Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:01 01.06.24 
Автомобили
   >> Fiat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Citroen ZX 1.4i vs Tipo 1.4i  
Автор Bibas (непознат )
Публикувано28.11.02 17:47



molq kajete si mnenieto za silnite i slabite strani na dvete koli... osobeno za Tipoto... 6toto karam Citroen i se 4uda dali da ne go smenq?



Тема Re: Citroen ZX 1.4i vs Tipo 1.4iнови [re: Bibas]  
Авторkpematop (Нерегистриран)
Публикувано28.11.02 22:16



Az lichno sum karal Citroen BX avtomatik, ne mi se e troshil. Sega imam fiat regata 1.6 i razlikata e golqma. Citroena e po-qk kato kola i po-zdrawa. 2.0i mi beshe sys 126 konq i motora na 50000km. Stoj si sys citroena e moq suwet!



Тема Re: Citroen ZX 1.4i vs Tipo 1.4iнови [re: kpematop]  
АвторlVAKA (Нерегистриран)
Публикувано29.11.02 14:03



ама ти имаш впечатления от bx и regata а ние коментираме zx и tipo.карал съм и двете коли.и на двете навъртях по около 15000км и мога да кажа че имам впечатления и от двата модела.типото е по здраво,но ситроена вози по меко.като двигатели и двете са здрави,но като цяло типо е по добре,така че смело продавай ситроена и зимай типо.



Тема Re: Citroen ZX 1.4i vs Tipo 1.4iнови [re: lVAKA]  
Авторkpematop (Нерегистриран)
Публикувано29.11.02 21:44



Zimaj FIATkata, ZX prilicha mnogo na nemskiq bokluk OPEL ASTRA:)))
Citroenite mnogo meko wozqt, kato pochnem ot GSI i stignem do C5:)))



Тема Re: Citroen ZX 1.4i vs Tipo 1.4iнови [re: kpematop]  
Авторpolo75 (Нерегистриран)
Публикувано30.11.02 20:32



Imah Tipo AGT-S 1,6 karburator, smenih go za Citroen XM . Moga da kaja che Tipoto e mnogo priyatna za karane kola. Navartyah i okolo 50 000 km, bez osobeni avarii po neya. Chiroko kupe ( po-udobno ot ot Vektra) i manevrena. Ne poznavam ZX no spored men ako ya smenich s Tipo nyama da usetich koy znae kakva razlika. Ako iskach naistina "hubav" Citroen tryabva da se orientirach kam Xantia ili XM
Pojelavam ti uspeh v slojniat izbor!!



Тема Re: Citroen ZX 1.4i vs Tipo 1.4iнови [re: Bibas]  
Автор Jp (мушмурок)
Публикувано04.12.02 01:23



tea ot Fiat savsem prez prosoto go davat. Prodavat mi edno Tipo 94god. za 3200 Lv. Mnogo zapazeno, salona mnogo zapazen,bez udari i vaobste za gradska kola extra. Razni pinizi,kato svetesti simvoli po r4kite za 4ista4ki-miga4i... digitalno tablo i tn... Na 130 000 Km. li4i si 4e e podarzano,a i horata gi poznavam.
Oba4e, snosti mi go ostaviha za 2-3 dena da go pokaram,da resa , a i da ne sedi pred bloka im dokato sa v provinciata.
Sutrinta se ka4vam i s kef si mislia ''Ei dnes kef niama da se musa iz centara s dalgoto Mondeo'' Da ama NE tozi sediovar na italianskite injineri mi skasa nervite
Tragvam i parno se poiavi 4ak kato stignah,aide tova kakti i da e. Minavam prez edna lokva,prez koiato sam minaval stotici pati i xop... ugasna kosnicata
Izgubi mi vremeto,ama aide opravih se. Zarezdam 10 Litra. nuliram kilometraza, minavam 20-25Km, gradsko i tragvam ot Sofia za Elin Pelin. Po patia prez druga lokva i pak ugasna Izsusih go, stignah do El.Pel. Na vrastane hop! i iz4eznaha 4erti4kite za koli4estvoto benzin, sveti 4erveno samo. Kato si napravia smetka 10L+ pone oste 5-6L zastoto predi da zaredia imase edna zalena 4erta(neznam kolko litra e tova) zana4i obsto pone 15L i da gi izgalta za ima niama 70Km i to 50 ot koito izvan gradsko. A e 1.4 motor.
Nemoga da koza 4e tova e nadezdna kola Edno giol4e i aide....



Тема "ima neshto gnilo v Daniq"нови [re: Jp]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано04.12.02 09:52



ot '93 nasam ne se pravqt digitalnite tabla, a i moito tipo e takove kvoto kazvash (1.4i.e. DGT - '89 godina) i nikoga ne e gasnelo v nikakva lokva, kolata nikoga ne zagravq shtot oshte ne sum i smenil termostata i vupreki tva ima parno sled nqkolko minuti i vupreki problema s termostata mi harchi okolo 10 gradsko i okolo 6 izvungradsko pri 90km/h! nadqvam se kat go smenq razhoda da padne do 8,5l gradsko i 5,5 izvungradsko!

"Raaazcvetaaali qblani i gruuushi! Paaaplyiliii tumaanyi nad rekoi!..."


Тема Re: Citroen ZX 1.4i vs Tipo 1.4iнови [re: Jp]  
Автор lCE (Леден)
Публикувано05.12.02 01:07



Явно си попаднал на кофти кола . Нямам лошо мнение за Форд ама не се опитвай да твърдиш че е по добре от Фиат



Тема Re: Citroen ZX 1.4i vs Tipo 1.4iнови [re: lCE]  
АвторMacGyver (Нерегистриран)
Публикувано06.12.02 01:01



Re: FIAT – Failure of Italian Automotive Technology [re: MacGyver]
Автор lCE (Леден)
Публикувано 16.05.02 18:27



За японските коли си прав , а колкото д Типото - явно наистина не си попаднал на добре сглобена кола Но ако всички Типота бяха така мисля че никои нямаше да ги купува , а модела беше доста продаван за времето си



Mai se okazva che vsichki deto sme karali Tipo i sme imali problemi, popadame vse na "кофти кола" ili puk na "не добре сглобена кола ".
Interesno mi e obache kak pri niakoi drugi marki daje i sus zatvoreni ochi da gi izbirame kak ne popadame na kofti koli.



Тема Re: Citroen ZX 1.4i vs Tipo 1.4iнови [re: Jp]  
АвторObserver (Нерегистриран)
Публикувано06.12.02 15:13



Нещо против пинизите ли имаш? Не е ли по-добре да е И красиво освен функционално? Или си възпитаник на немската липса на въображение.
Това за мондеото да не го беше споменавал. Явно го броиш за друг клас автомобил. Ама и дрънчи и се чупи.
Така че по темата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.