Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:27 03.05.24 
Автомобили
   >> Ferrari
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Тониране на автобоя STANDOX и пълнене във СПРЕЙнови [re: Scheewa]  
Автор Pichaga (завеян)
Публикувано30.01.06 12:50



ОК мадам...кажи нещо за новия

ВАКАНЦИЯЯЯЯЯ


Тема Re: Тониране на автобоя STANDOX и пълнене във СПРЕЙнови [re: Pichaga]  
Автор ScheideWeg (*hallucinogen*)
Публикувано01.02.06 03:02



Новия става само за любовник. В същност - той и без това иска да изпълнява точно такава функция, ама тая няма да я бъде. При последната ни среща щях да го нашамаросам - така ми вдигна нервите, че направо изтрещях.
Не ми се говори изобщо пък за него. Сега сънувам кошмари - може да си говорим за това, ако искаш.



Тема Re: Тониране на автобоя STANDOX и пълнене във СПРЕЙнови [re: ScheideWeg]  
Автор Pichaga (завеян)
Публикувано01.02.06 11:26



аз напоследък не сънува кошмари или пък сънувам, но не помня...я разкажи нещо за твоите...

ВАКАНЦИЯЯЯЯЯ


Тема Re: Тониране на автобоя STANDOX и пълнене във СПРЕЙнови [re: Pichaga]  
Автор ScheideWeg (*hallucinogen*)
Публикувано01.02.06 19:46



Хубавото е, че не ги помня...
Помня само, че ми беше кофти като станах..Първите няколко минути ги помнех, ама после ги забравих - съвсем нормално и обяснимо. И много се радвам.



Тема Re: Тониране на автобоя STANDOX и пълнене във СПРЕЙнови [re: ScheideWeg]  
Автор Pichaga (завеян)
Публикувано02.02.06 13:01



значи ставаш взимаш лист хартия и пишеш....много е полезно и после разказваш кое какво...

ВАКАНЦИЯЯЯЯЯ


Тема Re: Тониране на автобоя STANDOX и пълнене във СПРЕЙнови [re: Pichaga]  
Автор ~Gamma (*фрактална*)
Публикувано05.02.06 20:58



Записах си на телефона, който днес ми откраднаха , част от quit message от мирк - това го сънувах. Значи сънувам, че някой ми говори, ама не в лог, както е обичайната практика, ами сякаш с quit messages ми говори - сещаш ли се. И куита беше следния : "Това, че си родена от Аспарух на 29 откомври нищо не значи". Някак си знаех, че става въпрос за хан Аспарух, и ставаше въпрос,че съм му дъщеря, ама не знам защо беше формулирано точно така. А на 29 октомври съм регистрирана в един форум - точно тоя ден. Просто - нямам никакво обяснение. А сега покрай тия кинетони отказах сънищата.



Тема Re: Тониране на автобоя STANDOX и пълнене във СПРЕЙнови [re: ~Gamma]  
Автор Pichaga (завеян)
Публикувано06.02.06 13:20



това се казва то да имаш пророчески сън....Какво стана с телефона ти...къде го откраднаха...много е гадно

ВАКАНЦИЯЯЯЯЯ


Тема Re: Тониране на автобоя STANDOX и пълнене във СПРЕЙнови [re: Pichaga]  
Автор ~Gamma (*фрактална*)
Публикувано07.02.06 20:37



Хех, ами телефона...Качих се в претъпкан календарен влак с телефон и слезнах от същия тоя претъпкан календарен влак без телефон=)
Ама аз какъвто съм бльон може и да съм го изтървала някъде, ама нали съм с огромни слушалки на ушите и нищо няма да чуя. Яд ме е единствено за картата, щото ми беше от 4 години и имах над 200 номера в нея. Майната му на телефона иначе.



Тема Re: Тониране на автобоя STANDOX и пълнене във СПРЕЙнови [re: ~Gamma]  
Автор Pichaga (завеян)
Публикувано09.02.06 13:13



баси гадното, най-вероятно са те претарашили...но нищо телефон се купува, пък и ще възстановиш номерата леко-полеко
на каква марка си фенка-за телефон става дума де

ВАКАНЦИЯЯЯЯЯ


Тема Re: Тониране на автобоя STANDOX и пълнене във СПРЕЙнови [re: espero2OOO]  
Автор espero2OOO (член)
Публикувано17.07.06 23:50



Уп




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.