Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:00 27.06.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ниво на горивото в Uno карб.нови  
Авторogi (Нерегистриран)
Публикувано18.01.03 22:02



Моля за мнението ви по въпроса дали ми е ниско нивото на бензина в карбуратора.
Проблема е следния сутрин или след като остане повечко часове (над 4-5) без да е пален - доста време въртя на стартер докато запаля... проблема го решавам по следния начин помпам с газта съответно ускорителната помпа вкарва гориво- пали за малко и загасва и така още веднъж и после си е ок...(също така ако сипя бензин направо в първата камера на карбуратора)



Тема Re: ниво на горивото в Uno карб.нови [re: ogi]  
Авторasrail (Нерегистриран)
Публикувано19.01.03 00:30



otgovarqm napravo -karburatora ti e v red problema e vav podka4vashtata pompa kogato ne raboti vzema vazdux ili klapanite i ne darjat i gorivoto se vrashta v rezervoara. moje da imash i po trabite kam rezervoara nqkakav propusk (razxermetizirane)ako ti e nisko gorivoto v karburatora ste okazva vliqnie pri rabota na si4ki rejimi a to4no pri palene edva li . proveri si pompata i benzinoprovoda (produxai go)moje da ima bokluci .uspex



Тема Re: ниво на горивото в Uno карб.нови [re: ogi]  
Авторogi (Нерегистриран)
Публикувано19.01.03 10:04



Помпата е чисто нова маркучите от нея до карбуратора - мисля че са ок... ама маркучите до нея ??? ще ги проверявам някак си..
благодаря



Тема Re: ниво на горивото в Uno карб.нови [re: ogi]  
Авторasrail (Нерегистриран)
Публикувано19.01.03 10:51



problema koito opisvash moje i da se polu4i ot zapusvane sas bokluci na benzinoprovda do pompata,taka 4e produxai trabi4kite ot pompata kam rezervoara.ima i oshte edna veroqtnos ama tq mi se struva 4e po rqdko sreshtana i edva li e v toq slu4ai -moje da ti zaklinva poplavaka v karburatora v dolno polojenie i se seshtash efekta kakav e.ama to tova se polu4ava pri 4esto bazikane po karburatora xe xe . uspex



Тема Re: ниво на горивото в Uno карб.нови [re: ogi]  
Авторogi (Нерегистриран)
Публикувано19.01.03 11:38



ще пробвам да продухам таз работа :)) не ми я много ясно как точно обаче... а друго нещо се сетих сложил съм си бензинов филтър (нов разбира се) пред карбуратора та да не би тоз филтър да ме ебава. Защото е руски за разни Лади дето бензиновата им помпа има ебати налягането (а на Uno-то е направо скромна, особено на стратер) и имали вероятност той да запушва леко положението.



Тема Re: ниво на горивото в Uno карб.нови [re: ogi]  
Авторasrail (Нерегистриран)
Публикувано19.01.03 18:55



mi taka kaji de . toq filtar ti prai par4eta to e ot qsno po qsno. a za produxvaneto xe xe .....stava s pompa ili kompresor kato podavash vuzdux ot kam benz. pompa . ne se obijdai ako sam napisal neshto deto go znaesh kak stava. 4ao.



Тема Не става !нови [re: asrail]  
Авторogi (Нерегистриран)
Публикувано21.01.03 08:37



Направих всичко препоръчително по бензинопроводите и махнах филтъра но няма ефект.? да се ориентирам ли към карбуратора?



Тема Re: Не става !нови [re: ogi]  
Авторasrail (Нерегистриран)
Публикувано21.01.03 11:20



ami za karburatora-znaesh li kolko trqbva da e to4no nivoto na gorivoto ?a kak se izmrva t ova nivo?ako ne savetvam te po dobre ne go bazikai shte stane po losho . ama ti nali kazvash 4e pompata e 4isto nova? zashto q smeni ? sas starata pompa praveshe li gi tia nomera?



Тема Re: Не става !нови [re: asrail]  
Авторogi (Нерегистриран)
Публикувано21.01.03 12:58



Имам книжка за Uno там пише някакви щуротии за нивото, а помпата я смених щот си мислех че преебавката е в нея - ама не. Чудна работа - преди месец смених гарнитурите и иглата на карбуратора (и преди това си беше така паленето) освен нещо ако трябва да се достягат. Мислех си дали не ми изпуска сервото на спирачките ама пък само при първото палене!?



Тема Re: ниво на горивото в Uno карб.нови [re: ogi]  
Авторasrail (Нерегистриран)
Публикувано21.01.03 19:26



moje naistina da e ot karburatora .poplavaka nqkoi pat zaklinva ili pak klapana zadarja i gorivoto ne moje dobre da napalni poplavakovata kamera.ako ve4e si go otvarql vij neshto ot garniturkite ili bokluk neshto da ne zadarja...znam li taka distancionno malko e trudno da ti kaja




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.