Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:00 11.06.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Яяяя !нови [re: TURBO Maniak]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано13.06.03 12:37



Ти и в Америката си правил двигатели :-)))
То като гледам - 5% - голяма разлика бе ! Ще вземе да кара на половин мощност :-))))
Ама за да спазя буквата - прав си бате Тони :-) Има разлика !

ПП: Зле съм бе - аз зат'ва тука те ръчкам да ми кажеш/покажеш разни работи :-)))

UB40 !



Тема Аминови [re: TURBO Maniak]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано13.06.03 12:46



1. Моите оригиналните са си от кутия за обувки (щом казваш че така е добре)
2. Режа винаги офлайн :-) Че може да разпадне връзката по средата !

ПП: Защо си чакал бе Тони ? Да не караш някоя кола от ДТМ че няма за тебе части в България Или държиш да са по-скъпички, та пак да изкарат 300 метра.....

UB40 !



Тема Re: Аминови [re: jamie]  
Автор TURBO Maniak (streetracer)
Публикувано13.06.03 16:46



Защо си чакал бе Тони ? Да не караш някоя кола от ДТМ че няма за тебе части в България Или държиш да са по-скъпички, та пак да изкарат 300 метра.....

Ами ОК бре намери ми оригинална гарнитура за C20LET или Z20LET Opel в България като си толкова наясно. Колата ми не е от ДТМ нито частите и са кои знае колко скъпи просто ги нема в БГ и това е гарнитурата иначе си струва 60лв, но поръчваш и чакаш това е. Има вариянт да се сложи от същия мотор без турбо но с тази разлика че моята е двупластова а онази е еднопластова, като бех в Бургас колата беше точно с такава еднопластова гарнитура имам я на снимка и мога да ти я покажа даже, точно за това стана така и не издържа. За това чакат сума ти време да знам че поне съм си сложил квото си требе на мотора. Между другото скивам си мноо в час с резервните части и искам да те помоля айде намери ми синхронизатор на втората скорост че и него го нема нииде в БГ и не само в БГ но както и да е. Ако ми намериш един такъв смятай значи по голем от теб нема да има, ще ти се кланям до гроб и след туй върви приказвай как колата ми била от ДТМ и други такива простотии. Това че съм имал неблагоразумието да споделя некой свой проблем в некой форум не значи че от мухата требе да се прави слон, всяка кола си има проблеми и моите коли не са по различни особенно имайки предвид че не ги позвам само до работа и вкъщи ами ходя и да си правя кефа с тях а и не са японски пък японските както всички знаем просто не се чупят......те направо се скапват и след това връщане назад нема



Тема Без яяя......нови [re: jamie]  
Автор TURBO Maniak (streetracer)
Публикувано13.06.03 17:01



То като гледам - 5% - голяма разлика бе ! Ще вземе да кара на половин мощност :-))))

Значи прочети един от по горните ми постинги и виж че там казвам че разликата може да е малка НО Я ИМА. Това за половината мощност е поредната ти сърказтична глупост като гледам така че коментара там е излишен само ще ти кажа че в този конкретния случай в сайта хората слагат съвсем малко по голем вал т.е около 270 градуса, но дали ако се сложи 300-320 градусов вал разликата в компресията ще е "само" 5% ????? Аз не разбирам мноо мноо както казах така че оставям на Джейми да обясни

Ама за да спазя буквата - прав си бате Тони :-) Има разлика !

Ей това исках да чуя че съм прав и че ГЛУПОСТИТЕ които говорех изведнъж се оказаха верни........както и да е добре че беше ти да ни светнеш по въпроса че инак щехме да си останем заблудени овце



Тема Xex :-)нови [re: TURBO Maniak]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано13.06.03 17:53



Проблема бил да се окажеш прав ????
Хахахахахахахаахах :-))))))))))))) Може служебно да ти давам правото всеки път - да се чувстваш добре.

Колко ще е разликата при 300 градусов вал бе Тони ? Я ни кажи - ти нали ЗНАЕШ ?

Това за мощността и състоянието на двигателя е което се опитваме в тази тема да преценим/измерим. Ако си паднал от Марс и не го знаеш - прочети началото на темата.

UB40 !



Тема Xex мех така е :-)))нови [re: jamie]  
Автор TURBOmaniak (streetracer)
Публикувано13.06.03 18:54



Проблема бил да се окажеш прав ????

Ми за това е спора да има прави и криви т.е хора които знаят и такива които не знаят. Явно за конкретния случай, аз съм от първите а ти от вторите

Хахахахахахахаахах :-))))))))))))) Може служебно да ти давам правото всеки път - да се чувстваш добре.

Не мерси предпочитам да си го извоювам това право както във случая

Колко ще е разликата при 300 градусов вал бе Тони ? Я ни кажи - ти нали ЗНАЕШ ?

