Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:19 20.04.24 
Автомобили
   >> Fiat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема moeto Tipo neiksa da zapali  
АвторDeqn (Нерегистриран)
Публикувано14.01.03 23:15



V nedelq sled kato q izrovih ot golemiq snqg q zapalih bez problem i q ostavih da poraboti malko. posle izlizah s neq vecherta. Na drugata sutrin varti no nito edin cilindyr neiska da pripali. probvah s novi kabeli, novi sveshti i nishto. veche treti den neiska da zapali. ima li nqkoi ideq kakvo moje da se sluchi?temperaturite naistina sa niski, no moje li neshto da e zamryznalo. dvigatelq e 1.6 dvuvalka monoinjekciq.



Тема Re: moeto Tipo neiksa da zapaliнови [re: Deqn]  
Авторtoshko (Нерегистриран)
Публикувано15.01.03 09:22



eiii brati mi ima absoljutno syshtija problem - ve nedelja ja kara cjal den i v ponedelnik ne iskashe da mu zapali? kupihme nov akumulator i novi sveshti i kvo li ne i ne shte i ne shte...kolata e daewoo nexia... ako njakoi ima ideja kakvo moje da e stanalo i kakvo da se napravi...



Тема Re: moeto Tipo neiksa da zapaliнови [re: Deqn]  
Авторdamon (Нерегистриран)
Публикувано15.01.03 10:49



Виж има ли искра или няма. За да знаеш къде да търсиш проблема...



Тема Re: moeto Tipo neiksa da zapaliнови [re: damon]  
АвторDeqn (Нерегистриран)
Публикувано15.01.03 12:05



Ima iskra. i na benzin mirishe. mai se dawi



Тема Re: moeto Tipo neiksa da zapaliнови [re: Deqn]  
Авторasrail (Нерегистриран)
Публикувано15.01.03 16:21



kolega problema pri tebe e slojen .zapo4ni ot tokovete dai na nqkoi da zavurti startera i gledai na centr. kabel kam delkoto dali ima iskra kam masa.ako ima zna4i e ok. no moje da imash neshto po angr. remak i da e izbqgala centrovkata. pri startirane bobinata zema tok direktno ot startera i ako tam releto ne e v red(vlaga bol)pak nqma da pali. ako i benzin ima a za da si siguren prusni 20 gr. benzin varxu vazd. filtar i pak neshte zna4i problema e vav elektronikata na injectiona i ti trqbva seriozen serviz. uspex



Тема Re: moeto Tipo neiksa da zapaliнови [re: asrail]  
Автор DAMON (клубаджия)
Публикувано15.01.03 17:50



И на мен ми прилича на ел. проблем. Виж центравката, виж ангренажния ремък здрав ли е, да не е прескочил няколко зъба? С карбуратор ли е или инжекцийка?



Тема Re: moeto Tipo neiksa da zapaliнови [re: DAMON]  
АвторDeqn (Нерегистриран)
Публикувано15.01.03 18:25



Mono injekciq. 1.6 dvuvalkata. remyka e smenqn. edva li e ot nego. tokove mislq che ima sega slojih novi kabeli i sveshti. proverih povecheto datchici mi izglejdat nared. no vyrti i ne pripalva



Тема Re: moeto Tipo neiksa da zapaliнови [re: Deqn]  
АвторFUTiE (Нерегистриран)
Публикувано16.01.03 23:13



nai dobria lek e DMS Dunev Motor Sport kazi na R.Dunev 4e te pra6ta Stanislav i bez tova ste ti obarne dosta vnimanie tam e istinata ot tam s neopravena kola 4ovek ne si e tragval!!!
Tel:02 0713145 i vatre6en 105
Uspeh



Тема Re: moeto Tipo neiksa da zapaliнови [re: FUTiE]  
Автор Bobo| (145QV)
Публикувано17.01.03 10:28



Az puk sum si tragval i poveche niama da stupia! Kolata niamashe tihi oboroti i tam edin moi nabor gleda chudi se i vika centrovka. Napravi uj centrovka i sashtata rabota - i vika klapanite ne sa nared kakzah mu da hodi da pochiva i otidoh drugade, kadeto se okaza RPM datchika smeniha go i gotovo

Alfa Forever!


Тема Priznal e remykaнови [re: Bobo|]  
АвторDeqn (Нерегистриран)
Публикувано17.01.03 11:49



Prosto beshe izbqgala centrovkata.remyka mi beshe hlabav. iznenadah se zashtoto s tazi kola problemi ot takyv harakter nikoga ne sym imal. sega pali kato pushka




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.