Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:53 27.04.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема За и Против ФИАТ  
АвторFlAT SpA (Нерегистриран)
Публикувано16.04.02 13:35



Не е тайна че автомобилите на марката ФИАТ в България се приемат с малко смесени чувства. Иска ми се с тази анкета да изложите мнението си за тази марка. Защо ви харесва или защо не ви харесва, как се приема по света итн..



Тема Re: За и Против ФИАТнови [re: FlAT SpA]  
АвторMmm (Нерегистриран)
Публикувано16.04.02 22:41



V 4ujbina markata se vyzpriema po-dobre otkolkoto v bulgaria, moje bi za6toto tam horata karat 4isto novi fiat4eta a ne kato nas 2ra ruka.........
Na men li4no markata mi haresva, za6toto kolite im ne sa na visoka cena, kato se ima predvid ka4estvoto /govorq za 4isto italianskiq Fiat/ za sega tolkova ...



Тема Re: За и Против ФИАТнови [re: FlAT SpA]  
Автор DAMON (клубаджия)
Публикувано17.04.02 00:32



В общия случай ФИАТ имат добър дизайн дори в някои случаи превъзходен - Уно 2, новото Стило. Имат добри двигатели. Ако колата е по-стара обаче се появяат недостаъците и затова ФИАТ не се тачи много в България. Недостатъци като слаба ходова част, недобра сглобка, проблеми с ел. инсталациите и оборудване. Не са толкова здрави коли ФИАТ-ите за нашите пътища колкото немските машини примерно затова не се възприемат много. Като предимство имат евтината си подръжка, обаче и тук възниква проблем защото качеството на резервните части е много ниско. Дали ще са италиански или турски частите почти винаги не са толкова издържливи колкото трябва да бъдат. Има и много резервни части със съмнителен произход и качество. Трябва да се внимава. Тънка работа си е пъддържането на ФИАТ.

______________________

Keep Walking


Тема Re: За и Против ФИАТнови [re: DAMON]  
Автор the_rider (член)
Публикувано18.04.02 10:12



В общи линии се съгласявам с тебе, но това за "немските машини" е пълен мит, просто толкова много примери мога да ти дам че няма да ми стигне место на сървъра на дира една кола не се ли поддържа редовно....но все пак не му е тука мястото



Тема Re: За и Против ФИАТнови [re: FlAT SpA]  
Автор Cherepaha ()
Публикувано18.04.02 13:49



Az haresvam FIAT ama na vunshen vid. Imat mnogo simpatichni modeli. Nai-haresvam Bravo. Ama inache kola pravena ot italianci neiskam. VSe pak sa vseizvestni murliachi i murzeli, za razlika ot stegnatite i trudoliubivi nemci i japonci. Moje i da e mit ama tolkova mnogo loshi neshta sum slushal za italianskite koli :)))))






Тема Re: За и Против ФИАТнови [re: Cherepaha]  
Автор lCE ()
Публикувано18.04.02 15:39



Е там е работата - не се обиждаи ама само със слушане не става . И аз съм слушал толкова лоши работи за немски коли че проблемите на италианските бледнеят , но понеже съм имал само веднъж немска кола не смея да се изказвам категорично . Карал съм обаче няколко италиански коли и аз лично съм много доволен от тях и даже бих казал че като цяло са здрави . Не забравяите обаче това което каза Rider - една кола не се ли подържа......



Тема Re: За и Против ФИАТнови [re: lCE]  
Автор Cherepaha ()
Публикувано18.04.02 16:50



Abe ne triabva da se prekaliava. Vse pak kolata ne e za da lejish pod neya , a za da ya karash.






Тема Re: За и Против ФИАТнови [re: Cherepaha]  
Автор lCE ()
Публикувано18.04.02 22:05



Е разбира се ....но имам предвид че дори и малко занемаряване води до по сериозни ремонти след това , освен това много зависи и как се кара една кола



Тема Re: За и Против ФИАТнови [re: the_rider]  
Автор DAMON (клубаджия)
Публикувано20.04.02 00:49



Прав си за поддръжката. Но казвам в общия случай. Един Фолксваген би издържал доста по-добре по нашите пътища. Самия аз имам Уно 2 и знам какво е. Колата няма 10 години, на малко над 100000 км, карана е сравнително внимателно, поддържана е нормално, но ето че миналата седмица се наложи да ми побългаряват предницата за да се оправи разчекването на предните колела, което е причинено от дупчестите ни пътища. Сравнявайки с един поне толкова поддържан голф на същите години няма как той да не е по-добре от ФИАТ-а. Иначе ми върши работа колата - не ме е предавала, харчи малко, поддръжката е евтина. Върши ми работа като цяло и не се оплаквам.



Тема Re: За и Против ФИАТнови [re: DAMON]  
Автор lCE ()
Публикувано20.04.02 10:19



Ами тогава що не си купи Фолксваген ами си купи Фиат - щом смяташ че е по добре ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.