Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:41 28.04.24 
Автомобили
   >> Fiat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: FIAT TIPO?нови [re: novak]  
АвторPlamen (Нерегистриран)
Публикувано30.07.02 12:14



Имам Типо 1,4 от две години и не съм имал никакви проблеми с него. Карам го с А-98 и направо хвърчи Просторно е, няма проблем 5 човека да ходят на море с него Частите не са особено скъпи, за радост не се чупи лесно! Управлява се сравнително леко! Поддръжката не излиза скъпо! Е, разбира се, зависи от карането! Ако ходиш с него на нивата да товариш картофи нещата ще изглеждат по друг начин



Тема Re: FIAT TIPO?нови [re: novak]  
Автор nasman (непознат)
Публикувано31.07.02 09:57



От една година карам 1.6 i.e. "двувалка" и в общи линии съм доволен. За класа си вози не лошо. Върви добре, защо трябва да се надбягваме с BMW -тата.
При моята ме дразни само едно нещо - като карам с 50 - 60 км/ч по паваж, предницата идпада в резонанс и започва да се чува силно дрънчене на пластмаса или ламарина отпред в ляво. Сменях нпредни носачи и накладки но все си дрънка. Иначе се държи добре на пътя, стабилна е, добър разход на гориво и т.н.

Поздрави на всички!


Тема Re: FIAT TIPO?нови [re: nasman]  
АвторDeqn (Нерегистриран)
Публикувано01.08.02 09:41



Imam syshtoto Tipo kato tvoeto. Pri men drynkata v prednicata idwashe ot Tova che se bqha otkachili dvete plasmasi koito pazqt poluoskitte ot kal. te sa zakacheni s plastmasovi skobi koito mnogo lesno se chupqt. no po-loshoto e che sa sakacheni za edni "ushi" koito ne sa zashtiteni ot koroziq i gniqt. pri men trqbwashe da gi pravq nanovo. no sled kato zakrepih stabilno plasmasite drynkaneto prestana



Тема Re: FIAT TIPO?нови [re: Deqn]  
Автор nasman (непознат)
Публикувано01.08.02 09:52



Благодаря, само там май, че не сме го гледали. Непременно ще го прегледаме още днес!



Тема Re: FIAT TIPO?нови [re: nasman]  
АвторDeqn (Нерегистриран)
Публикувано01.08.02 09:55



Pogledni ako mojesh moito vyproshe imam syshtoto tipo kato tvoeto i ponqkoga gasne kato izklucha ot skorost



Тема Re: FIAT TIPO?нови [re: novak]  
АвторDeqn (Нерегистриран)
Публикувано01.08.02 10:08



Nia-dobroto Tipo za men e sveicarskata dvuvalka 1.6. Kolata e izrabotena s merak i kak vyrvi prosto ne e istina



Тема Re: FIAT TIPO?нови [re: Deqn]  
Автор nasman (непознат)
Публикувано01.08.02 12:15



Нямам си кой знае каква представа. Моето не гасне, но в такъв момент си сменя оборотите /съвсем леко се усеща/ - падат за малко, и пак се оправят, след това пак падат ...... и т.н. Нещо в електрическата система трябва да е.
Забелязал ли си дали не гасне когато натискаш спирачка?



Тема Re: FIAT TIPO?нови [re: nasman]  
АвторDeqn (Нерегистриран)
Публикувано01.08.02 12:19



Pri natiskane na spirachka leko glyhne no tova e normalno zashtoto sistemata za podawane na vyzduh kym injektora e vyrzana i kym vakuumniq usilvatel na spirachkata. to e edin troinik



Тема Re: FIAT TIPO?нови [re: Deqn]  
АвторDeqn (Нерегистриран)
Публикувано01.08.02 12:33



Nqkoi kazwat che moje da idwa ot motorcheto za prazen hod ili ot datchika na droselnata klapa. ste proverq kakvo im e systoqnieto. no oborotite na prazen hod sa mi nqkyde 1000. za moment padat do 850 i posle pak stawat 1000



Тема Re: FIAT TIPO?нови [re: nasman]  
АвторPlamen (Нерегистриран)
Публикувано05.08.02 11:13



Az sled kato udarih prednitzata v edno Reno19 vze da mi dranchi taka. Okaza se che e ot skobite darjashti bronjata, kato ja smenih neshtata se opraviha.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.