Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:33 21.05.24 
Автомобили
   >> Fiat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема kolko struva Fiat 126P  
Авторstutzi (Нерегистриран)
Публикувано17.01.03 20:25



kolko varvat 126P v dobro sastoianie.



Тема Re: kolko struva Fiat 126Pнови [re: stutzi]  
Авторkolekcionera (Нерегистриран)
Публикувано18.01.03 01:03



ami mislq 4e sumata e po dogovrqne stoto prodava4a trqbva da e golqm kasmetlia ako nameri na kogo da plati da mu zeme relikvata



Тема Re: kolko struva Fiat 126Pнови [re: kolekcionera]  
АвторFlAT126pRS (Нерегистриран)
Публикувано05.03.03 23:28



"relikva" sme6nik - ti si relikva trqbva da te probvame da te vidim kkavo 6te kaje6 kato te duhne takava "relikva",nedei da se izkazva6 nepodgotven



Тема Re: kolko struva Fiat 126Pнови [re: FlAT126pRS]  
Автор65OS (Нерегистриран)
Публикувано06.03.03 23:11



Mislq, 4e okolo 1000lv. moje bi i po-malko! Govorq za naistina zdrava kola! $isto nova e okolo 8000 marki, no 6te trqbva da hodi6 do Pol6a za da si q kupi6 Ne znam za6to ne gi vnasqt tuk!



Тема Re: kolko struva Fiat 126Pнови [re: 65OS]  
АвторAHgpeu (Нерегистриран)
Публикувано12.03.03 17:36



az moqta q kupih noemvri mesec 2002g. za 300 leva kato trqbwashe da smenq syedinitel (30leva) , poluoska (20leva) i sega sym mnooogoooo doweolen osobenno ot razhoda na goriwo

andrey@all.bg



Тема Re: kolko struva Fiat 126Pнови [re: AHgpeu]  
АвторFlAT 126p (Нерегистриран)
Публикувано15.03.03 19:40



Kakuv razhod ti dava??? za6toto pri mene kato go nastupq pove4ko i ka4va do kum 6-6,5



Тема Re: kolko struva Fiat 126Pнови [re: FlAT 126p]  
АвторCremate (Нерегистриран)
Публикувано15.03.03 22:52



Mi ne go nastypvai tolkova! Pri 50 km/h har4i malko nad 4, ina4e pri qko nastypvane 6te ka4i i nad 7



Тема Re: kolko struva Fiat 126Pнови [re: Cremate]  
АвторAHgpeu (Нерегистриран)
Публикувано16.03.03 18:18



i moq harchi okolo 5



Тема Re: kolko struva Fiat 126Pнови [re: stutzi]  
Авторstutzi (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 22:29



IMALI CHASTI za 126p i kakva tzena darjat spriamo chastite za ruskite baraki



Тема Re: Ти реставратор ли ще ставаш?нови [re: stutzi]  
АвторLudiamax (Нерегистриран)
Публикувано19.03.03 16:50



Ти кола за предвижване ли търсиш или искаш само да ремонтираш.Има достатъчно морги и от там може да си сглобиш нещо.За 126 -никой отдавна не говори!!!





Тема Za Ludiamaxнови [re: Ludiamax]  
АвторCremate (Нерегистриран)
Публикувано19.03.03 19:25



I ne6to ti pre4i nie da si govorim? Po vsi4ko li4i, 4e na teb ti trqbva kola samo za da se gyzari6! Znae6 li kolko poznavam kato tebe det nqmat gram mozyk!
Tuk sme za da si pomagame, a ne da se draznim! Ako ne ti haresva RAZKARAI SE!



Тема PITAM SHTOT SAM NAMISLIL DA SI VZEMA 126p.нови [re: Cremate]  
Авторstutzi (Нерегистриран)
Публикувано19.03.03 21:18



MNOGO Me KEFI fiatcheto. zatova pitam i razpitvam. sabiram info ta kato si vzema malkia FICHO da znam kade ima chasti.



