Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:13 11.06.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Абе Тонинови [re: TURBOmaniak]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано13.06.03 21:29



ти май нещо се разпени ?
Недей така, не ти трябва инфаркт на млади години :-)))
Добре че е 204 коня та да казваш "над 200" :-))) Ама е БИЛА, като нова. Не сега на 15 лазарника. Е, ти може да си мислиш че е вече я 300, я 400 - варненски фантазии, цяла България ви се смее вече :-))))
О, и четем чужди форуми ? Браво :-) Колко Вектри има там ? 0.
Ами Тони той и Трабант ти е конкурентен бе - ти докато се дотътрузиш до София сигурно пак ще ставаш за дърпане - както си свикнал, с въжето.....

ПП: Хайде пък утре пак ще разправяш че не си го писал ти това тука.


UB40 !



Тема Не разбирам бенови [re: TURBOmaniak]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано13.06.03 21:33



аз вися тука белким някой гларусче ме светне ;-)))
Ама не би дебиш, все на дебилни попадам (извинявай Тони).....

Как не бих хукнал на тъпанар като тебе да помагам ! Еле пък на такъв който само се дуе ! Карай си трошляка да правиш шоу на циганетата :-)))

UB40 !



Тема Re: А, пича с Унотата ?нови [re: jamie]  
АвторUno TURBO Evolution (Нерегистриран)
Публикувано13.06.03 22:10



Пич от къде я имаш тази информация за Уното в БОКСА!
Или пак караш на фантазия: Кои хедел по плажа без шапка, и кое Уно неможело да запали без и с ПС.........ХЕХЕХЕ пич пак те питам, кои ти дава тва инфо бре???

Аз съм единствения ''МАЛОУМНИК'' с този ник, ОК!

''ВИРТУАЛ 170 коня хипер/ултра турбо:)))'' Пак си с грешно инфо.

''Уното дръпна Сивика.'' Кое Уно бре батак? На КРЕМАТОР колата ли?
Сигурно знаеш в какво състояние е колицата на КРЕМАТОР в момент?
Както пича вече каза: колата неможе да постигне заводските си данни от 80-8.3 сек. до 100км/ч! Та не си мисли, че това е тавана на вървенето му.

П.с Хондата Сивик ли беше, и колко ''куци'' кончета е тя!
П.с 2 Нали щеше да търсиш Сивик със 160к.с да извади зъбките на насраното Уно?
Човече дори и ''Втек'' Сивика е пълен ''смях''! БАСИ ПСЕВДО БЕГАЧКАТА, на рали пада от една наточена ЛАДА на ''полицая''+още няколко ВАЗ-а!
Хубаво че му смениха кутията на този Сивик, та поне да бие ЛАДИТЕ!

Пич ти мнооого чуваш петела!
Но иначе го играеш на налучкване, кои ходи без шапка по плажа, и коя кола неможела да излезе от БОКСА.

П.с3 мен не ме познаваш, но като гледам,и с Тони не се познавате, та не говори така уверено!



Тема Еха,нови [re: Uno TURBO Evolution]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано13.06.03 22:42



още един варненски келеш !
Още малко и ще си спретнете гнездо !
Знам по-добре от тебе на какъв хал е Уно-то на Крематора щото уикендите ми е в ръцете тази кола. Така че спри да се периш - не вървиш :-))) Батак ще викаш на баща си, ти плод на пиянска чекия (сигурно си събиран по пердетата) :-)
Хондата е Сивик седан, 125 кончета в добро състояние, но със зимни гуми (според теб май няма значение ?) и шофьор който не е бил на стартове. И все пак мисля че щеше да падне - разликата в килата е над 200.

Сивика 160 коня няма и да усети Уно-то. И си е нормално :-)
Да, пълен смях, както казваш :-))) Нещо само че не виждам да има проблем нито с Ладите, нито с Фиатите (то Фиати нещо взеха и да липсват-щото са много добри и здрави бегачки сигурно).

И последно, и теб те знам, и Тони. Вие че не ме познавате - не е мой проблем :-))) Решили варненци че са рейсъри - дошли да се цепят наизуст ! Хахахахаха ! Я погледнете малко извън вашето селце колко е голям светът.....

UB40 !



Тема Професор си знаех си азнови [re: jamie]  
Автор TURBOmaniak (streetracer)
Публикувано13.06.03 22:54



Добре че е 204 коня та да казваш "над 200" :-))) Ама е БИЛА, като нова. Не сега на 15 лазарника. Е, ти може да си мислиш че е вече я 300, я 400 - варненски фантазии, цяла България ви се смее вече :-))))

Бухахахха мислел съм си бил, ти от кога взе да владееш телепатията бре . Знаеш ли кво си мисля мисля си че колата ми е един дърт издухам грозен Опел и винаги съм го казвал. Ти кви коли имаш бре отворко, що не кажеш че да се посмея малко. Знам че имаш една Хонда Джаз на която ще слагаш турбо бухахахахаахх, Джеими тунигмаистора. Като и туриш турбо ми се обади да дойда да те дръпна с на жена ми Астрата 1.4 моно . Абре пич смешен си с разбиранията и идеите си бре не можеш ли да го разбереш СМЕШЕЕЕЕЕЕЕН си. Относто това че всички се смеели на варналии да те питам на кои варналии точно бре мърльо . И от кога взе да говориш от името на всички в България да не би да си намислил да ни ставаш президент . Мноо ти работи въображението хейтърче недно честно ти казвам

О, и четем чужди форуми ? Браво :-) Колко Вектри има там ? 0.

