Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:27 19.05.24 
Автомобили
   >> Fiat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ТИПО 1,6 НЕ ПАЛИ!!!!!!!!!!!!нови  
Автор dedligan ()
Публикувано19.04.03 23:34



Върти но не може да запали. Бензин има , но няма искра на бобината.


Смъртта ще дойде с мен!


Тема Re: ТИПО 1,6 НЕ ПАЛИ!!!!!!!!!!!! [re: dedligan]  
Автор DAMON (ралиджия)
Публикувано20.04.03 01:35



Виж си да не ти е скъсан ангренажния ремък първо, след това нещо по бобината - кабелите първо, след това да не е изгоряла тя. И накрая остава комутатора на безконтактното.



Тема Re: ТИПО 1,6 НЕ ПАЛИ!!!!!!!!!!!!нови [re: DAMON]  
Автор KPEMATOP (FIAT Uno 60 DS+)
Публикувано20.04.03 11:12



mahni kabela ot bubinata kum distrib kapa4kata i wij dali ima iskra
ako ima, a na sweshtite nqma, smeni palec i distributorna kapa4ka...
moje id ae skysan remuka ama ...rqdko se slu4wa
kapa4kite gyrmqt qko, na fiat uno turbo i na citroen BX mi se e sluchwalo da grymne i da kaje kolata DGD nasred put



Тема Re: ТИПО 1,6 НЕ ПАЛИ!!!!!!!!!!!!нови [re: dedligan]  
Автор hf hpe (italian car fan)
Публикувано20.04.03 15:19



провери индуктивният датчик
намира се на маховика



Тема Fiat Tipoнови [re: dedligan]  
Авторmarionte (Нерегистриран)
Публикувано20.04.03 23:39



hei pich.Imam Tipo 2.0 8v, i prez niakolko dni mi pravi syshtia problem.Kakto si karam i nema iadowe i po edno wreme izgasne i krai.Posle wyrta 1 chas*Varta Power* i pali.Sled twa swalih kabela ot bobinata kym Distr. kapachka i ne dawashe iskra.I SLED 10 min dade.Ne znam kwo stana ama zapali.Ako niakoi ima problemi s Tipo ili Tepmra da mi se obadi!!!!Znam nai-dobria serviz i nai-dobria magazin!!!!!malexiev@yahoo.com!!!!!!Prosto tolko remonti sym naprawil che ako niakoi ima poweche mu podariwam kolata!Sywsem seriozno!



Тема Re: ТИПО 1,6 НЕ ПАЛИ!!!!!!!!!!!!нови [re: dedligan]  
Авторmarionte (Нерегистриран)
Публикувано21.04.03 00:24



Prosto Fiat e super kola ama da ne ti e w kyshtata.Mnogo e dobra samo deto moito Tipo e s perfekten dvigatel 113PS, i edin pedal s Calibra 115Ps mi ebe maikata kogato si iska.Inache italianskite sa mnogo byrzi ama samo na prikazki???Kajete kvo da naprawa da go bia???Calibrata e na 230 000 bez remont, a moita e na 180 000 s osnowen i pak me bie?????????????????????PLS HELP??????????????



Тема Re: Fiat Tipoнови [re: marionte]  
Автор DAMON (ралиджия)
Публикувано21.04.03 19:32



Това ако не е от комутатора на безконтактното пък на! Аз имах същия проблем - като загрее изчезваше искрата, а като поизстине пак почваше да работи. 90 процента е оттам, няма къде другаде да е. Комутатора ти трябва да е сложен на делкото. За Уно струва 65 лв. и работата спи.



Тема Re: ТИПО 1,6 НЕ ПАЛИ!!!!!!!!!!!!нови [re: marionte]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано22.04.03 11:44



Купи си Фиат купе като искаш да го биеш.Правиш сравнение с автомобил със спортен характер.



Тема Re: ТИПО 1,6 НЕ ПАЛИ!!!!!!!!!!!!нови [re: marionte]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано22.04.03 11:44



Купи си Фиат купе като искаш да го биеш.Правиш сравнение с автомобил със спортен характер.





Тема Re: ТИПО 1,6 НЕ ПАЛИ!!!!!!!!!!!!нови [re: xxx]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано22.04.03 12:47



po princip posocheniq ot teb sait e malko kuc, ima mnogo greshki v nego, no kato cqlo e taka. Za da bude sravnenieto po-pulno bih dobavil, che Tipo 2.0 16v uskorqva 0-100km/h za 7,9sec, koeto si e dosta pod kalibrata, no to e qsno de - purvo e 146 konq i vtoro e malko po-leko ot neq.

"Raaazcvetaaali qblani i gruuushi! Paaaplyiliii tumaanyi nad rekoi!..."



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.