Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:59 18.05.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Инфо за 126нови  
АвторПитaщ (Нерегистриран)
Публикувано06.02.03 16:46



Мисля да купя на гаджето някое 126. Помогнете какво да гледам на колата?



Тема Re: Инфо за 126нови [re: Питaщ]  
Авторmaika ti (Нерегистриран)
Публикувано07.02.03 23:12



ei kuho par4e takova! taz kola e po-vyzrastna ot maika ti tyi 4e gledai da nqma neina snimka v neq. I ako gajeto ti zaslujava takava ko la po dobre ne mu ia kupuvai !@$$## _)_ 8======>



Тема Re: Инфо за 126нови [re: maika ti]  
АвторFlAT126pRS (Нерегистриран)
Публикувано05.03.03 23:07



Ei pedal ne6tasten kakvo kato e stari4ka kolata?Tova ni6to ne ozna4ava!!!Taq kola e varha moga da ti kaja!Osobeno zimno vreme nqma raven(bez djipove i tam podobni) vari kato tank,a edinstveniq nedostatuk e 4e ne emngo visoka!!!
I za dvigatelq si i za mo6nosta tova se e napulno dostatu4no za kolata!!!



Тема Re: Инфо за 126нови [re: Питaщ]  
АвторFlAT126pRS (Нерегистриран)
Публикувано05.03.03 23:16



Brato izborat ti e dobur,ama ako kolata koqto 6te kupuva6 e naistina zapazena ina4e cenata e dosta dobra,napravo bih kazal bez pari max 500-700lv.
To po rincip nqma ne6to koeto da nemoje da se popravi,4astite sa dosata evtini i np.
Ina4e gledai kupeto da ne emngo izgnilo,nosa4i,oka4vane,i nai ve4e dvigatel4eto v kakvo sastoqnie e i na kolko km e vupreki 4e to kilometraja na 100 000 prevurta ama vse pak!
To zavisi i za kakva cel go vzima6-dali 6te go pravi6 bega4ka ili prosto za predvijvane!
Za6to nie tuka s edno priqtel4e 6te slagame na FIAT126p dvigatel ot SEAT sus 110PS i napravo neznam dali nqma da izleti nqkade.

PS.Za malko da zabravq vij mu uplatneniqta na karoseriqta da ne vee mnogo



Тема добре дошълнови [re: FlAT126pRS]  
Автор mitakata ()
Публикувано06.03.03 09:55



Добре дошъл в клуба!
Разкажи за тоя 126 дето сте го направили със 110к.с. Направо не ми се вярва!
Къде сте го завряли тоз мотор? - едното е с предно, другото със задно
Ако оставиш старата ск. кутия и полуоски, ще се скъсат при първото въртене на гуми
Дай инфо!



Тема Re: Инфо за 126нови [re: Питaщ]  
АвторCristo (Нерегистриран)
Публикувано06.03.03 11:09



Da ti kaja tova e verno deto vsichki ti go pishat, no 126p ima niakolko osnovni problema:
- otoplenieto prez zimata (ujasen stud e, ako niamash dopulnitelna pechka i stuklata se zalediavat)
- ohlajdaneto prez liatoto (vse pak e vuzdushno i poniakoga zagriava)
- chesto se chupi, a e dosta nisko i trudno se liaga otdolu. Karetata naprimer se smeniat vednuj godishno. Hubavoto e che e mnogo elementarno i mojesh VSICHKO da si pravish sam. Imal sum problemi sus startera, vsichki jila i drugi.
Az sum imal 2 fiatcheta i dosta sum lejal otdolu, no kakto kazaha kolegite vsichko zavisi v kakvo sustoianie e! Po-dobre dai malko poveche pari i si kupi hubav 126p, otkolkoto po-malko i niakoia barakuda, deto da i lejish otdolu, a oshte poveche ako e za jena! Na tiah im triabva zdrava kola, che kato se schupi ne znaiat kakvo da praviat.



