Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:05 11.06.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Охо !нови [re: jamie]  
Автор TURBO Maniak (streetracer)
Публикувано12.06.03 19:25



Ти не си в час бре моето момче .
Отказвам се да споря с теб, то жена да беше до сега да ме беше разбрало ама нейсе . Кефи си се там на Нисанчетата и Хондичките дето мноо бегат пък и не са чупят и не ни мисли нас тук от прованса ние никога нема да те настигнем споко мнооооооо си напред и мноо чуваш петела неееаааа проблеми . Това определение мадурко не ми хареса мноо мноо ама айде ще реша че съм те изнервил максимално и за туи си го написал

Нема проблеми да си жив и здрав



Тема Re: osnowen remont na motor na Uno Turbo mk1нови [re: *FUTiE*]  
АвторUno TURBO Evolution (Нерегистриран)
Публикувано12.06.03 22:01



Пич я ми обясни кога пушат Унотата?
Пушат когато палиш, и температурата на въздуха е 0-1-2-3-4-5 градуса. НАЛИ ТАКА!?

Uno za osnoven remont trudno 6e nameri6 za6toto tozi dvigatel e IAKO zdrav i Up-gradnat (izdarza naistina mnoogoooo)
За какво уно говориш, 45 или?
Турбото е супер капризен леген, двигатела му е ОК но пре стъбилна ръчка прави мизерии> Яко здрав с ъпгреит, малее този мотор с лек ъпгреит издържа МАЛКО при жестока всекидневна ръчка.


Пример е Уното на авера ми 50 000 км само бои, и после си ебала маиката.
Сега ако го караш нормално пак с ръчка, но внимателно си държи моторчето!

Аз обаче знам едно момченце, което за около 1 месец буквално ще преебе ъпгреитваното моторче на бившото ни ''кенефче''.
Та в грешка си, уното се троши доста.



Тема Re: Охо !нови [re: TURBO Maniak]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано12.06.03 22:45



Ако ТАШУНКО гали повече ухото ти - халал да ти е :-)
Да ви мисля ? Дано изкара леко на 5-та до София :-)))
Решавай че си ме изнервил, аз пък си се забавлявам :-))))))

ПП: Ама ти пред мацките ли ги ръсиш тези лафове ? Така кажи - сбъркал си клуба малко :-)))

UB40 !



Тема Re: Охо !нови [re: jamie]  
Автор TURBO Maniak (streetracer)
Публикувано13.06.03 00:47



Казах ти и в IRC......от тебе по по най нема, ама не ти и тук реши да приключиш спора с поредния СМИСЛЕН постинг. Нема смисъл да пиша повече по темата квото требеше да кажа го казах, показах и доказах доколкото ми позволяват възможностите на така любимия ти интернет . Всички също така видяха и прочетоха твоите изчерпателни обяснения по темата и съм сигурен че им стана ясно кое що и как е и нема как да не им е станало явно все пак беше мноо убедителен спор нема

Жив и здрав както казах



Тема Re: Охо ! Honda Civic 1.6 16V, ТАШУНКО???нови [re: jamie]  
АвторUno TURBO Evolution (Нерегистриран)
Публикувано13.06.03 02:43



Кои е този ТАШУНКО бре?

Jamie аз от къде те помня?
АААА ти си пича които здраво натегна в една моя тема в ХОНДА клуба!!!

Виж сега батка между ДВГ & PC има ОГРОМНА разлика!

Но определено Тони за разлика от теб, разбира доста повече от коли и тунинг.
И немога да разбера какво се смееш на двете му коли, след като караш едно напикано Нисанче........

Доколкото си спомням в един спор с теб, ти се ИЗЦЕПИ мнооого яко.
Изцепката беше нещо от сорта: - С Uno turbo можеш да дръпнеш некоя по-слаба Хонда Сивик 1.3!
Също ти ми ''ОБЯСНИ'' как Сивик с 1.6 16V щяла да размаже Уното.
Аз пробвах да ти обясня колко смешно е твърдението ти, но ''пееш ли си Пенке, кои ли те слуша.

