Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:32 26.04.24 
Автомобили
   >> Fiat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Пандата  
Автордиaблoтo (Нерегистриран)
Публикувано25.05.03 13:17



приятели искам да си взимам ,,панда'' някои могат ли да ми кажат дали си заслужава. Разхода какъв е и кое е по добро .



Тема Re: Пандатанови [re: диaблoтo]  
Автор KPEMATOP (FIAT Uno 60 DS+)
Публикувано25.05.03 20:00



pi4, samo ako si zimash 4x4, no sa dosta skupi w buglaria
3000lv e chitawa bez ryjda!
edin priqtel razprawqshe che w italia sa po 200EURO na 10 godini panda...
motorite sa kato na Uno nqkoi - FIRE:)



Тема Re: Пандатанови [re: диaблoтo]  
АвторKlRlL (Нерегистриран)
Публикувано26.05.03 10:10



4х4 НА ПАНДА Е ПЪЛНА БЕЗМИСЛИЦА. КОЛАТА Е С КЪСА БАЗА И ДОСТАТЪЧНО ВИСОКА В СЛЕДСТВИЕ НА КОЕТ СЕ ПОЛУЧАВА ЧУДЕН ВСЕДЕХОД И БЕЗ ДА Е 4х4.
КАРАХ ПАНДА 1000 FIRE 2 ГОДИНИ И КАТО ЦЯЛО СЪМ МНОГО ДОВОЛЕН. КУПЕТО Е БЕЗУМНО УДОБНО И ШИРОКО ЗА ВЪНШНИТЕ СИ ГАБАРИТИ, ДВИГАТЕЛЯ Е ЖЕЛЕЗЕН, ВСИЧКИ ТЕЗИ ПРОСТОТИИ ЗА КОРОЗИЯ И ПРОБЛЕМИ С ЕЛ. ИНСТАЛАЦИЯТА НА ИТАЛИАНСКИТЕ КОЛИ ПРОСТО ГИ ПРЕСКОЧИ. ОБСЛУЖВАНЕТО Е МНОГО ЛЕСНО,ЧАСТИТЕ СА ЕВТИНИ,НИКОЙ НЯМА ДА ТИ Я ОТКРАДНЕ,ДОРИ ДА Я ОСТАВИШ ОТКЛЮЧЕНА. ПРОБЛЕМ С ПАРКИРАНЕТО В ГРАДСКИ УСЛОВИЯ НЕ СЪЩЕСТВУВА.
НО КАТО ЦЯЛО НЕ ТИ Я ПРЕПОРЪЧВАМ, КАКТО И НИКОЯ ДРУГА КОЛА ОТ ТОЗИ КЛАС.
НЕ Е ТОЛКОВА ИКОНОМИЧНА,КОЛКОТО МОЖЕБИ ОЧАКВАШ-8,5-9 ГРАДСКО/5,6-6 ИЗВЪНГРАДСКО-ЗАВИСИ КОЛКО НАСТЪПВАШ.
НУЖДАЕ СЕ ОТ ХУБАВ ПЪТ /НА ДОБЪР АСФАЛТ ВОЗИ СУПЕР, НО В ДУПКИ И ПО НЕПОЧИСТЕН ЛЕД С КОЛОВОЗИ Е ПРОСТО МЪКА - КОЛАТА Е ТВЪРДЕ ЛЕКА.
КАТО ТРЪГНЕШ НА ДЪЛЪК ПЪТ У НАС, ПОРАДИ ТОВА, ЧЕ ПО-ГОЛЯМАТА ЧАСТ ОТ ПЪТЯ Е ЛУНЕН ПЕЕЗАЖ - КАТАЛЯСВАШ.

АКО ВСЕ ПАК РЕШИШ ДА СИ КУПИШ - ГЛЕДАЙ ДА Е С ХУБАВИТЕ СЕДАЛКИ, С ПЕТ СКОРОСТИ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО И ДВИГАТЕЛ 1000 FIRE!



Тема Re: Пандатанови [re: KlRlL]  
Автор georgiaz (непознат)
Публикувано26.05.03 20:59



имам такава от 3 години и общо взето съм доволен,все пак зависи какво очакваш от такава кола, да те закара някаде това е а не да те вози. шумоизиолация на практика няма,комфорт хич разхода е от 5 до 8.5л.среден6.5л(ама съм на газ) колата е сравнително здрава и лесна за подръжка ако си решил да вземаш ще те посъветам за някои кусури на които трябва да се обърне внимание(за да свалиш малко цената)
долния ръб на вратите отвътре почти винаги е изгнил
амортисиори нямат дълъг живот (поне където карам аз)



Тема Re: Пандатанови [re: georgiaz]  
Авторsvetlio (Нерегистриран)
Публикувано27.05.03 08:14



choveche-ne si vzimai panda! poslushai me!!! za deset godini sam smenil -68- avtomobila-realno moi ot vsiakakvi marki i modeli...imam bogat opit v tazi nasoka...ne znam kakvi sa finan sovite ti vazmojnosti,no ako si tarsish malka kola-kupi si polo-i po vazmojnost s 5 skorosti. nezavisimo ot godinata na proizvodstvo.... fiatpanda@abv.bg svetlio




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.