Мноо има не е моята единствената недей се коси . Хората не карат само джапанки и чехли просто такива карате само БОГАТИТЕ като теб от Интернет. Другите като мен примерно, се задоволяваме с гниещи Опел каруци и италиански бавни таратайки

Ами Тони той и Трабант ти е конкурентен бе - ти докато се дотътрузиш до София сигурно пак ще ставаш за дърпане - както си свикнал, с въжето.....

Ами предполагам че твоя Джаз даже и сега както е без турбо може да бие Трабант така че смятай че аз не съм ти конкуренция . Обещавам в най скоро време да си купя платформа че да не се налага да ползвам въже. До София как ще дойда не ме мисли гледай си нета там ти е силата .

ПП: Хайде пък утре пак ще разправяш че не си го писал ти това тука.

Кое е то това бе лигльо



Тема Re: Не разбирам бенови [re: jamie]  
Автор TURBOmaniak (streetracer)
Публикувано13.06.03 23:11



аз вися тука белким някой гларусче ме светне ;-)))
Ама не би дебиш, все на дебилни попадам (извинявай Тони).....


Що ми се извиняваш бре моето мнение за теб е още по зле споко

Как не бих хукнал на тъпанар като тебе да помагам ! Еле пък на такъв който само се дуе ! Карай си трошляка да правиш шоу на циганетата :-)))


Бухахаххахах щом взехме да използваме силни думички явно добре съм ти бръкнал в хейтърското дупенце лигьо. Немам желание и да ми помагаш такива като теб само пречат, аз и сам си се оправям не ме мисли . Поинтересувай се обаче къде се продават части за шестстепенна скоростна кутия на Опел. Колко пъти ще ти казвам че си тъп, ти така и не ме разбра



Пак ти казвам жив и здрав да си



Тема Бухахахахахнови [re: jamie]  
Автор TURBOmaniak (streetracer)
Публикувано13.06.03 23:31



Знам по-добре от тебе на какъв хал е Уно-то на Крематора щото уикендите ми е в ръцете тази кола.

Бухахаххахх ами не е чудно че човека не може да постигне все още каталожните данни на колата си. И според теб на какъв хал му е колата на човека

И последно, и теб те знам, и Тони. Вие че не ме познавате - не е мой проблем :-))) Решили варненци че са рейсъри - дошли да се цепят наизуст ! Хахахахаха ! Я погледнете малко извън вашето селце колко е голям светът.....


Знаеш го ти Тонито, ама само си чувал май, питай тези които наистина ме познават, такива като теб хейтърчета стават за смях като почнем да си говорим наяве. Рейсъри сме били и сме се цепили....тя твоята работа стана хем насран хем без гащи ходи, не разбра ли че се осра и в тази тема и ти обещавам че ще се осираш във всяка тема където пишем заедно . За нашето селце кво да кажа море, плаж, путки, цици, бира, коли ехееееееее нека ни е зле



Тема Re: Еха. FUN baby !нови [re: jamie]  
АвторUno TURBO Evolution (Нерегистриран)
Публикувано14.06.03 02:59



Еи каталогче, направо налапах сабите.

ШШШШ АЛООО, от къде ме познаваш бре гражданино бълващ комплекси???
От Варна сме келеши, затова като видим такива образи като теб от Сууу-фията ги правим смешни.

Кат не те кефи Варна за кво идваш лятото на море бре?
Ама ние балъците си имаме море, планина, здрави тръби с яки задници, streetracing, Rap, R&B club, disco club-ове, хотелчета, и още мноо други.

_________________________________________________________________

FUN:

''Сивика 160 коня няма да усети Уно-то. И си е нормално:-)''

В къв смисал няма да го усети бре ПРОФЕСОРЕ, или няма да го усети как ще излети напред..... Да бре нормално си е куците 160к.с на Сивика да са зад мизерните 118к.с на Уното.
ШШШШШШШШШШ кво играеш ти бре ГОСПОДИН ТЕОРИЯ, би му маиката пак нещо си сравнявал каталозите.....ТЕОРИТИК УМЕН
..

Ся скивам, че се ебаваш здраво с мен и Тони (и още мноо други хора), но нека ти ОБЯСНЯ че този Сивик е пълен СМЯХ ....
Виж какво ''бате'' такива спънати коня на ''Ви-тек'' Сивици ги гледам всеки ден, защото тук не са 5 коли в целия град а са ДОСТА повече.
Имам и Видео от Рали Албена 98 или 99г та точно там е този смешния Сивик които е с chip tuning = над 160к.с.

Баща ми му е правил огледа преди Ралито, поради простата пречина, че тои е в комисията на ралито (в закрития парк) от 92г.
Та доколкото помня, много смешна му се видя тази Хондичка, ама то и резултати си показаха каква му е силата на Сивика. СМЯХ.