Тема Za 4astiteнови [re: stutzi]  
АвторCremate (Нерегистриран)
Публикувано20.03.03 21:35



Ami ne6tata s 4astite ne sedqt osobeno dobre - ima, no pove4eto sa s pory4ka i zavisi v koi grad si! Az li4no znam 2 mesta v cql Bourgas, v enoto ot koito stava samo s pory4ka! Porazpitai v magazinite za Lada i tezi za 125P! Tam bi trqbvalo da ima!
Cenite sa po visoki ot tezi na ruskite avtomobili, no pyk sa originalni - polski.



Тема MERSI ZA RAZBIRANETO OT VASHA STRANAнови [re: Cremate]  
Авторstutzi (Нерегистриран)
Публикувано20.03.03 22:11



mersi za tzennata informatzia koiato mi davate. radvamse che oshte ima hora koito sa gotovi da pomognat s info.



Тема Re: MERSI ZA RAZBIRANETO OT VASHA STRANAнови [re: stutzi]  
АвторCremate (Нерегистриран)
Публикувано20.03.03 23:25



Razbira se, 4e ima i te nqma da svyr6at! Nadqvam se da ne si se otkazal da si kupi6 tova 4udo na tehnikata Kolata naistina si zaslujava!

P.S. Ako nqkoi ne e syglasen s men neka si ZATVARQ USTATA



Тема Re: MERSI ZA RAZBIRANETO OT VASHA STRANAнови [re: stutzi]  
Автормитakaтa (Нерегистриран)
Публикувано21.03.03 09:54



Извинявам се предварително, ако обидя някого, но искам да споделя и моето мнение.
След всичко, което прочетох тук и съдейки по личния си опит бих ти препоръчал да се замислиш за вариант да си купиш Трабант
1. Цената е съпоставима
2. Части за траби има в изобилие и не са скъпи
3. Парното и на двете е гола вода
4. Трабанта е по-голям и в него се чувстваш сравнително удобно, докато в 126 си като в чекмедже.
Ако нямаш вродено или придобито отвращение към смрадливите пръдливци, иди в клуб трабант и събери впечатления.
Аз съм се возил в 126 десетина пъти по 5-6км и съм карал траби 4години - за мен трабант е по-добрия избор



Тема Re: MERSI ZA RAZBIRANETO OT VASHA STRANAнови [re: митakaтa]  
АвторCremate (Нерегистриран)
Публикувано21.03.03 22:05



Izvinqvam se i az, no ne sum syglasen.
1. 4astite na trabant ne sa v izobilie i ne sa po-evtini ot tezi na Fiat
2. Ve4e kazah, 4e moeto parno e mnogo dobro v druga tema
3. Edinstvenoto ne6to koeto e po-golqmo pri Trabanta e bagajnika
4. Do4uh otnqkyde, 4e 6te se zabranqva dvijenieto na dvutaktovite 4etirikolesni ma6ini po bylgarskite pyti6ta
Az sym se vozil 2 pyti po 10-na km v Trabant i sym polu4aval raztroistvo ot sitnoto podrusvane pri nai-malkata neravnost po pytq - za men Trabant ne e izbor



Тема Re: MERSI ZA RAZBIRANETO OT VASHA STRANAнови [re: Cremate]  
Автормитakaтa (Нерегистриран)
Публикувано21.03.03 22:14



Всеки има мнение - няма проблеми!
Просто предложих на човека и друг вариант!
Повече мнения - повече варианти - нека мисли цяла нощ и да не може да заспи - утре е почивен ден



Тема Re: MERSI ZA RAZBIRANETO OT VASHA STRANAнови [re: митakaтa]  
АвторCremate (Нерегистриран)
Публикувано21.03.03 22:34



Надявам се да не съм те засегнал, нито тебе, нито твоя Трабо! Нямам такава цел! Просто изказах собственото си мнение по-този въпрос.



