Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:07 27.06.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Шум в скоростите ?нови  
Авторlvo (Нерегистриран)
Публикувано02.02.02 17:34



От скоро имам Fiat Uno 45 i Sx 999 куб см. Fire 1990 г. Машинката си я бива , но от скоростие се чува ужасно ручене на място и когато се движи.Когато натисна съиденителя шума изчезва и колата става тиха като мушица :) !.Приятели ми казват ,че това било нормално за Fiat , но мене лично ме дразни.Иначе скоростите си включват нормално синхронизаторите си работят само този шум ....!! Някой да е имал такъв проблем и да се е опитвал да го реши...



Тема Re: Шум в скоростите ?нови [re: lvo]  
АвторPlamen (Нерегистриран)
Публикувано11.02.02 10:19



Този шум непрекъснато ли го чуваш или изчезва след известно време каране? Ако изчезва значи, че по всяка вероятност маслото ти е кофти или е малко.



Тема Re: Шум в скоростите ?нови [re: Plamen]  
Авторlvo (Нерегистриран)
Публикувано11.02.02 20:51



Не е проблема в маслото ! Смених го с ново и същата работа !! Иначе скорстите са си в ред включват си напълно нормално синхронизирани са , но стържат ...



Тема Re: Шум в скоростите ?нови [re: lvo]  
АвторФИAT (Нерегистриран)
Публикувано01.03.02 14:42



И аз имам такъв шум, но не се шашкам. Още като я купих на старо си го имаше този шум, но от тогава не се влошава /не се и подобрява/ положението. Карай и не се бой.



Тема Re: Шум в скоростите ?нови [re: ФИAT]  
Авторthe best (Нерегистриран)
Публикувано06.03.02 15:40



казвам ти карай си и се не бой карай си и яйцето и няма да имаш проблеми иво как е новия магазин емо пепи е



Тема Re: Шум в скоростите ?нови [re: lvo]  
Авторmislitelq (Нерегистриран)
Публикувано26.03.02 09:28



ne e ot skorostite 6tom kato natiska6 saedinitela i iz4ezva zna4i nai veroqtno e ot aksialniq lager toi ru4i 6toto ima edna metalna vtulka det opira v saedinitelq no tva da ne te pritesnqva za 1 4as si gotov no moje da si kara6 taka kolko 6te6 nqma problem



Тема Re: Шум в скоростите ? [re: mislitelq]  
АвторФИAT (Нерегистриран)
Публикувано31.03.02 17:04



Аз като сменях съединителя смених и този лагер, но шума си остана непроменен. От нещо друго ще да е.



Тема Re: Шум в скоростите ?нови [re: ФИAT]  
Автор lCE ()
Публикувано01.04.02 21:51



От аксиалния лагер е - просто леглото му е с малко по голям допуск от необходимото



Тема Re: Шум в скоростите ?нови [re: lvo]  
АвторTisho (Нерегистриран)
Публикувано27.05.02 23:00



I az imam UNO FIRE ot 9 godini.Kupuvano ot magazina 4isto novi4ko i na okolo 120000 km mi se poqvi to4no takuv 6um v skorostnata kutiq,sega kolata mi e na 370000 km i 6uma pak si go ima a puk drugi problemi nqma.Hodil sum po maistori no nikoi ne moja da go opravi kato poslediq put smenih vsi4ki lageri v kutiqta,sinhronizatori i edna zub4atka i 6uma pak si go ima taka 4e karai i da ne ti puka problem nqmq da ti napravi.A ako iska6 6uma da ti namalee nalei po gusto maslo i s okolo 200-300 drama pove4e ot neobhodimoto,a to e nqkade okolo 2,7 l.Ako se 4udi6 otkude da nalee6 pove4e ot dat4ika za zadnata skorost toi e otgore na kutiqta.Ako ima6 vuprosi pitai?
T_I_S_H_O@abv.bg ili +35988407628



Тема Re: Шум в скоростите ?нови [re: Tisho]  
Автор walker (:-)
Публикувано18.06.02 23:44



аз имам уно 1000 fire. купих го от германия преди 2 години. беше на 9 години и на 42000 км. имаше същия шум в скоростите. докарах го до българия /около 2000 км/ и шумът изчезна. и досега не се е появил. нямам пбяснение...

сетих се нещо друго. има на unil някава добавка за скорости, една зелена туба като паста за зъби, но по-голяма. казват, че била много добра.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.