Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:07 25.06.24 
Автомобили
   >> Fiat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Katalizator tipo 1.6  
АвторBEL4O (Нерегистриран)
Публикувано07.11.02 14:09



Tipoto mi dava mnogo golqm razhod gleda go edin maistor kaza 4e dvigatelq dobre raboti vyreki 4e ne6to injekciqta se ebava. Izvednyj kolata se otpu6i i po4na mnogo da vyrvi. To4no kato trygvah ot tam i dadoh malko pove4e gaz toi kaza 4e cqlata mizeriq idva ot katalizatora i mi kaza da go raskara i probleme mi 6te se re6i. Spored vas dali tova e vyzmojno i kolko struva gyrne za tipo bez katalizator



Тема Re: Katalizator tipo 1.6нови [re: BEL4O]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано07.11.02 14:15



20-25 leva i si ti! izprazvat go, slagat mu vutre edna truba i ostanaloto go zapulvat s vata - hem za pregleda si imash katalizator, hem na praktika go nqmash! moito e 1.4 i az se chudq dali da go napravq toz nomer! nqkoi poznati obache mi kazaha, che sa imali problem posle s injekciqta si, lambda sondata ne otchitala vqrno, verno che nito edin ot tqh ne kara Tipo i nqmam predtsva tam lambda sondata im kade e, no prosto neznam dali da riskuvam! ako nqkoi go e pravil na Tipo 1.4 ie ili 1.6 ie neka da kaje kak e posle kolata!

"Raaazcvetaaali qblani i gruuushi! Paaaplyiliii tumaanyi nad rekoi!..."


Тема Re: Katalizator tipo 1.6нови [re: SHERlFF]  
Автор DAMON (клубаджия)
Публикувано07.11.02 18:26



Абе тя сондата си е там ама се получавали май някакви мизерии... В клуб авто-мото вижте! Там доскоро имаше обширна тема точно по този въпрос.



Тема Re: Katalizator tipo 1.6нови [re: SHERlFF]  
Авторmit (Нерегистриран)
Публикувано07.11.02 23:01



az imah takav katalizator i sled kato go razkarah(t.e mahnaha mi vsichko vatre) , samo che za sajalenie ne slojih traba vatre i kolata mi tragna kato pushka..:)
predi tova se baveshe i kakvo li ne vsekakvi problemi a sega sam happy.
Taka che mahaj i ne se shashkaj za nekakva sonda.



Тема Re: Katalizator tipo 1.6нови [re: BEL4O]  
АвторDeqn (Нерегистриран)
Публикувано08.11.02 10:12



Imam Tipo 1.6. I na men mi kazvaha che katalizatora e zapushen i da sym go mahal. da ma kolata si vyrvi kato slynce. izgorelite gazove sa v norma i nqma da go maham. Chetoh amerikanski saitove po-tozi vypros. Katalizator mnogo trudno se zapushwa. A ako vi mireshe na sqra (razvaleni qica) tova syshto ne e priznak che katalizatora e razvalen. Proverete izkarva li normalno kolichestvo gazove ot azpuha. sloji si rykata na okolo 50 sm ot nego i ako ti duha znachi vsichko e nared. a rabotata mu ste q usetish mnogo lesno. Katalizatonite koli mirishat po specifichen nachin



Тема Re: Katalizator tipo 1.6нови [re: mit]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано08.11.02 10:55



mi moje i az taka da napravq znachi, ama kaji mi molq te, zvuka usili li se chuvstvitelno? vse pak e edno gurne po-malko!

"Raaazcvetaaali qblani i gruuushi! Paaaplyiliii tumaanyi nad rekoi!..."


Тема blagodatq ti, shte proverq tam!нови [re: DAMON]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано08.11.02 10:56





"Raaazcvetaaali qblani i gruuushi! Paaaplyiliii tumaanyi nad rekoi!..."


Тема Re: Katalizator tipo 1.6нови [re: Deqn]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано08.11.02 10:59



tvoita duha na 50 sm ot auspuha li bre? maliiii... ti me ubi! moje i da si prav, neznam, ama kolko jivot ima edin katalizator, znaesh li? moje bi vse pak nqkoga trqbva da se smenq! ama neznam na kolko kilometra, ako ti znaesh - kaji ni!

"Raaazcvetaaali qblani i gruuushi! Paaaplyiliii tumaanyi nad rekoi!..."


Тема Re: Katalizator tipo 1.6нови [re: Deqn]  
Автор lCE (Леден)
Публикувано08.11.02 21:17



Абе не знам кво си чел ама сипи оловен бензин и карай 500м и ще видиш трудно ли се запушва катализатор



Тема Re: Katalizator tipo 1.6нови [re: lCE]  
АвторDeqn (Нерегистриран)
Публикувано09.11.02 11:18



Az ne ti govorq da si karash kolata s bokluci a sys hubav benzin :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.