Тема za startaнови [re: Cremate]  
АвторAHgpeu (Нерегистриран)
Публикувано23.03.03 13:55



moje li malko info kak palite w studeno wreme
pri men e golqma myka



Тема Re: za startaнови [re: AHgpeu]  
АвторCremate (Нерегистриран)
Публикувано24.03.03 20:14



Ami na pylen smuka4. Obiknoveno ot pyrviq pyt uspqvam! Otna4alo trudno dyrji oboriti, ponqkoga i ugasva, no zadyrji li 2-3 sec. nqma ugasvane! Qvno centrovkata ne ti e dobra! Namali malko predvarenieto!
Az pyk imam drug problem: Pri studeno vreme ne iska da mi vliza 3-ta! Uj lesno se popravqlo, no trqva da se razglobqva skorostnata kutiq, a to ne 6te da se stopli za da q dam da q popravqt Vse pak imate li predstava kakvo moje da e? Prosto pravi RRRRRRRR



Тема ZA 126pнови [re: Cremate]  
Авторstutzi (Нерегистриран)
Публикувано24.03.03 23:07



Mersi na vsichki. v momenta imam Trabi no sam karal malko 126p i da vi kaja chesno 126p se kara dosta po dobre. v kupeto e dosta po toplo. v trabito vee iako. fiata e po manevren harchi po malko, samo deto e malko po tesen.trabito mi haresva mnogo no misla da se varna kam 4 taktova mashina. no tova ne znachi che shte si prodam trabito. shte si gi karam i dvete. na vsichki mersi i bezavariino tarkaliane po BG patishtata. kato zagovorih za patishtata vnimavaite na tzarigradskoto sa se otvorili dosta dupki. dnes vidiah edna beshe dalboka pone 4 - 5 santimetra. imam i edin dva vaprosa. 1- s kakav benzin karate 126p i kakvo maslo mu sipvate, kolko maslo gori. predvaritelno mersi na vsichki. STUTZI



Тема Re: ZA 126pнови [re: stutzi]  
АвторCremate (Нерегистриран)
Публикувано26.03.03 22:02



Benzina trqbva da byde s oktanovo 4islo 94, no tyi kato takyv ne se prodava v Bulgaria az nalivam 92 - bezoloven.
Vyprosyt ti za masloto e malko stranen! 126P ne e dvutaktova ma6ina i ne gori maslo zaedno s benzina. Ina4e smqnata mu trqbva da se izvyr6va (kakto i pri pove4eto avtomobili) na 10000km ili na 1 godina - koeto nastypi po-napred!

Pali6 i kara6



Тема Re: ZA 126pнови [re: Cremate]  
Авторstutzi (Нерегистриран)
Публикувано27.03.03 16:13



imah predvid da li gori maslo ne dvutaktova smes. shtoto niakoi koli si gorat 100 -200 grama na 1000 km. kolko e litra e masloto (3 ili 4) vav dvigatelia. za nego stava rech. kakva marka maslo preporachvate.



Тема Re: ZA 126pнови [re: stutzi]  
АвторCremate (Нерегистриран)
Публикувано27.03.03 21:49



Ako sym te razbral pravilno, teb te interesuva vmestimosta na kartera! Toi e 2,5 l. Az karam s celogodi6no maslo Aral, koeto dosta skypo, no i ka4estveno!
Ne sum zapoznat kolko maslo har4i. Ako nau4a 6te ti kaja! V kaina smetka ima6 si 6teka



Тема MERSIнови [re: Cremate]  
Авторstutzi (Нерегистриран)
Публикувано29.03.03 19:43



mersi za infoto.



