Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:55 25.05.24 
Автомобили
   >> Fiat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: За и Против ФИАТнови [re: lCE]  
Автор the_rider (член)
Публикувано23.04.02 18:06



Абе всичко е относително, аз съм сменил 10-ина собствени коли и покрай тях кой знае колко служебни ( не лични) и знаете ли коя ми беше най здрава - Wartburg се казваше. Ама я взех на 26 х.км. и за година и половина стана на 86. Зареждах магазин с нея, карал съм по 7-800 кила сирене с нея от Вятово - на Дунава до София. Вътре и бях оставил само шофьорската седалка и както е равна отдолу - яко с тенекии, ебати гърча и правех и ми е правила най малко ядове от всички. А откъде съм минавал с нея....... с каруца не можеш да минеш, а ми се е случвало чисто ново Пунто, изкарвам го от автосалона и под него локва масло - семеринга откъм съединителя отишъл. Не че варгата е по-хубава от ново пунто ама - ей на случвало ми се е и това



Тема Re: За и Против ФИАТнови [re: the_rider]  
Автор lCE ()
Публикувано23.04.02 18:33



Абе и това го има , аз например скоро продадох кола на 40 000 км щот ми писна от неините проблеми ама беше сглобявана в Бразилия , от друга страна навремето имах една Алфа която беше 13 г като я взех и още тъжа по нея - много здрава беше....



Тема Re: За и Против ФИАТнови [re: lCE]  
Автор the_rider (член)
Публикувано25.04.02 14:49



В бразилия май правят фиат и фолксваген!?



Тема За ФИАТнови [re: FlAT SpA]  
Автор Яceн_ (като в мъгла)
Публикувано25.04.02 17:38



Защото е оптималният вариант между качество и цена. Че има по-добро, има. Ама е много по-скъпо. А по-евтиното не си струва главоболията.

Аз например не искам и да чувам за френска кола, макар че на някои познати не им увират главите, въпреки че си патят. Докато немските коли действително са добри (изключвам ОПЕЛ!), но и на твърде добри цени.
А иначе на всяка марка могат да се намерят кусури. Въпросът е на вкус и кой колко е готов да се бръкне. Така че аз държа на ФИАТ (не че мога да си купя нов), това е най-добрият вариант.

Хомо Сапиенс - това означава възможност, но не винаги способност за мислене!


Тема Re: За и Против ФИАТнови [re: the_rider]  
Автор lCE ()
Публикувано25.04.02 17:51



Колата беше Innocenti Elba - на практика Фиат Дуна с друга муцуна - по долу има тема за Дуна , там съм писал по подробно за бившата си кола



Тема Re: За ФИАТнови [re: Яceн_]  
Автор lCE ()
Публикувано25.04.02 17:55



Напълно съм съгласен с твоите доводи ЗА Фиат , но като бивш собственик на 4 италиански , а в момента на 2 френски коли не мога да се съглася с мнението ти за последните . Според мен си много прав за съотношението цена - качество при Фиат , но смея да твърдя че при френските автомобили положението е почти същото



Тема Re: За ФИАТнови [re: lCE]  
Автор Яceн_ (като в мъгла)
Публикувано26.04.02 15:14



Моите наблюдения са такива, но не бих посмял да вляза в спор - никога не съм карал френска кола. Все пак като гледам какво става около мен...

Хомо Сапиенс - това означава възможност, но не винаги способност за мислене!


Тема Re: За ФИАТнови [re: Яceн_]  
Автор lCE ()
Публикувано26.04.02 21:04



Ами аз макар че съм фен на италианските в момента съм много доволен от френските , не че си нямат проблеми , но например това за слабата ходова част е мит , а и съотношението цена - качество е както при италианците



Тема samo Fiatнови [re: FlAT SpA]  
Автор zasega dovolen (fen)
Публикувано03.05.02 21:53



От малък съм влюбен в тази марка, като се има впредвид , че сега съм на 28 години и притежавам едно Уно Fire 1.0 и Tempra 1.6 s.x.i.e . Не мога да определя какво ме привличат Фиат-те. Но колкото и да има дискусии за и против Фиат това е един от лидерите в автомобилостроенето.
Както е казал обаче Хенри Форд най хубавата кола е новата

Истината е

Редактирано от zasega dovolen на 03.05.02 21:55.



Тема Re: За и Против ФИАТнови [re: FlAT SpA]  
Автор BRABUS_V12 (непознат )
Публикувано06.05.02 20:11



Az li4no sum imal FIAT i mi haresa dosta :125p 1.6 145bhp. reza4ka ot klasa na GOLF 1 1.6 i KADETT GSI 1.8 mnogo me kefi i BRAVOTO ot PO-NOVITE(stilo e neveroiatno ve4e se vozih perfektno e) i tva e.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.