Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:14 23.05.24 
Автомобили
   >> Fiat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Колеги препоръчаите някакви амортисьоринови  
Авторjek (Нерегистриран)
Публикувано22.01.03 00:30



ама да возят по - нормално,става въпрос за Типо.Защото газовите знам че возят твърдо за да е по-стабилна колата,но все пак аз няма да ходя на състезания:)))
P.S. Въпрос към SHERIF, доволен ли си от твоето Monroe?



Тема Re: Колеги препоръчаите някакви амортисьоринови [re: jek]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано22.01.03 16:20



dovolen sum mnogo, no gi imam ot mesec...znam li ko shte stane sled godina-dve! samo che za oklo 65 leva na parche i to s 2 godini garanciq ne vijdam kakvo po-dobro ot tova moje da si kupi chovek! a za gazovite - ne si prav! mnoo me e qd che nqmah oshte malko parichki togava da si vzema monroe sens-a-track (taka mai se pisheshe) 85 leva bqha neide... a masleno-gazoviq amortisior e oredeleno za predpochitane pred obiknoveniq maslen i kolata ne vozi po-tvurdo, prosto e po-ustoichiv pri razlichni temperaturi i nai-veche - pri dvijenie po neraven put! a nashte putishta sa imenno takiva!

"Raaazcvetaaali qblani i gruuushi! Paaaplyiliii tumaanyi nad rekoi!..."


Тема Re: Колеги препоръчаите някакви амортисьоринови [re: SHERlFF]  
Авторjek (Нерегистриран)
Публикувано22.01.03 18:42



А иначе ти кои амортисьори смени , предни или задни?



Тема Re: Колеги препоръчаите някакви амортисьоринови [re: jek]  
Авторasrail (Нерегистриран)
Публикувано22.01.03 19:33



kolega vsi4ko zavisi kolko pari4ki si reshil da ishar4ish za amortisori.moq savet e monroe gazovi.malko sa po skapi4ki no vaobshte ne moje da stava vapros za sravnenie s drugite ..ku4i marki.. drugite koito sa dobri sa sachs i te sa dobri



Тема Re: Колеги препоръчаите някакви амортисьори [re: jek]  
Авторjek (Нерегистриран)
Публикувано22.01.03 19:55



Ами за сега ще си сменя само задните а като цена са 50лв аз за това попитах SHERIF кои амортисьори е сменял защото цената която ми каза е висока.А също има и някакви Елеганс или нещо такова пак на Монро, дават ги за по - луксозно возене и бяха към 61 лв с 2 год гаранция.А моите предни вървят заедно с макферсона и са сумати пари:(((



Тема Re: Колеги препоръчаите някакви амортисьоринови [re: jek]  
Автор kik (непознат)
Публикувано22.01.03 20:49



predi tri godini slagah na slujebno aleko (mosko) monroe gazowi {predni} i da wi kaja na tejkia moskwich w razwalena Varna vaobchte ne sa mradnali. Taka che ako ne e niakakwo mente i ne sa problem parite - hubawi sa. Inache klasikata e japan (sa6)



Тема predni smenih...нови [re: jek]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано23.01.03 22:57



a zadnite tam sa po 45 leva

"Raaazcvetaaali qblani i gruuushi! Paaaplyiliii tumaanyi nad rekoi!..."


Тема asrailнови [re: asrail]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано23.01.03 23:02



za koe gazovo Monroe govorish? Za Sensa-Trac ili za Reflex... nqmam poznat s Reflex - te sa nai-novoto na Monroe, no mejdu Sensa-Trac i obiknovenite razlikata v vuv vozeneto i povedenieto na putq e po-soro teoretichna - vupreki, che sujalqvam sega, che ne dadoh po 23 leva poveche na amortisior i ne vzeh Sensa-Trac - moje da e samo na teoriq ama e po-dobro... A cenite na Reflex-a sa poveche ot dvoini na obiknovenoto Monroe!

"Raaazcvetaaali qblani i gruuushi! Paaaplyiliii tumaanyi nad rekoi!..."


Тема Re: поръчах си Монронови [re: kik]  
Авторjek (Нерегистриран)
Публикувано24.01.03 18:53



Поръчах си Монро, само че не е този последния модел ами стария



Тема Re: Колеги препоръчаите някакви амортисьоринови [re: jek]  
Автор petrOv ()
Публикувано25.01.03 06:37



На 09.09.1999 :) сложих Монрое Сенс-а-трак, имаше 2 разновидности: за по-меко и за по-твърдо возене, взех за по-меко. Мога да ти кажа, че са супер. Задни са и смятам, че са си стрували парите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.