Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:17 28.04.24 
Автомобили
   >> Fiat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ФИАТ Стилонови  
Автор Яceн_ (като в мъгла)
Публикувано22.03.02 09:55



Днес се повозих, да ви кажа, това е цял самолет. Почти всичко се управлява от компютър и глезотиите са всякакви. Супер е!

Пък ако имам късмет, следобед и ще го покарам...




Тема Re: ФИАТ Стилонови [re: Яceн_]  
АвторMmm (Нерегистриран)
Публикувано22.03.02 21:51



Ee blaze ti.Predstavqm si samo kakvo e udovolstvieto osobeno ako e modela
2.4 napravo 6te e strahotno!!!



Тема Re: ФИАТ Стилонови [re: Mmm]  
Авторvlado (Нерегистриран)
Публикувано25.03.02 10:34



iskam i az aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa isakam i az



Тема И покарах малко! [re: Яceн_]  
Автор Яceн_ (като в мъгла)
Публикувано25.03.02 16:55



В края на краищата ме огря. Ако трябва да бъда откровен обаче, за човек като мен, който не е карал по-нова кола от 9-10 годишна, удоволствието не може да се изпита напълно. Вътре е като самолет и все се чудя - това копче за какво беше, другото за какво, ама не съм ли включил нещо излишно и т.н. Определено е притеснително. Предполагам, че ако човек има възможност да свикне... Ама де тоз късмет.

Най-ме изкефи, че като се влезе в тунел, чистачките сами спират. Но това е най-малкото. Вътре има компютър, 9/10 от чиито функции така и не разбрах...


Кога ли ще доживея лична нова кола? Бих се задоволил и с нещо по-скромно като Пунто например...



Тема Re: И покарах малко!нови [re: Яceн_]  
Авторmislitelq (Нерегистриран)
Публикувано26.03.02 09:35



eeeeeee the best q razkaji malko pove4e bre kak se darji na putq a ? s kuv motor si karal varvi li durpa li a?



Тема Re: И покарах малко!нови [re: Яceн_]  
Авторфeнka (Нерегистриран)
Публикувано27.03.02 11:41



Не съм пробвала Стило, но преди 4 месеца си взех ново Пунто. Мога да кажа, че съм много доволна. Пожелавам ти от сърце да си купиш и ти.



Тема Дано, дано...нови [re: фeнka]  
Автор Яceн_ (като в мъгла)
Публикувано27.03.02 12:53







Тема За мой срам трябва да кажа...нови [re: mislitelq]  
Автор Яceн_ (като в мъгла)
Публикувано27.03.02 13:00



...че технически съм доста неграмотен. Беше 1,6 и по мое мнение стои добре на пътя, но моята база за сравнение е един Сеат на 20 години, така че нищо не мога да твърдя. И каквото и да кажа, не мога да направя сравнение с други марки от същия клас, просто защото не съм сядал в такива!
Много силно впечатление ми направиха чистачките, защото карах в един дъждовен ден. Имат автоматична настройка и се движат в зависимост от силата на дъжда. И дори когато не им е зададено автоматично движение, а някоя от другите три степени, при разминаване с друга кола в дъжда сами се ускоряват, за да изчистят водата. Това може би го има и на други коли, но аз го видях за първи път.



Тема Re: ФИАТ Стилонови [re: Яceн_]  
Автор DAMON (клубаджия)
Публикувано29.03.02 00:39



Четох за този ФИАТ само добри думи. Цената му е ниска като се вземе предвид екстрите. Това е добре. Обаче толкова много компютърна техника във ФИАТ малко ме плаши :) Като знам, че ел. системите са им точно слабото място. Дано последните години да са се оправили иначе след 3-4 години тоя ФИАТ няма да има как да му пуснеш чистачките... Все пак е готина кола.

______________________

Keep Walking


Тема Re: ФИАТ Стилонови [re: DAMON]  
Авторmislitelq (Нерегистриран)
Публикувано29.03.02 20:40



ot 6 godini fiat ve4e pravi koli s mnogo po golqmo ka4estvo i pove4eto defekti sa zabraveni




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.