Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:22 05.06.24 
Автомобили
   >> Ferrari
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: появи ли се на книжния пазар най-новата книга за Фнови [re: spider4o™]  
Автор Pichaga (завеян)
Публикувано15.06.04 09:29



абе софия е довиждане ако се разруши стената, иначе някъде високо по планините например на черни връх



Тема Re: появи ли се на книжния пазар най-новата книга за Фнови [re: Pichaga]  
Автор spider4o™ (fnac­)
Публикувано15.06.04 23:57



е че то при война значи е достатъчно да паднат 2 бомби в/у тая стена и сме фиричка.





Тема Re: появи ли се на книжния пазар най-новата книга за Ф [re: spider4o™]  
Автор Pichaga (завеян)
Публикувано16.06.04 11:14



ами така съм чел, въздушния щит над софия, когато го имаше и беше полка в доброславци, пазеха козлодуй и искър, сега в доброславци няма поделение
между другото аз съм служил в доброславци



Тема Re: появи ли се на книжния пазар най-новата книга за Фнови [re: Pichaga]  
Автор Capoeira ()
Публикувано17.06.04 00:54



хора така ненадейно минах и отзи форум и квода видя викам си пак нещо не виждам добре и съм избрал не прваилния раздел ама са гледам Ферари..
какво говорите за бомби атентати язовини стени аец..
все едно съм в раздела "апокалисис - праноя" , как от темата за некаква книжка стигнахте до това не знам ама евали ви праим с никой от вас нема да спорим че току вий сме започнали да обсъждаме китайските рози колко пъти годишно трябва да цъвтят



Тема Re: появи ли се на книжния пазар най-новата книга за Фнови [re: Capoeira]  
Автор Pichaga (завеян)
Публикувано17.06.04 12:40



значи за китайската роза имам много инфо-какво те интересува точно....???



Тема Re: появи ли се на книжния пазар най-новата книга за Ф [re: Pichaga]  
Автор Capoeira ()
Публикувано17.06.04 14:50



Mи купих си една такава на шега и беше много красива докато не престана да цъфти след това 4 години не цъвтеше какво ли не и правих сменях мястото добавки, сменях пръста и най накрая преди месец пак цъфна, е кажи ми това нормално ли е човек като си вземе свете иска да цъвти , а тя не стой като храст(имам едни теменужки дето не престават да цъвтят)



Тема Re: появи ли се на книжния пазар най-новата книга за Фнови [re: Capoeira]  
Автор Pichaga (завеян)
Публикувано17.06.04 15:11



ами виж сега китайските рози цъфтят много дълго, но за сметка на това рядко, но четири години почивка са си доста, имай предвид, че те не обичат ярка слънчева светлина, трябва да е светло, но не пряко да ги огрява



Тема Re: появи ли се на книжния пазар най-новата книга за Фнови [re: Pichaga]  
Автор spider4o™ (fnac­)
Публикувано18.06.04 14:31



какво им е предимството на китайските рози?
защото аз на село си имам доста рози, но са си "обикновени" и даже не полагам никакви грижи за тях, а са израстнали на височина към метър, та и отгоре. ЕДинствено, не са много красиви, което лишава от смисъл отглеждането им де, но все пак са си рози.





Тема Re: появи ли се на книжния пазар най-новата книга за Ф [re: spider4o™]  
Автор Pichaga (завеян)
Публикувано18.06.04 16:27



никакво едни такива дребни и не мирищат на нищо......гледат се в къщи най-вече
тия на селото ти сигурно яко миришат и са сто пъти по-хубави и не им е нужна специална грижа
между другото ти ли се подвизаваш в ауди форума???



Тема Re: появи ли се на книжния пазар най-новата книга за Ф [re: Pichaga]  
Автор spider4o™ (fnac­)
Публикувано18.06.04 23:54



абе не съм аз. мнгоо странно, защото преди време един друг пич ми прати бележка да ме пита дали аз съм бил тоя, дето списвал и в Ауди форума. аз там не влизам. най-често Опел посещавам от автомобилните и то само, за да чета. трябва да намина и през Ауди да видя кой е този адаш. да не е Spyder или Spidercho? други производни на спайдър не съм срещал в дир.бг




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.