Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:28 18.06.24 
Автомобили
   >> Fiat
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Uno Turbo - za Turbotoнови  
АвторAlexDark (Нерегистриран)
Публикувано08.02.03 12:11



Niakoi da si ima predstava kak moge da se izdue turboto ili da se iztiska oshte niakoia konska sila otgore - ne che ne mi stiga no nikoga ne e dostatuchno :-)



Тема Re: Uno Turbo - za Turboto [re: AlexDark]  
Авторasrail (Нерегистриран)
Публикувано08.02.03 13:50



xa xa za uno -to li pitash ili izobshto,zashtoto ima xilqdi na4ini.......4ip tunniga e nai lesen i s nai golqm efekt,za turbo variant dava do 30%prirast na moshnost a sushto i predvaritelno oxlajdane na vxodqshtiq v/x ,no tova edva li e osushtestvimo pri teb.drugoto e standartnite proceduri...pripasvane na klapani,vdigane na kompresiqta,shlaifane na smukatelni i izpuskatelni kolektori...ne e za podcenqvane dava 10 -15 k.s. otgore no ti veroqtno gi znaesh tezi neshta.a zabravixima i oshte edno sredstvo kazva se NOC



Тема Re: Uno Turbo - za Turbotoнови [re: asrail]  
Автор KPEMATOP (FIAT)
Публикувано08.02.03 15:03



pi4, izmeri si kompresiqta, ako e 10.5-11 e dobre, ako e pod remontiraj si motora!
i karaj samo s A98H benzin, mongo po-dobre wyrwi!
nqma kwo da barash turboto, obogati si smesta.
Kato izduesh turboto shte prusnesh motora ot nalqgane



Тема Re: Uno Turbo - za Turbotoнови [re: KPEMATOP]  
Автор AlexDark™ (непознат )
Публикувано08.02.03 23:51



Predi 3 chasa edin Civic me skusa na drag i opredeleno shte triabva da si vzimam otpuska i da go pravia. Bih prochel oshte mnenia vse pak Eto i edin dosta dobur site za Uno Turbo





Тема Re: Uno Turbo - za Turbotoнови [re: AlexDark™]  
Автор KPEMATOP (FIAT)
Публикувано09.02.03 13:47



kak te skusa???
kwa honda civic te e minala???
ti kwo karash?



Тема Re: Uno Turbo - za Turbotoнови [re: KPEMATOP]  
Автор AlexDark™ (непознат )
Публикувано09.02.03 18:29



Ami ne ia znam tochno kva e ama s polovin kalnik me opuna - toia deto ia kara tvurdi che e chisto 1,4 i nishto ne i e barano - ne sum i vigdal dvigatelia no znam che kato se goni kara bez vuzdushen filtar. Moito uno e 1,3 Turbo ie 1987 godina (dosta poochukano) - che shte triabva da mu otvariam dvigatelia i da mu opraviam suedenitelia mi e iasno - 105 konia e ama kolko sa izbiagali ne znam. Kato se pozatopli shte go opraviam osnovno togava shte moga da ti kaga poveche.



Тема Re: Uno Turbo - za Turbotoнови [re: AlexDark™]  
Автор KPEMATOP (FIAT)
Публикувано09.02.03 20:50



pi4, i az sum sus sushtoto Uno 87g, 105hp, 146a2146 motor, samo che e prognilo otdolu i wejdite
no ne moje da me skysa neshto 1.4!!!
ili ne mojesh da karash ili oniq ima turbo...
1.4 da e max 70-80konq!!!a ti si 105hp, wij si kompresiqta!
moita e 10.00 na si4ki cilindri




Тема Re: Uno Turbo - za Turbotoнови [re: AlexDark™]  
Автор KPEMATOP (FIAT)
Публикувано09.02.03 20:51



q si daj ICQto btw, moito e 81997394!!!



Тема Re: Uno Turbo - za Turbotoнови [re: KPEMATOP]  
АвторFUTiE (Нерегистриран)
Публикувано10.02.03 09:07



Abe Kremator standartnata kompresia e 7.7 na Unp turbo MK1 kak taka tvoita e 10 ne6to is barnikal li?
A i chip tuninig na MK1 mislia 4e ne moze da se pravi no izduvaneto na turbinata e ne6to mnogo prakti4no i bezopasno!!!



Тема Re: Uno Turbo - za Turbotoнови [re: FUTiE]  
Автор KPEMATOP (FIAT)
Публикувано10.02.03 09:22



Pi4, stepen na sgystqwane 7.7, kompresiq 11, ima razlika m/u dwete
nedej si nabrimchwa turboto shte izpyrdish motora, kolicata i taka si wyrwi prili4no!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.