Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:58 25.05.24 
Автомобили
   >> Fiat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Това не е съвсем таканови [re: bezobraznia]  
Автор rokosovski (Велик войн)
Публикувано05.10.02 19:03



Според мен цената е малко висока! Аз пролетта си купих Типо-то/93 г.,1.6 i.e./ в сравнително добро състояние, в смисъл, че нямаше общи забележки като изключим смяна на накладки и др. рутинни операции по новопридобита кола, за 2500 лв. и то от Горубляне. Пропуснах ел.пакета, без клима! По принцип Темприте държат малко по-висока цена, но ми се струва нереален километража! Все пак трябва да се види, така е трудно да се прецини!

Настъплението е основният вид бойна дейност!


Тема ami to...нови [re: rokosovski]  
Автор bezobraznia (игривко...)
Публикувано05.10.02 20:37



ami to daje kilometraja , nali e digitalen i mi dava okolo 47000 kilometra ta az si pomislih 4e prosto e nadhvyrlilo 100-te i gi pribavih, a kato razlika se polu4i okolo 150000 km. ... ne znam predpolojih ... a tova e cenata ot koiato sobstvenika na avtomobila shte plati mitoto ... t.e. krainata za men cena (kato izkliuchim urejdaneto na dokumentite) ... btw: mai e kupuvana ot maika s dete shtoto vytre ima razni detski lepenchici i na stykloto ima znaka na "vnimanie: roditel s dete"
ne znam ... daite malko akyl, molia :)
10x!



Тема Re: ami to...нови [re: bezobraznia]  
АвторSpasov2 (Нерегистриран)
Публикувано04.09.06 15:36



Стига сте говорили глупости па адрес на Tipo!Ние имаме Tipo 1.4 и сме много доволни!Колата е на газ,и това я прави доста икономична и стартова!За ускорение да не говорим!Гравата ми е синя от удари заради ускорението!И това че жълтурите или още по малко швабите правят по-хубави коли-пълен мит!Вярно е че Бразилското и турското типо не е качествено като италянското(каквото е и нащо)но автомобилът и до наше време се кара от много доволни собственици!



Тема Re: За и Против ФИАТнови [re: FlAT SpA]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано04.09.06 16:45



Защо FIAT ли? При мен беше любов от пръв поглед. Още като малък се прехласвах по страхотните представления които изнасяха първо Lancia Delta S4, а после Lancia Delta Integrale. Малко разбирах тогава колите, но като всяко дете бях за победителите. Колата си я купих 2000-та година. Като всички се бях наслушал на съвети какво да взема и колко щяло да ми тича голф. Да търсех голф или друга кола която ще се вмъкне в 4000лв. (БМВ е30 или Мерцедес 190). Нищо не можеше да ме грабне, а вече бях огледал доста коли. Седях и пиех кафе с мой приятел собственик на автомивка и сервиз и той ми предложи да видя Типото. Тогава си казах "леле как не съм се сетил за италианките". Това беше моята кола - красота, оборудване, повече коне за същите пари. Сега я карам и мога да кажа, че тя е като да си с хубава жена. Ако я глезиш и обичаш ти е хубаво с нея. Разсърдиш ли я обаче е като истинска италианска хубавица. Темпрамента и се проявява както на пътя така и когато реши да ти прави ядове. Затова я обичайте. Тези коли все едно имат душа. А който купува италианка я купува със сърце а не с разум.



Тема Re: ami to...нови [re: Spasov2]  
АвторMitko (Нерегистриран)
Публикувано04.09.06 17:37



Моето Типо е от заводите в Швейцария.



Тема Re: За и Против ФИАТнови [re: lCE]  
Авторang (Нерегистриран)
Публикувано05.09.06 00:30



фиат пунто 97г.липсва ми подвижната кора на багажника.ако някои знае от къде може да се купи,ще се радвам да сподели.



Тема Re: За и Против ФИАТнови [re: Mитko]  
Авторast (Нерегистриран)
Публикувано06.09.06 04:54



много вярно. оби4ам си ун4ето. не ме предава никога. ремонтите са евтини, макар и доста. ама и маисторите ни са едниии. имат си характер колите. колко унота има по пътищата? а са спрени преди поне 10 г. а голф 3 ве4е из4езват - умират бързи4ко маи? или умират собствениците им? моето скоро ще стигне 300 000 км . а е от 83 г. и е по4ити само на газ и по4ити само градско.
фиата си е като жената - капризна но оби4ана.



Тема Re: За и Против ФИАТнови [re: FlAT SpA]  
Автор Haunter™ (ариец)
Публикувано08.09.06 20:49



Ами нека го кажа директно - заради баланса цена-качество. Това е нещото, заради което няма да погледна друго освен FIAT. В никакъв случай не са най-добрите коли, но мен моето Punto ме устройва идеално. Евтина поддръжка, сравнително здрави, перфектен двигател (признат по цял свят!), лесни за експлоатация... абе кола, която да те закара от точка А до точка Б, това е FIAT! Кво повече да иска човек?





Тема Re: За и Против ФИАТнови [re: Cherepaha]  
Автор napalmoff (Бивш Пенкелер)
Публикувано10.09.06 15:29



В отговор на:

Az haresvam FIAT ama na vunshen vid. Imat mnogo simpatichni modeli. Nai-haresvam Bravo. Ama inache kola pravena ot italianci neiskam. VSe pak sa vseizvestni murliachi i murzeli, za razlika ot stegnatite i trudoliubivi nemci i japonci. Moje i da e mit ama tolkova mnogo loshi neshta sum slushal za italianskite koli :)))))



1.Пиши на кирилица не боли
2.В Германия отдавна колите не се сглобяват от немци, а от Али, Сабри, Мемет и Хасан . Тъй че пълна глупост е това за мърлячите

Можеш насила да закараш коня си до реката, но не можеш насила да го накараш да пие.

Редактирано от napalmoff на 10.09.06 15:33.



Тема Re: За и Против ФИАТнови [re: Haunter™]  
Авторzaz (Нерегистриран)
Публикувано12.09.06 17:02



Edinstvenoto ne6to koeto ne haresvam v Fiat i izob6to v ital. koli tova sa nemskite 4asti na Bosh.Samo te se preebavat


A na julturite s Hondi da gi pitam tiq ne se li zanimavat s motori,ta i koli li pravqt ve4e? Mom4eta vsi4ki qponski koli v BG sa proizvedeni v TURCIQ=pulen bokluk
viva Alfa




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.