П.С Ако не е таина какво Нисанче караш? Нали много хубаво вървяло?

Нисанчо-Геицанчо, има рима!!!

Аиде с здраве!



Тема Рече и отсече, а ?нови [re: TURBO Maniak]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано13.06.03 09:18



Ихаааааааа !
Всички видяха ! Тони Турбо Рейсинг енд Интернет линкинкг Къмпани рулллз ! ;-)))
Толкоз ти били възможностите значи. Защото аз пък не видях нещо от пребогатата ти практика което да доказва това което говориш.

ПП: Прав и корав (както казваш)

UB40 !



Тема А, пича с Унотата ?нови [re: Uno TURBO Evolution]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано13.06.03 09:24



Излезе ли от бокса бре ?
Твоя тема ? Че ти нямаш теми - всеки може да пише с тоз ник :-)
Да, знам че Тони разбира. Виждам - пича бачка 5 месеца да смени една гарнитурка - тва е от майсторлък навярно ?
За ПС-тата - любимото ти Уно не може и да запали без ПС-та :-))) А, твойто не може и С ПС-та, сори ! Уно Бокс Едишън :-))) Виртуал 170 коня хипер/ултра турбо :-))))
Уното дръпна Сивика. Факт. Имаше си причини, но смятам че и да ги нямаше - пак то щеше да бие в таз гонка :-)))

ПП: Абе не мога да разбера какво налучквате :-)))) Че имам Нисан, имам. Ама що решихте че го карам ? А, то сигурно щото сте разбирачи и всичко знаете - затуй :-))))

UB40 !



Тема Re: Охо ! Honda Civic 1.6 16V, ТАШУНКО???нови [re: Uno TURBO Evolution]  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано13.06.03 10:08



Нещо против Нисаните?


Я вышел им наперерез!


Тема Re: Рече и отсече, а ?нови [re: jamie]  
Автор TURBO Maniak (streetracer)
Публикувано13.06.03 11:26



Защото аз пък не видях нещо от пребогатата ти практика което да доказва това което говориш.


Ами защо аз не видех нещо от твоята практика, пък даже и от теорията ти ?????

Но ако за теб това долу е нищо то бъди сигурен че за мнооооооооо хора това не е така
--------------------------------------------------------
Our current HT 383 engine actually tested at 195 psi with the original stock cam and later at 185 psi with the large hydraulic-roller cam
--------------------------------------------------------
With a given compression ratio, adding a longer-duration camshaft will decrease the cranking compression
--------------------------------------------------------
the distance that the piston travels up the cylinder at 60 degrees ABDC versus 52 degrees ABDC reduces the volume of the cylinder, reducing the cranking pressure.
--------------------------------------------------------


ПП : Нема страшно все некой ден и ти ще се научиш, не беше нужно да показваш на хората колко си зле за момента обаче



Тема Мастер Джейми ;-)))нови [re: jamie]  
Автор TURBO Maniak (streetracer)
Публикувано13.06.03 11:37



Да, знам че Тони разбира. Виждам - пича бачка 5 месеца да смени една гарнитурка - тва е от майсторлък навярно ?

Точно така начи от преди месец, месец и половина си карам колата без проблем това ще рече че некъде по твоите сметки покрай нова година требело да се е счупила . Интересно как ходих до Бургас на 8-ми март тогава бухахахахаххахахах. За гарнитурата кво да ти кажа такава нема нииде из БГ че ми се налага да чакам 20-30дни докато ми дойде от поръчката, ама кво ли те занимавам с моите простоти ти ако ти се случи подобно нещо решаваш проблема сигурно за 15мин и даже можеш да си изрежеш гарнитура от кутия за обувки тя и без туи на колата ти мотора и е точно толкова голем, даже от капака на кутията ще ти остане материал за още поне 2-3 гарнитури за некой следващ път

Ако Джейми с вълшебното фенерче не са изреже on-line нема кой друг да е вервайте ми

Кефиш яко пич давай все така, че напоследък клубовете на дира мноо затъпяха и требе да се внесе малко разнообразие




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.