15.06.03 04:02



Jamie написа:

Щото и шоп съм Ха ДГД сега:-)))

Момче на Хуя ми нокатче поникна, от ПРОСТОТИЯТА ТИ!


''ТЕОРИЯ'' какво е това ДГД, някво вашо шопско съкращение или!

''ДГД = Да га дам, да га дъвчиш''
Това ли имаше в предвид СТАРА ТЪПНЯ ЗА ТЪПОЪГЪЛНИЦИ!

П.с Погледни в http://www.streetracers.hit.bg, ''събития'', реисинга от *3 ФЕВРУАРИ 2002*!!!
ТАМ СА БЪРЗИТЕ ХОНДИ, [05] CRX 1.6 16V & [04] CIVIC MUGEN + FORD Fiesta 1.8 16V, CRX Killer-a !



Тема Re:нови [re: Uno TURBO Evolution]  
Автор KPEMATOP (FIAT Uno Turbo)
Публикувано15.06.03 21:42



STIGA STE SE KARALI
pak mi pushi kolata, daje sled dobawkata XADO...
no wyrwi chudesno!!!
wchera skysah MERCEDES E320 AWTOMATIK kombi:)))
230hp nemski konq vs 105hp italianski konq:)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.