Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:43 01.05.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема tipo 2.0 - 16vнови  
АвторБOPKO (Нерегистриран)
Публикувано12.11.02 10:02



Я АКО НЯКОЙ КАРА ТАКОВА ДА СПОДЕЛИ КАК ВЪРВИ И КАКЪВ Е РАЗХОДА НА ГОРИВО, ЧЕ МЕ ИЗКОШАВАТ С ЕДНО ТАКОВА.



Тема Re: tipo 2.0 - 16vнови [re: БOPKO]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано10.12.02 09:25



Не си на прав път! 100% съм сигурен за това!
Направи каквото ти казвам и ще ме споменаваш с добро! Вземи Типо 1,8 16клапана електронна инжекция! Има много по добра динамика от 2,0 16 клапана. Ускорява от 0 -100 по-бързо, максималната скорост е по-голяма от
големия мотор. Кажи ми как ще се чувстваш когато издухаш Голф 3 Джи Ти Ай?



Тема Re: tipo 2.0 - 16vнови [re: Жopo]  
АвторUno turbo mk1 (Нерегистриран)
Публикувано10.12.02 09:33



А това Типо колко коня е 136 или?? Горе споменатото типо 2000сс 16 винтила е 156к.с. , и направо мачка голф 3 джи ти аи....



Тема Re: tipo 2.0 - 16vнови [re: Uno turbo mk1]  
Автор alfamilano (vliuben v Alfa)
Публикувано12.12.02 22:34



Abe momcheta ne razbrahte li che italianskite dvigateli niama koi da gi bie po nishto osobenno tezi nemski koshnitsi as spetsialno predpochitam Alfa no KATO TSIALO SAM fenna FIAT!!!!!


Fortsa italia:)))!!!!



Тема Re: tipo 2.0 - 16vнови [re: alfamilano]  
АвторUno turbo mk1 (Нерегистриран)
Публикувано13.12.02 03:12



Евала ''Алфамилано'' малко са хората като теб които са го проумяли това че с италянски двигател или изцяло автомобил шега не бива, а аз изцяло сум фен на италянски автомобили било то Алфа, Фиат, Лания, Феррари, Мазерати и други....



Тема Re: tipo 2.0 - 16vнови [re: Uno turbo mk1]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано13.12.02 11:40



Вижте в някоя таблица параметрите на 1,8 16 V и тези на 2,0 16V и ще разбереш за какво говоря. 1,8 16 V е много по-злобен!!!



Тема Re: tipo 2.0 - 16vнови [re: Жopo]  
АвторUno turbo mk1 (Нерегистриран)
Публикувано13.12.02 22:13



da po dobyr e tozi 1.8 16v HGT-TO...



Тема Re: reno19 16v 150hpнови [re: БOPKO]  
Авторmaniaka (Нерегистриран)
Публикувано25.12.02 11:55



4ove4e neznam drugite kakvo mislqt za tozi model ,oba4e oba4e az hranq samo hubavi 4ustva.nai redovno se ka4vam na boqna na drapkite .men li4no me bie s cqla kola a renoto mi e baq napompano :cqlata sistema remus nikelirani kolektori sporten filtar k&N .ako si se vozil v podobno reno si prestavi kakvo moge da se napravi ot tva tipo.ta sam si govoril s tova mom4e deto e tipoto i toi mi kaza 4ee mnogo dovolen osven kozmetika drugo po nego za 1 god. nee pipaL



Тема Re: reno19 16v 150hpнови [re: maniaka]  
Авторqwerty (Нерегистриран)
Публикувано16.02.03 10:57



Zdraveite. Predstoi mi kopuvane na kola ot Italia, i se chudia mejdu dve koli- Clio ili
Tipo.
Tipoto mi haresva mnogo i predpolagam che e po eftin za podryshaka. Istina e che ne poznavam tozi model. V momenta karam hita na 1973 godina Fiat 127. Starshen e. No iskam da si vzema veche druga kola.

Molia vi daite mi ideia kakvo Tipo da si vzema, kato se ima na predvid che go vkarvam na Invalit.
Mnogo lejah pod fiatcheto. Nadiavam se da ne e taka i s Tipoto.
Znam che a mnogo spoluchliv model. Nadiavam se che niamat problem s okacvaneto.
Blagodaria vi mnogo predvaritelno.



Тема Re: tipo 2.0 - 16vнови [re: БOPKO]  
Автор mposition (!)
Публикувано16.02.03 11:12



Eto sravnenie m/u
1.8 16v 2.0 16v


1.816v e po nov MOTOR!

FIAT 125p 1.6*
Убава Работа , Ама Циганска


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.