Направо влез в http://www.streetracers.hit.bg , после влез в събития провери гонките от 2 Април 2002 (а и не само), и сам се увери колко силна е Хонда Сивик 1.6 16V.
P.s Нека допълня, че Хондата пада от ФОРД Фиеста 1.8 16V.

Нали щеше да ми доказваш, че 160к.с Сивика ще бие Уно ТУРБО, намери ли колата в която се крие ИСТИНАТА.... За мен СМЕХОРИЯТА!!
______________________________________________________
Some more FUN!!!

Човече явно пак си сравнявал инфо от нета, и разликата до 100km/h от 0.2 сек. в полза за Сивика те кара да пишеш МАЛОУМНИ, ДРАЗНЕЩИ мнения.!

Всяка кола се чупи бре, ти кво мислиш че Японските са мноо здрави ли?

''Знам по-добре от тебе на какъв хал е Уното на КРЕМАТОРА щото уикенда ми е в ръцете тази кола!''
Добре де ''БАТКА'', какъв е хала на колата на КРЕМАТОР. Аиде разкажи ни, щото в нащо село такова нещо Уно ТУРБО нямаме, МАИ! Бухахаха. >
Аз доколкото разбрах от пича колицата му има нужда от основен ремонт.
Пък дали колата е в тебе през weekend-a, ще разберем мноо скоро

П.с Ти нещо роднина ли си на КРЕМАТОР, че му караш колата.


МОМЧЕ ВЛЕЗ В ЧАС, ТОНИ ТЕ НАПРАВИ СМЕШЕН, ВЯРВАМ ТОВА ТИ Е ДОСТАТЪЧНО ВЕЧЕ!? Бухахаха.
Ако не е достатъчно, палиш към Варна и всичко ти се ОБЯСНЯВА на място.
Ама гледаи да не си отваряш мноо устицата, щото некои хора лапат здраво мечовете та тогава става кофти за Устатите ''ПУТКИ''!

И ЗАПОМНИ МЕЖДУ ТЕОРИЯ И ПРАКТИКА ИМА ОГРОМНА РАЗЛИКА!!!

Аиде с здраве, и дано се пооправиш!



Тема Re:Uno TURBO Evolutionнови [re: Uno TURBO Evolution]  
АвторUno TURBO Evolution (Нерегистриран)
Публикувано14.06.03 07:09



Преди няколко часа завъртях една шайба на баща ми, и спецялно го поразпитах за споменатата Хонда Сивик!!!

Митко: В ''ДИР'' форумите прочетох, че Хонда Сивик с Ви-тек мотор бягала много:))) - Правя се на луд!!!
Митко: Та сега се сещам за онази бегачка Сивика от Албена 98г. !
Слави: Кои Сивик бе?
Митко: Маи от Бургас беше, незнам!
Слави: Е какво за него!
Митко: Тои доколкото помня не бягаше много!
Слави: Нали ти показах в един БГ. саид, че Митко ''полицая'' бие Хондата, даже още няколко Лади го мачкат!
Митко: Е хубаво де, върви ли този Сивик.
Слави: Не бе Слаб е!
Митко: Добре де, колко слаб е този леген? :))) Пак задавам МАЛОУМНИ въпроси !!!
Слави: Много СЛАБ е.
Митко: Да бе и аз така помня, че Хондата беше зле, щом го бият Ладите!
Слави: Нали ти показах и касетата от Рали Албена 98, аве с тези ХОНДИЧКИ воабще не ма занимаваи!

Това беше разговорчето ми за Сивика!
Е баща ми ХОНДИ не харесва, но както казах това за Сивика е ФАКТ!

П.с Като го скивам, пак ще задам няколко малоумни въпроса за въпросната ПСЕВДО бегачка!

Очакваите инфо по-темата за Сивика!



Тема Re Абе !?!нови [re: Uno TURBO Evolution]  
АвторUno TURBO Evolution (Нерегистриран)
Публикувано14.06.03 08:20



Jamie знаел какъв е хала на Уното на КРЕМАТОР?
Митко обаче е на друго мнение!

________________________
Check it out!!!

Jamie написа!

Абе...
Автор:Jamie
Публикувано: 11.06.03
10:54

факт е че намягането в цилиндрите при измерване е доста по-голямо от числото обозначаващо компресията. Така че с теорията добре;-)
На практика 9-10 при мотор с компресия около 8 са си добре. (- Uno TURBO Evolution тук е изказването): НЕ РАЗБРАХ САМО КАКВА Е НУЖДАТА ОТ РЕМОНТ НА ТОВА УНО, ама неисе!

Нали мнооо чуваш петела бре, ццц!?

А така де, кво стана сега бре БАТКА?
Маи нещо пак те засрамихме, ааа?
Нали мноо знаеш хала & състоянието на Уното на КРЕМАТОР-а!
Мнооо чуваш петела бате, само дето леко се насираш.....

Вече взех да си мисля, че и некое твое аверче или аверка ти използват ник-а:), щом такива разлики в мненията ти се получават!?


Аиде с здраве!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.