Тема Re: Инфо за 126нови [re: Cristo]  
АвторFlAT126pRS (Нерегистриран)
Публикувано06.03.03 14:41



Tova za otoplenieto e golqm maitap zimata pri po niski temperaturi kolata pali vednaga (razbira se pri izpravni tokove,dvigatel i t.n.)no kato velzne6 vatre i vednaga staklata se izpotqvat i zamrazvat ujasno i nqma razmrazqvane.
Az naprimer taq godina si vzemah nqkakuv razmrazitel ot METRO za obledenqvane na stukla oba4e to tukmo se razmrazi i vednaga otnovo zamruzva napravo ujass(no temperaturite bqha mnogo niski),ina4e nqma problem s edna gazova pe4ka v kolata i ako ne vee ot nikade vutre stava sauna napravo
A puk za zagrqvaneto lqtoto nqmai griji,vupreki 4e e s vazdu6no az do sega sum nqmal problemi,samo vednuj si spomnqm hodihme 4 4oveka do Turnovo oba4e na vun super jega i na edin bair okolo Turnovo po nqkakvi zabutani puti6ta lekko pozagrq,oba4e interesnoto be6e 4e prosto kolata zagubi mo6nost i ni6to pove4e moje bi za6toto nqma nikakvi uredi za temperatura i razni podobni koito da pi6tqtt.
prosto na baira padnahme na 2ra i go ibuta bezproblem,no moje i pri4inata da e bila v benzina togava bqhme slojili 95H bez dobavka i sigurno zaradi tova...
A otnosno 4upeneto i karetata ne e suvsem taka-vsi4ko zavisi ot karaneto az naprimer karam s edni kareta pone 3-4 godini,za6toto to po princip kolata ne eotlkova mo6tna i nevarti gumi koi znai kolko 4e da gi iznosi,ina4e seriozni problemi nqma,ako vsi4ko e podmeneno na vreme.
AZ SUM MNOG DOVOLEN OT ZVQRA,SAMO SUS EDNA ZABELEJKA 4E MAX SKOROST E MALKO NISKA (105 po knijka),ama koi ti gleda az sum digal 115-120 ama napravo edvam se krepe6e na putq pulen ujas edvam ne izletqh na edin zavoi,i to za kakvo da se pravq na interesen s edin avtobus to 6ofjora moi 4ovek i sq dai gaz do lamarina napravo kato q dignah taq skorost toq se otkaza da me goni i izostana zna4itelno, toi tukmo se be6e naklal 100-105 nqkade puk az 90 i ve4e se lepnal za bronqta mi i az se poiznervih malko i gazzzz
PS: DA 4UKNA NA DURVO NA KAKVI LI IZPITANIQ(MA4ENIQ) NE SUM GO PODLAGAL NO NE ME E OSTAVQLO NAULICATA ZARADI RAZNI DEFEKTI,kato izklju4im benzin i gumi,vednuj bqh prasnal 3 gumi za 35km ama tova sa dulgi istrii are drug putt
PUK AKO I VIE IMATE PODOBNI PREJIVQVANIQ V KOETO NE SE I SUMNQVAM PI6ETE VSE PAK NALI SME SUBRATQ



Тема Re: Инфо за 126нови [re: Cristo]  
АвторCremate (Нерегистриран)
Публикувано06.03.03 23:03



Az imam Fi4o ot dosta vreme, no nikoga dosega ne me e ostavql na pytq (sigurno za6toto mnogo go obi4am)
Ne znam za6to na Cristo mu e studeno prez zimata! Pri men baq silno duha parnoto. Da ne e bil spukan marku4a?
Verno e, 4e styklata se zapotqvat, no tova e za6toto kupeto e malko!
Pogledni skorostite kak vlizat! Slaboto mqsto e 3-tata , no povredata e lesno otstranima! Znai, 4e 1-va ne e sinhronizirana.
Dosega ne sym smenql kareta.



Тема Re: Инфо за 126нови [re: Cremate]  
АвторFiat126p (Нерегистриран)
Публикувано08.03.03 22:48



I az imam su6tiq zvqt i zimata e super stud,i vsi4kite markku4i sa zdravi i daje sum si montiral dopalnitelen ventilator da vee vutre v tunela kum prozorcite,ama ina4e super stud to nali sus vuzdu6no i dokato zagree i osobenno gradsko ti ve4e si stignal :)))
Tvoito da ne bi da e sus vodno ohlajdane????



Тема Daje e i disel:)))нови [re: Fiat126p]  
АвторCremate (Нерегистриран)
Публикувано08.03.03 23:15



Estestveno, 4e ne e, no prosto si lyha toplo!
Kakyv ventilator si slojil i kyde? Mnogo mi se zapotqvat styklata i iskam silna struq!
Mersi!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.