Знам ама нема да кажа, не ви требе да знаете всичко. Ще ви кажа само че ще бъде повече от 5% които на теб ти се сториха некви такива минимални и почти нищо незначещи

Това за мощността и състоянието на двигателя е което се опитваме в тази тема да преценим/измерим. Ако си паднал от Марс и не го знаеш - прочети началото на темата.

Ааааааа ясно значи защо тунинг фирмите слагали по големите валове за да падне мощността на колата бухахахахахахааха, нали според теб така излиза след като налягането малко или мноо пада както вече сам се увери




Тема Така е ама е онака !нови [re: TURBOmaniak]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано13.06.03 19:49



Сега почна и моите реплики ли ?
Ходи с шапка по плажа бе Тони, иначе не е полезно :-)))
Утре ще вземе да излезе че аз съм го казал това за големите тунинг фирми !
Извоюваното е по-сладко, вярно е :-) Честито ! А че са минимални - все още така смятам.
ПП: Абе , я да питам - ти да не караш верно уникат - няма гарнитури за тебе в България, няма синхронизатори..... Аз само джапанки имам и всичко има, че гледам и е по-евтинко (пък мислех че Опел са с най-евтиния чаркаляк).
ППП: Хех, и още кола не ме е оставяла на път, или да я хвърля в моргата (това по повод колко се чупели японките) :-)))))) Ама поспори си, не вреди !

UB40 !



Тема Лелей !нови [re: TURBO Maniak]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано13.06.03 20:02



Да ми се кланяш ? Тва да не са БМВ форумите бе ;-)))
Ми не знам бе Тони - аз моите си ги режа от картон, а синхронизаторите от пластелин ги правя, мда ;-))))
Знаете вие японските - дрън дрън ярина ;-)))
Карайте почупените Фиати и Опели, пълнете си форумите с "Основен ремонт" , "Търся части" и си мислете че сте намерили яка кола за малко пари - малко са ама само докато я подкарате :-))) После става дежурна в бокса.

ПП: Значи викаш твоя синхронизатор на 2-ра го няма не само в БГ, ами и другаде ? Хайде, карай ме още да се смея :-)))))))))))))))

UB40 !



Тема хем БАРОВЕЦ хем ПРОФЕСОР нови [re: jamie]  
Автор TURBOmaniak (streetracer)
Публикувано13.06.03 21:07



Сега почна и моите реплики ли ?

Да бре то що е у дир.бг всичко е твое спор нема ти си баровец

Ходи с шапка по плажа бе Тони, иначе не е полезно :-)))
Утре ще вземе да излезе че аз съм го казал това за големите тунинг фирми !


Е как да кажеш нещо което не знаеш ?????

Извоюваното е по-сладко, вярно е :-) Честито ! А че са минимални - все още така смятам.

Смятай бре кой те спира те и без това вече мноо хора видеха колко са ти верни сметките бухахахахаххахахах

ПП: Абе , я да питам - ти да не караш верно уникат - няма гарнитури за тебе в България, няма синхронизатори..... Аз само джапанки имам и всичко има, че гледам и е по-евтинко (пък мислех че Опел са с най-евтиния чаркаляк).
ППП: Хех, и още кола не ме е оставяла на път, или да я хвърля в моргата (това по повод колко се чупели японките) :-)))))) Ама поспори си, не вреди !


Не карам уникат умнико. Ти колко коли от този клас дето са моите си притежавал. Нали се изтъкна че си имал сумати коли айде изброй ми колко от тях са били над 200кс . Ако ще си говорим за малолитражки с по 50-70кс аре нема смисъл. Между другото ти си привървеник на сухата теория произхождаща от малкия ти мозък и не мамираш за нужно да четеш кво правят хората, но аз да ти кажа че от многото форуми чужди имам предвид които чета не съм на мнение че джапанките са мноо здрави. Мога да ти дам мноо примери за Субарута със преебани мотори и скоростни кутии както и за МК4 Супри и такива подобни джапан колици чиито собственици реват по форумите че това или онова им се било преебало. Така че като си всемеш кола с която можеш да си правиш кефа и си конкурентно способен на коли от клас като моите тогава ела и ми говори на мен ПРОФЕСОРЕ. Сега просто твоето мнение за мен е невалидно и го игнорирам напълно

Редактирано от TURBOmaniak на 13.06.03 21:15.



Тема ПРОФЕСОРЕнови [re: jamie]  
Автор TURBOmaniak (streetracer)
Публикувано13.06.03 21:14



ПП: Значи викаш твоя синхронизатор на 2-ра го няма не само в БГ, ами и другаде ? Хайде, карай ме още да се смея :-)))))))))))))))

Има го "другаде" но съм сигурен че даже и такъв супер професор като тебе които "си изкарвал парите от нета" не може да намери такъв синхронизатор . Хайде намери нали си мноо отворен хайде . Само празни приказки от теб ебаси не ти ли омръзна бре моето момче .

ПП : Да те попитам ти има ли нещо от което да не разбираш компетентко ?????




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.