Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:38 17.05.24 
Автомобили
   >> Fiat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Tipo 1.4ie gubi antifriz otnqkade...нови  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано08.11.02 11:08



... i ne moga da razbera ot kade! pod kolata nqma vidim te4, v masloto nqma voda, a gubq okolo litur na 200-300 kilometra! na pruv pogled ne sum izduhal garnitura, moje bi obache teche ili kum izpuskatelnite kolektori i se izparqva prez auspuha ili neide ot vodnata pompa (tam ne moga da vidq kvo stava)! ako nqkoi e imal podoben problem ili ima ideq za moq - neka mi pomogne! blagodarq!

"Raaazcvetaaali qblani i gruuushi! Paaaplyiliii tumaanyi nad rekoi!..."


Тема Re: Tipo 1.4ie gubi antifriz otnqkade...нови [re: SHERlFF]  
АвторDeqn (Нерегистриран)
Публикувано08.11.02 11:58



Chuval sym che vseki s FIAT Tipo rano ili kysno smenq precakana vodna pompa :)



Тема Re: Tipo 1.4ie gubi antifriz otnqkade... [re: Deqn]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано08.11.02 13:33



e, tq vodnata mi pompa si vurvu, eventoalno ako izturva semeringa ili garnitura, ili imash predvid che ako e semeringa trqbva da se smenq cqlata? i kolko struva vodna pompa za Tipo?

"Raaazcvetaaali qblani i gruuushi! Paaaplyiliii tumaanyi nad rekoi!..."


Тема Re: Tipo 1.4ie gubi antifriz otnqkade...нови [re: SHERlFF]  
Автор lCE (Леден)
Публикувано08.11.02 21:21



Виж си и радиаторчето на парното - дали не ти е мокър някъде мокета в краката . А и все ми се струва че е от някой маркуч - огледай добре и притегни всички стягащти скоби . Виж си и радиатора - особенно от долната му страна .



Тема Re: Tipo 1.4ie gubi antifriz otnqkade...нови [re: lCE]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано08.11.02 23:19



gledam ama nqma! za tva sum pritesnen! ot nikade ne se vijda tech!!!

"Raaazcvetaaali qblani i gruuushi! Paaaplyiliii tumaanyi nad rekoi!..."


Тема Re: Tipo 1.4ie gubi antifriz otnqkade...нови [re: SHERlFF]  
Автор DAMON (клубаджия)
Публикувано09.11.02 15:25



Много интересно се получава при теб - всичко прилича на гарнитура ама едва ли е та щом казваш... Наистина си погледни от радиаторчето на парното - там ми е текло и е много коварно, защото ако си с мокет трудно се забелязва ама пък чак литър на 200-300 км... Помпата ако е ще ти тече студена т.е. оставяш я вечер и на другата сутрин - локвичка под нея. Иначе помпата на типо е към 50 лв. Гледай внимателно - няма начин да не излезе от някъде. Те по принцип ФИАТите си пускат водичка оттук оттам - аз съм сменял помпа на моята и сега пак ми прикапва от едно място ама много малко...



Тема Re: Tipo 1.4ie gubi antifriz otnqkade...нови [re: Deqn]  
АвторUS Samurai (Нерегистриран)
Публикувано09.11.02 19:37



Az puk sum chuval che vseki s FIAT Tipo rano ili kasno smenia osven precakana vodna pompa i mnooogo drugi raboti.



Тема Re: Tipo 1.4ie gubi antifriz otnqkade...нови [re: US Samurai]  
АвторMmm (Нерегистриран)
Публикувано10.11.02 00:44



a bi li mi kazyl na koq kola ne i se smenq ni6to ???



Тема Re: Tipo 1.4ie gubi antifriz otnqkade...нови [re: DAMON]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано10.11.02 12:49



mi redovno si pipam moketa - nqma nishto! pod kolata ne se obrazuva lokva prez noshta! a sega izchezva oshte poveche antifriz! dali e vazmojno da e garnitura i da go izduhva v izpuskatelniq kolektor? ako beshe pompa - vse shteshe da ima neshto pod kolata, ne moje vsichko da se izparqva! i kak da razbera dali izliza prez auspuha? samo ne mi kazvaite da sedq otzad i da gledam dali izliza para!

"Raaazcvetaaali qblani i gruuushi! Paaaplyiliii tumaanyi nad rekoi!..."


Тема Re: Tipo 1.4ie gubi antifriz otnqkade...нови [re: SHERlFF]  
Автор DAMON (клубаджия)
Публикувано10.11.02 15:10



На добре работеща кола трябва да излиза бяла пара и конденз да капе през ауспуха... така не можеш да разбереш. Ами на мен ми е заминавала гарнитура на главата, но със класическите симптопи - губеше много вода - 2 литра на 50 км и излизаха мехурчета от компенсационното казанче. Не знам дали може да е оттам щом нямаш симптоми, но щом уби много вода се обърни към някой сервиз да погледнат те. Може пък и да е гарнитура...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.