Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:49 18.05.24 
Автомобили
   >> Fiat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Как се сменя поленовия филтър за купето FIAT Puntoнови  
АвторVTR (Нерегистриран)
Публикувано13.05.03 10:50



По документацията под жабката с две рапидки се сваля правоъгълен капак, но при мен той е излят като едно цяло с парното и няма рапидки. Почвам да се съмнявам, че има такъв. Фиата е Пунто 1200S 8V с малките фарове.
Иначе колата е пушка, за 4 часа /без никакви рискови изпълнения/ София- Варна с 6 на сто разход.



Тема Re: Как се сменя поленовия филтър за купето FIAT Puntoнови [re: VTR]  
Авторlop (Нерегистриран)
Публикувано13.05.03 14:32



на моето BRAVO се намира под кората за чистачките ,в дясната страна над вентилатора, закрепен е с 2 щипки.



Тема Re: Как се сменя поленовия филтър за купето FIAT Puntoнови [re: lop]  
АвторVTR (Нерегистриран)
Публикувано13.05.03 15:12



Благодаря за напътствието, под кората на чистачките наистина е входа за въздуха на парното, но там има само едра решетка, която може да спре само врабче.



Тема Re: Как се сменя поленовия филтър за купето FIAT Puntoнови [re: VTR]  
Авторlvanov (Нерегистриран)
Публикувано13.05.03 18:51



Togava moje da nqmash takav filter izobsto.
tova za 4te chasa sofia Varna bez izcepki ...



Тема Re: Ivanovнови [re: lvanov]  
АвторVTR (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 09:22



За изцепки, чесно казвам не съм правил, защото возех бременната ми и то доста страхлива жена, но сам с жигула, с много изцепки и много много бензин и бръмнала глава от шум, съм стигал за 4.30 часа. С пунтото при затворени прозорци, дали караш с 160 или 180/по нанадолно/ по магистрала можеш да си шепнеш и да те чуват.



Тема Re: Ivanov [re: VTR]  
АвторSasho (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 10:52



Звучи добре. Пунто 60 или 75 е твоето?



Тема Re: Ivanovнови [re: Sasho]  
АвторVTR (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 11:26



Punto 60S 1200 8v 60/44w последния модел с 5 врати и малките фарове, кръглата емблема. Разход 4.8 на 100. Карамго 2ра година проблеми имам само с това, че ми крадат емблемите.
http://auto.dir.bg/modifications-v2.php?modification=46&variant=660
Мойто е като червеното, а цвета е същия червен металик.



Тема Re: Ivanovнови [re: VTR]  
АвторИвaнoв (Нерегистриран)
Публикувано18.05.03 23:46



Проблема с емблемите се решава по един груб (но изпитан) начин - намираш най-малкия възможен нит, (малък, та да не се вижда кой-знае колко, но пък да държи добре) дупчиш естетично емблемата (емблемите), прас нита, и айде да си гледат работата...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.