Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:34 27.06.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Shte kupuvam TEMPRA, malko HELP?нови  
Автор bezobraznia (игривко...)
Публикувано05.10.02 17:38



zdraveite,
biah reshil da si kupia edin VW Golf-2 1.8 GTI , za 4000 lv., oba4e v posledstvie se otkazah i reshih da si vzema Tempra 1.6 i.e. mono-injection sys catalizator.. 1991 godina e , na okolo 150 000 km. vytre e s digitalnoto tablo kupeto e mnoo zapazeno i otvyn i otvytre ... dvigatelia syshto ... malko mu 4ukat klapanite no si mislia 4e tova ne e mnogo goliam problem ... s novi gumi e mishelin-ki - zimni, hidravlika na volana (dali niama da imam problemi s neia ne znam, zashtoto malko sylzi tazi hidravlika??) el.stykla, el.ogledala, el.shibidah - nov vnos ot Germania... i tova za 3800 leva..
kakvo shte kajete za cenata i kakyv syvet shte mi dadete, molia...
blagodaria...



Тема Re: Shte kupuvam TEMPRA, malko HELP?нови [re: bezobraznia]  
Автор AudiV6 (verter)
Публикувано05.10.02 21:28



......(от клуб VW)

Не съм я виждал, но ако искаш ще попитам в Понеделник за някакви координати да си я погледнеш за всеки случай.Карана е в България, но все пак може да си спестиш 800лв. и с тях да си я постегнеш ако се наложи
Да питам ли?



Тема Re: Shte kupuvam TEMPRA, malko HELP? [re: bezobraznia]  
Авторspa (Нерегистриран)
Публикувано06.10.02 00:06



Най добре виж в www.mobile.de и се ориентирай в цените.



Тема Re: Shte kupuvam TEMPRA, malko HELP?нови [re: AudiV6]  
Автор bezobraznia (игривко...)
Публикувано06.10.02 23:36



ami pitai ako ne te pritesniava... i malko info niama da e izlishno ... 10x!



Тема Re: Shte kupuvam TEMPRA, malko HELP?нови [re: spa]  
Автор bezobraznia (игривко...)
Публикувано06.10.02 23:58



10x! za www.mobile.de .... strashno mnogo mi pomogna
basi ... tozi s temprata iskal strashno mnogo da me mine ve :)))
4e v Germany temprite vyrviat po 800-900euro .... ts ts ts ....
4e az kato smiatam edna tempra s moi pytni i grani4ni shte mi izleze okolo 2500 leva ... ei golemi kojoderi tc tc tc



Тема Извинявай,нови [re: bezobraznia]  
Автор Vento (новак)
Публикувано07.10.02 01:02



а мито случайно да й смяташ?!
Защото ако я вземеш за 800 Евро, 1000лв. за път няма да ти стигнат (да не обяснявам защо - ако те интересува ще ти дам линк) и мито по 6$ на конска сила (ама ако знаеш как - иначе по 10$).
Та по мойта скромна сметчица (за кола 75 коня) -> 1600+1000+900(75х6$х2)+150(регистрация)=3650лв!
А честито! Най-малко толкова ще ти излезе, ако я вземеш по обява в mobile.de!
Така че, човекът при това положение не е толкова лош, нали?!
Незнам как по твоите сметки излиза 2500лв?!

Друг е въпросът, че подобна бяла Темпра 1,6i.e. '92 с климатроник, ел. пакет и газова уредба (монтирана в Италия - на мястото на резервната гума - културна работа) я продадохме преди 3 месеца за 3.400лв. Нов внос от Италия.

Това го казвам само за информация, понеже гледам, че се луташи търсиш мнения. И явно доста лесно те манипулират!




Тема Re: Извинявай,нови [re: Vento]  
Автор bezobraznia (игривко...)
Публикувано07.10.02 02:33



za informaciata: blagodaria , naistina biah zabravil mitoto za plashtane ...
oba4e za manipulaciata ne mislia taka ... poneje nai-malkia primer e 4e oshte sym bez avtomobil za syjalenie ... super skapani avtomobili prodavat i tova ne e moe mnenie poneje az ot avtomobili 4ak tolkova ne razbiram da si kaja 4esno , vij kompiutyra samo po zarejdaneto i 5-minutna rabota moga da ti kaja stava li (no iz osnovi i podrobno) oba4e na kolite me niama, vypreki 4e sym zavyrshil DVG :))
ta za tova sybiram mnenia ... no vse pak koli v germania ne se kupuvat samo ot mobile.de
10x..



Тема Виж сега,нови [re: bezobraznia]  
Автор Vento (новак)
Публикувано07.10.02 13:02



извинявай, че се намесих в темата, обаче не издържам да чета неправди. И аз се занимавам с коли, та знам, че никак не е лесно (както изглежда отстрани), а печалбите никак не са големи. Ако имаш време, прочети какво съм писал по темата на хора, които с падането на визите си мислиха сами да си докарват коли:



Знам, че в момента в България се внасят само боклуци (говоря до 5.000лв. примерно). Но как да е иначе, като за хубава Темпра '93г. с екстри там ми искаха 1.000 Евро и не смъкваха и цент, защото знаеха, че ще я продадат на тая цена! И не я взех, защото на колко да я продам тук?! Германците хич не са прости и не си продават евтино колата, ако е в ред, а си я карат!

Та за толкова пари - толкова кола! Умишлено търговците не внасят прилични коли, защото са скъпи и няма кой да ги оцени. А българинът гледа да е евтинко... Не прави сметка, че после ремонтите ще му оскъпят доста цената...

Редактирано от Vento на 07.10.02 13:11.



Тема Re: Виж сега,нови [re: Vento]  
Автор lCE (Леден)
Публикувано07.10.02 21:39



Абсолютно съм съгласен - колко хора познавам дето тъй се набутаха да си докарват сами коли и накрая им излязаха далеч по скъпи ! Така е - запазените коли са скъпи и ако човек търси нещо свястно не би трябвало най ниската цена на пазара да му е ориентир . Аз затова си купувам коли вече 10 години от автосалон - на мой познат е но това не ми помага много . Но знам че като искам запазена кола - има - макар и на малко по висока цена .



Тема Re: Виж сега,нови [re: lCE]  
Автор bezobraznia (игривко...)
Публикувано10.10.02 03:04



ei napravo se iziadoh .... golemi bokluci (horata imam predvid) ima v tazi skapana BG ... tc tc tc..... otivam da si kupia Temprata za koiato se biahme ugovorili ... i vsi4ko beshe OK, i kakvo da vidia v Avtokyshtata i miat nadpisa s tebeshir koito e na stykloto i vikam 4akaite oshte ne sym ia kupil, kato kintite mi sa v djoba .i te vikat ami to eto tozi 4ovek ia kupi .... az napravo shah ... vzeha mi koli4kata pred nosa i to samo zashtoto platili 50leva poveche .... basi nepravdinite deto se sreshtat goliama lakomia shte znaete :( ...
i sega prodyljavam da tyrsia niakakvo avtomobil4e .... tykmo si go biah nameril ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.