Тема Re: ZA 126pнови [re: Cremate]  
Автор126pTURBO (Нерегистриран)
Публикувано02.04.03 15:07



Ami dovolen li si ot tova maslo ARAL te mnogo go hvalqt,4e merjanite i te bili s takova maslo ot zavoda i razni podobni ama ne mi se struva mngoo vqrno Az 6tqh da sipvam takova maslo ama se otkazah i si sipah Shel ot toq 4erveniq ne e koi znae kakvo no vse pak maslo a to drugo i ne mu trqbva
Ina4e sum 4uval i drugi vicove 4e 6efovete na Prista Oil ako ste q 4uvali taq firma, karali merjani i bmw-ta s PRISTA OIL maslo koeto su6to ne mi se vqrva to tova tolkova kalpavo 4e nemoje i da budxe az bqh svidetel kato izto4iha takova maslo ot edna kolica to be6e stanalo na 4ista voda nqma nikakvi smazo4ni ka4estva
Ami tvoito maslo kkavo e to4no za6toto nali znae6 4e trqbva da odgovarq na nqkoi ka4esta v zavisimost ot proizvodstvoto naprimer ne e mngo hubavo da mu hackne6 sintetika ,pak i arala ne e mnogo skup do kolkoto znam nqkade 6-7lv/L
Ami kakvo ste kaje6 za Castrol??
Ami ne ti li bqga maslo ot dvigatelq za6toto pri mene te4e qko ot nqkade i ot vreme na vreme ima razni petna pod kolata,az bqh izgurmql da4ika za masloto i ot hvar4e6e kato nevidqlo i dokato go razbere ama go opraihme. Posle prodalji da te4e ama po slabo a puk iskam da kaja 4e dvigatelq e otvarqn i vsiski garnituri i simerini sa smeneni i pak te4e6e,dvigatelq e svalqn 2-3 puti edinq put se okaza 4e se e izduhala simerinata na kolqnoviq val ot zadnata strana kum skorostnata,smenihme q ,i segha pak bqga masloto otdolu se vijda 4e kapaka na ogledalniq sisk e omaslen dosta qko ama samo tolkova nemoga da razbera dali ne gi qde neprekusnato simirinite ili i az neznam,ama to normalmno kola na tolkova godini i pri moito karane napravo se 4udq kak me traeetrqbva da se zamislq za nqkakuv drug avtomobil ama neznam Volvo i li Audi ama are stiga sum vi zanimaval s gluposti



Тема Re: ZA 126pнови [re: 126pTURBO]  
Авторstutzi (Нерегистриран)
Публикувано04.04.03 12:12



NALIVNOTO MASLO IZLIZA malko po evtino. sas sashtoto kachestvo e no ti go nalivat ot varel.mnogo sam dovolen ot ELF.



Тема Re: ZA 126pнови [re: stutzi]  
АвторCremate (Нерегистриран)
Публикувано04.04.03 17:25



Ami az ne smenqm masloto, taka 4e ne znam kakvo to4no e. Znam samo, 4e e Aral i mai sym dovolen! Spomnqm si samo, 4e struva6e okolo 14lv. ama za kolko litrova tuba, ne moga da ti kaja! Vyrti mi se nekyde 4-5 litra.



Тема Re: ZA 126pнови [re: Cremate]  
Авторivopanov (Нерегистриран)
Публикувано03.02.07 04:16



amm, taaa po vyprosa sys iztichaneto na masloto ot zversko karane: nachi na moqt 126 by fsm, nai redovno mu kupuvam boltove za skobite na auspuha kym bloka, zashtoto mnogo redovno izhvyrchat ot vibraciite. znachi moqt fichmobil harchi okolo 6 litra benzin, okolo 1 lityr maslo na 1000 km (mnogo pri normativ 0.4), okolo 4 bolta na 200 km, no pyk ne me e zarqzal na pytq otkakto go imam, toest okolo 2 godini. posledniq dylyg probeg kym kostenec (25 minutki sofiq-kostenec) spirah na dva pyti da mu sipvam po dva litra maslo, i izhabi okolo 6 bolta, zashtoto togava karah samo s nqkvi si 130, prosto bqh reshil da pusna malko konchetata mu da bqgat, ama te prosto vzeha che hvanaha muskulna treska s edno tipo na edin bair (nagore):D. ottogava sutrin kato go palq vse edno palq kamion, takova tropane vadi ot izgorelite auspusi...



Тема Re: kolko struva Fiat 126Pнови [re: stutzi]  
АвторMALUCH (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 16:09



NAI MNOGO 50 LEVA






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.