Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:22 29.05.24 
Автомобили
   >> Fiat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Pomostнови  
АвторVudi (Нерегистриран)
Публикувано19.12.02 18:05



Zdraveite!
Opitvam za posledno tuk, no si mislq 4e v takiva klubove ima dosta hora navytre v nestata i mislq 4e ste ste mi ot polza!
Zna4i tyrsq el. motor4e za monoinzekcion na Fiat Tipo 1,6i (88-92g), ne znam to4no kak mu e imeto no stava vypros za stypkov el.motor koito regulira koli4estvoto vyzduh , ta imam nuzda ot takova netso i ne moga da nameria nikyde. Molq vi kazete da tyrsiq (novo ili 2-ra upotreba)!
Blagodaria vi predvaritelno!
Vie v tozi klub mislq 4e ste mi pomognete!



Тема Re: Pomostнови [re: Vudi]  
Автор DAMON (клубаджия)
Публикувано19.12.02 21:26



Казва се регулатор на положението на клапата. Софиянците сигурно ще ти предложат да си търсиш втора употреба от италианеца, въпреки че не го знам къде се намира, но доколкото знам там е истината! Ново сигурно ще струва много пари!



Тема Re: Pomost [re: DAMON]  
Авторkpematop (Нерегистриран)
Публикувано20.12.02 00:01



za kakwo e toq regulator?
italianeca se namira na jitnica ulicata, do garaj Zemlqne...
edno golqmo takowa, wsichko ima wytre za italianskite koli i ne samo
i ponqkoga e tunkana, no na tzar. simeon si zeh servoto za regatata za 50lv, a italianeca iska 60lv. 10lv sa pari za mene!



Тема Re: Pomostнови [re: kpematop]  
Автор DAMON (клубаджия)
Публикувано20.12.02 00:27



Регулира подаването на въздух. Това е т.нар. по майсторски автоматичен смукач въпреки че няма нищо общо. Вкарва корекции в подаването на газта откъдето може да регулира оборотите. Управлява се от ECU-то естествено. Ако ти е повредена тая джаджа би трябвало да имаш проблеми с ниските обороти.



Тема Re: Pomostнови [re: Vudi]  
Авторmitko (Нерегистриран)
Публикувано20.12.02 11:55



Това не е стъпков ел мотор , а най-обикновено моторче за 12 волта. Ако то е преебано може да са четки или втулки , а да изгори е почти невероятно.



Тема Re: Pomostнови [re: mitko]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано20.12.02 22:54



tochno taka e... na skoro si vadih moeto - beshe zaqlo! nai-obiknoven motor za 12v - v knigata mu imam saprotivlenieto na namotkata!

"Raaazcvetaaali qblani i gruuushi! Paaaplyiliii tumaanyi nad rekoi!..."


Тема Re: Pomostнови [re: SHERlFF]  
Авторvudi (Нерегистриран)
Публикувано22.12.02 13:56



Tyrsih pri Italianeca no tam nqmat! Na Simeon systo tyrsih i tam systiq rezultat tyrsih i na bul. Vasil Levski i v auto italia nikade na moga da namerq



Тема Re: Pomostнови [re: vudi]  
АвторObserver (Нерегистриран)
Публикувано24.12.02 08:48



При едно посещение преди година в сервиз майсторите просто ми го развалиха. Следваха две посещения, за да ми го оправят. Накрая ми предложиха втора употреба, но понеже моторчето вървяло комплект с плочката и дюзата, ми поискаха 200 лв.
Отидох си, свалих моторчето, разхлобих го и с най-тънките си пинсети му извадих контактните пластинки, които бяха не само слепнали, но и огънати от майстора.
Почистих ги, с няколко проби ги огънах и нагласих. Със зарядното на телефона пробвах дали отварят и затварят правилно. Оттогава си карам без проблем.
Така че, ако имаш моторче и то не е изгоряло, не давай пари, а си поиграй с него.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.