Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:25 11.06.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: maximalna skorostнови [re: Observer]  
Автор BlueStorm (FiatTipo)
Публикувано25.02.03 07:29



Tipo DGT cat. i. e. - двувалка, вдигал съм 207 км/ч. Това беше преди да махна
катализатора. Братовчет ми с общо 5 човека в колата е правил 186км/ч.



Тема Re: maximalna skorostнови [re: BlueStorm]  
Авторmitakata (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 09:18



Типо1.4i DGT 159км/ч на пета. Спидометърът ми е тариран с радар и по километричните табели на магистралите и лъже с 3%, т.е. реална скорост 154. Като се знае че по спецификация на 5та мах скор е 153, това е показател за състоянието на двигателя.

А иначе съм вдигал 1050км/ч, но боинга го караше друг...



Тема Re: maximalna skorostнови [re: mitakata]  
Авторtoni (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 15:39



bradva 1.6 16V - 90PS - 202 km/h max sym pravil s oshte 1 chovek v kolata:) 190 bez problem s 5 choveka, ne mojah poveche shtoto svyrshi pytja:)))



Тема Re: maximalna skorostнови [re: toni]  
Авторasrail (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 16:53



xmm... tova ne beshe li znaka "putq e v remont".........................................................



Тема Re: maximalna skorostнови [re: asrail]  
АвторMaverik (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 17:47



Pi4owe pri tezi skorosti otlepia samoleta,a v nego se 4uvstwam mnogo po-udobno otkolkoto v Tipo-to sled Botewgrad do Sofia. Namislil sam niakoi promeni i 6te probvam pak, no po magistralata kam Plovdiv i 6te vi kaja kakvo e stanalo



Тема Re: maximalna skorostнови [re: Maverik]  
Автор KPEMATOP (FIAT)
Публикувано25.02.03 23:27



trqbwa da moje i poweche ot 170
pone 190km/h shte digne twoeto TIPO



Тема а дали е така?нови [re: KPEMATOP]  
Авторmitakata (Нерегистриран)
Публикувано26.02.03 11:44



Ей, хора, като пишете тези скорости имайте в предвид, че няма верен спидометър!
Още фабрично им залагат грешка!
Допустимата грешка по спомени беше -0 +10%, т.е. никога не показва по-ниска скорост от действителната. Освен това много колеги слагат по-ниски гуми от предвидените и внасят допълнителна грешка в показанията. Ако не е правен тунинг е почти невъзможно да се превиши макс. скорост по каталог освен по нанадолнище или с попътен вятър.

Макар че тук се изнасят горе-долу реално стойности. Пуснете темата в клуб бмв или мерц и ще четете за невероятни постижения



Тема Re: а дали е така?нови [re: mitakata]  
АвторCristo (Нерегистриран)
Публикувано26.02.03 16:22



Neznam dali e taka, ama az s moito Uno 45 1984g. bez tuning, karah dosta v Holandia po ravna magistrala s 4 choweka i bagaj do dupka sus 155km/h pri tova biahme 2 koli i sled tova go obsujdahme i kolegata i toi beshe karak sus sushtata skorost. Ne posmiahme da digame poveche, da ne zeme da ni zareje troshkata na putia;)))



Тема Re: а дали е така?нови [re: Cristo]  
Авторa112 (Нерегистриран)
Публикувано26.02.03 17:18



Az sys edna Lancia a112 84 g. (na dwigatelq pishe FIAT) wdignah 140 km/h i mozheshe oshte (strelkata na oborotomera ne beshe dori w zhyltata zona) ama pred men imashe edin ZAZ a w nasreshtnoto idwashe TIR, taka che prekratih.



Тема Re: а дали е така?нови [re: Cristo]  
АвторMMM (Нерегистриран)
Публикувано26.02.03 17:31



TIPO 1,6 DVUVALKA, 90 GODINA - 190 KM. PRI 5100 OBOROTA.
MOJE I POVECHE PRI NAKLON NADOLU I POPATEN VIATAR, NO DA BESHE SLUJEBNA.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.