Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:20 22.05.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: mitakataнови [re: митakaтa]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано22.05.03 17:34



е мойто е същото бре... с кви гуми бе като го купи? и DGT li e?

"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"


Тема Re: mitakataнови [re: SHERlFF]  
Автормитakaтa (Нерегистриран)
Публикувано22.05.03 17:40



DGT е, гумите май са му 175/60-14. Купих го преди година и съм минал 6-7000км



Тема аха...нови [re: митakaтa]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано22.05.03 17:47



е ок! ще погледна пак в мойта книжка, може и аз да бъркам

"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"


Тема Re: километража май ме лъженови [re: koss]  
АвторNicky (Нерегистриран)
Публикувано23.05.03 12:27



При твоят размер гуми грешката би трябвало да е 3-5%.Аз имам Темпра 1.6 и съм сложил гуми 175/70/14 а в инструкцията пише 175/65/14.Возията наистина се подбри, но ускорението намаля (може и да се заблуждавам).Скоростомерите на Фиат темпра,типо... показват наистина вярно,за разлика от другите коли,при форд мондео 140 км/ч на скоростомера - 125км/ч в действителност.



Тема Готин калкулаторнови [re: Nicky]  
АвторValio (Нерегистриран)
Публикувано23.05.03 13:32



Погледнете този сайт http://www.boriana-bg.com/ . Цъкнете горе в десния ъгъл на линка "калкулатор". Много е готино за изчисляване на действителната скорост, при промяна на диаметъра на гумите. Въвежда се базовия диаметър за модела и действителния в момента и се извежда резултата. Поздравления на този, който се е сетил да го направи!



Тема много е добърнови [re: Valio]  
Автор koss (непознат)
Публикувано23.05.03 14:21



тъкмо се чудех по каква формула да си сметна новия размер на гумите , евала на този който го е направил !!!

.
"Свободата, Санчо, е на върха на бойното копие!"


Тема Re: Готин калкулаторнови [re: Valio]  
АвторNicky (Нерегистриран)
Публикувано24.05.03 16:29



Фирма "БОРЯНА"на която е и споменатия сайт е изключителен търговец на гуми.Аз карам само тяхна продукция с марка LASSA,маслата Кастрол които продават са 100% истински а не разни ментета.Не съм техен рекламен агент но единствено от тях и от "BAX CAR" Варна съм доволен."Bax сar" са вносители на резервни части за ФИАТ.Ланчиа ....и техните цени са по-ниски от тези на търговците които предлагат "УЖ" оригинални ,имат и сайт за поръчки с наложен платеж при получаване.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.