Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:26 10.05.24 
Автомобили
   >> Fiat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Fiat Uno 1.3 turbo - nai-golemia bokluk?!нови [re: MyxaMeT]  
АвторDaniel (Нерегистриран)
Публикувано24.10.02 20:53



ti lud li si be tova e nai strahotnata kola v svoia klas nai barzata leti golf2 gti go pravi lud



Тема Re: Fiat Uno 1.3 turbo - nai-golemia bokluk?!нови [re: Daniel]  
АвторFUTiE (Нерегистриран)
Публикувано03.11.02 12:11



Най-големия боклук и тъпак е този който говори за най-успещния италиянски автомобил (Фиат Уно), че не става за нищо. Това са долнопробни глупости и аз не бих се впрягал, че някакъв си Muhamet (дето едно винче не може да завие) оспорва НЕОСПОРИМИЯ успех на Fiat Uno!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Fiat Uno 1.3 turbo - nai-golemia bokluk?!нови [re: FUTiE]  
АвторCivic 16V (Нерегистриран)
Публикувано04.11.02 15:26



BRATO, VERVAI MI, MNOGO MALKA E VEROIATNOSTTA DA SI PO-UMEN OT MUHAMET (POZNAVAM GO LICHNO). PROSTO CHOVEKA SI IMA MNENIE (OT OPIT, TOI SUSHTO, VSE OSHTE KARA UNO TURBO), KOETO E SPODELIL TUKA I NISHTO NE TI DAVA PRAVO DA GO OBIZHDASH ("Най-големия боклук и тъпак"), RAZBRA LI BE MOZAK S MOZACITE, KOITO SUSHTO KARA "най-успещния" - FIAT UNO?


neznam... struva mi se, che tuk ima nepisano pravilo : vuv klub fiat, ako niakoi iska da kazhe neshto za UNO TURBO, da kazhe neshto DOBRO ili nishto, inache vednaga e "mnogo goliam tupac" i nishto ne razbira!!!


p.s. malkite "Schumacher"-cheta (UNO TURBO WANNABE RACER BOYS) vuv tozi forum malko da se poukrotiat
p.s.2 i are ne se obizhdaite ot tova koeto kazah



Тема Re: Fiat Uno 1.3 turbo - nai-golemia bokluk?!нови [re: Civic 16V]  
Автор lCE (Леден)
Публикувано04.11.02 21:04



Проблемът е може би в това че твоят приятел Мухамет кара явно доста зле поддържана и разбита кола и затова не е доволен . Преди години покарах едно такова Уно Турбо в добро състояние и трябва да ти кажа че смятам че малко коли от тоя клас могат да се мерят с него - да не кажа никой . Просто не бива по една разбита кола да се съди за целият модел.



Тема Re: Fiat Uno 1.3 turbo - nai-golemia bokluk?!нови [re: lCE]  
Авторmuhamet (Нерегистриран)
Публикувано05.11.02 08:50



hehe - izkazvash se nepodgotven- az li karam nepodyrzana kola .....?!



Тема Re: Fiat Uno 1.3 turbo - nai-golemia bokluk?!нови [re: muhamet]  
Автор lCE (Леден)
Публикувано05.11.02 21:37



Ами нещата които пишеш и проблемите от които се оплакваш ме карат да мисля така .



Тема ave ko sporish s tqh ve ICE?нови [re: lCE]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано06.11.02 10:27



q si trai! kupil si uno tvoq priqtel s anadolskiq nick i sega go e qd! mi men ako pitash - tva e chudesno!!! ti si karai tam frenskite pruchki i ne nedei spori mnoo-mnoo s horata, che shte me vkarash i men v belq! q si prestavi, che doidat tuk i iskat da ti napravqt glavata lilava!?
ama inache, v interes na istinata - da zmete vsichki da si sdrujate nervite! i da vnimavate kak si govorite edin na drug! tva e forum za FIAT, ne za tva koi e po-umen i po ustat! ili ne mislite taka? neka da ne se nervim edin drug izlishno! ako obichate!

"Raaazcvetaaali qblani i gruuushi! Paaaplyiliii tumaanyi nad rekoi!..."


Тема Re: Fiat Uno 1.3 turbo - nai-golemia bokluk?!нови [re: lCE]  
Авторmuhamet (Нерегистриран)
Публикувано06.11.02 12:03



ot tova koeto kaza me karash da si mislia che nikoga ne si karal fiat...



Тема Re: Fiat Uno 1.3 turbo - nai-golemia bokluk?!нови [re: muhamet]  
Автор lCE (Леден)
Публикувано06.11.02 23:02



Никога не съм имал такива проблеми с Фиати . Не знам какво точно искаш да кажеш



Тема Re: ave ko sporish s tqh ve ICE?нови [re: SHERlFF]  
Автор lCE (Леден)
Публикувано06.11.02 23:08



Френските пръчки ще ги пропусна - тук е форум за Фиат Не разбирам обаче що се нервиш толкоз - аз никого не обиждам и не псувам - просто изказвам мнение . А и не виждам що ще търсят от тебе сметка за моите думи . Ако познаваш някой от тях лично трябваше отдавна да ми кажеш




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.