Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:04 16.04.24 
Автомобили
   >> Fiat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема tempra1.6sw-kolko e normalnata t.....  
Авторasrail (Нерегистриран)
Публикувано15.01.03 11:09



tempra 1.6sw mono injection .kolko e normalnata temperatura na dvigatela ?pri mene nai 4esto e okolo 80gradusa oba4e kolata e sas klimatronik i kogato toi ne raboti osobeno v goresto vreme zagrqva do 90 gradusa koeto mai ne e normalno i mi se struva 4e e nqkakav bug na tiq motori.vie kakvo mnenie imate?



Тема Re: tempra1.6sw-kolko e normalnata t.....нови [re: asrail]  
Авторgeorge (Нерегистриран)
Публикувано15.01.03 21:37



Имам темпра SW. На скоро и смених термостата и в момента държи 90 градуса. Имам литература в която пише, че нормално термостата да отваря към 90 градуса.



Тема Re: tempra1.6sw-kolko e normalnata t.....нови [re: george]  
Авторogi (Нерегистриран)
Публикувано15.01.03 22:52



za Fiat Uno syshto taka normalnata t e 90



Тема Re: tempra1.6sw-kolko e normalnata t.....нови [re: asrail]  
Авторkpematop (Нерегистриран)
Публикувано16.01.03 09:29



Normalno e be pich, moito Uno sushto dyrji 90 gradusa
predi karah edin citroen BX awtomatik, na nego samo kato mu natisnesh pedala na gazta se puska perkata, i perkata se puska na 85 gradusa i izstudqwa do 75
wsichki koli sa razlichni, gledaj da ne minesh 100 gradusa che togawa shte si ebe majkata!i wij dali imash dostatuchno antifriz



Тема Re: tempra1.6sw-kolko e normalnata t.....нови [re: kpematop]  
Авторasrail (Нерегистриран)
Публикувано16.01.03 18:29



qsno razbrax blagodarq za informaciata ama stoto imam i edin golf 2 1.6 benzin i toi voobshte ne zagrqva strelkata edva murda i zatova pitam pri fiata kak e 4e dosega fiat ne sam imal




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.