Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:32 01.05.24 
Автомобили
   >> Fiat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема visokrazhod  
Авторviktor (Нерегистриран)
Публикувано21.04.03 11:24



Imam tipo 1.6 90 ks. Okaza se che imam voda v rezervoara. Zimata mi zanrazna benz. pompa. Posavetvaha me da nalea spirt za da neutralizira vodata. 10 ml. na 1 l. goriwo. Polutchi se. Togawa ne zamrazna poveche. Fiata go karam na gas. Na benzin samo palq i minavam nqkolko kilimetra. Okaza se che gori uzasno mnogo. Za dva meseca izduha 10l. a ne sam minal poveche ot 20-25 km. na bezin. Znae li nqkoj kakva moze da e prichinata. Inache tipoto raboti na gas/benzin dobre, bez osezaema razlika ot predi.
Mersi.



Тема Re: visokrazhodнови [re: viktor]  
Автор koss (непознат)
Публикувано21.04.03 15:45



kak позна че ти гори много на бензин , по датчика ли само ?

.
"Свободата, Санчо, е на върха на бойното копие!"


Тема Re: visokrazhodнови [re: koss]  
Авторviktor (Нерегистриран)
Публикувано21.04.03 16:27



po datchika. Za tezi 20-30 km. strelkata padna s 3 delenia.



Тема Re: visokrazhodнови [re: viktor]  
Автор koss (непознат)
Публикувано21.04.03 16:52



И моя Фиат е така , карам го само на газ и само паля на бензин, като заредя бензин 10 литра и стрелката отива на 1/2 а след време бързо пада, но това не мери точно !!! ако искаш да го засечеш на безнин, пълниш резервоара догоре и минаваш 100 - 200 км , после пак зареждаш догоре и смяташ ...
А иначе колк оти гори на газ ? моя е 1.4 моноинж. и ми гори 10-11 /100 градско , извънградско скоро не съм го засичал

.
"Свободата, Санчо, е на върха на бойното копие!"


Тема Re: visokrazhodнови [re: viktor]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано21.04.03 22:41



Има ли вероятност да ти точат бензина? Напоследък стана много моредно

Съединението прави силата! Audi


Тема Re: visokrazhodнови [re: viktor]  
Автормитakaтa (Нерегистриран)
Публикувано22.04.03 10:10



Мисля, че нямаш проблем. Едно, че на нивомера изобщо не може да се вярва, и второ - замислял ли си се колко е разхода докато двигателя загрее от -10 до +30 градуса за тия няколко минути на бензин - според мен не по-малко от 20/100



Тема Re: visokrazhodнови [re: митakaтa]  
Авторviktor (Нерегистриран)
Публикувано22.04.03 15:56



Saglasen sam s was. Move bi zastoto e studen motora i zatowa gori tolkowa mnogo benzin. Siguren sam, che njama te4. Edwa li njakoj go krade. Kapa4kata mi o6te e zdrava, a rezervoara ne e probit. Na vaprosa na KOSS : motora e 1,6 GTI, t.nar. "shvejcarki" na gradsko gori 10.5-11l. Izva grada okolo 9-9,5 no go karam s okolo 120-130. Smjatam da e normalno.



Тема Re: visokrazhodнови [re: viktor]  
Автор koss (непознат)
Публикувано22.04.03 16:55



Според мен разхода ти е нормален, смени си въздушния филтър, щом на газ разхода ти е около 10 то на бензин би трябвало да е около 8 , което е нормално.

.
"Свободата, Санчо, е на върха на бойното копие!"


Тема Re: visokrazhodнови [re: koss]  
АвторLeon (Нерегистриран)
Публикувано22.04.03 23:14



Iskam da pitam Viktor ako moje da mi kaja purvite cifri na dvigatelia si. Zashtoto i moeto Tipo e 1.6 no ne moga da razbera GTI li se vodi i dali naistina e 90hp za kolkoto go kupih. Nomera e izpisan v talona... Inache moiat e 159A304



Тема номера на мотора е..нови [re: Leon]  
Авторnas (Нерегистриран)
Публикувано23.04.03 09:29



149 С 2046 ,а мотора е двувалка и ги водят "Швейцарки" защото са ги произвеждали само за Швейцария




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.