Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:56 18.05.24 
Автомобили
   >> Ferrari
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: кой ми изтри тематанови [re: spider4o™]  
Автор Pichaga (ne_na_kef)
Публикувано22.04.04 14:56



абе не знам дали ще ти го дадат, но архива им се пази поне няколко години и то май всичко, питай на адреса на ТВ Сан Стефано № 29



Тема Re: кой ми изтри тематанови [re: Pichaga]  
Автор spider4o™ (fnac)
Публикувано22.04.04 15:54



ее...аз се надявах с няколко мейла да се оправя, ама май няма да стане.
ще прескоча някой ден до Сан Стефано 29, както казваш, че и без това ми е близко.




Тема Re: кой ми изтри тематанови [re: spider4o™]  
Автор Pichaga (ne_na_kef)
Публикувано23.04.04 16:07



не, ти влез в страницата на БНТ и им пиши някакъв имейл въпросвай ги би трябвало да ти отговорят как става тая работа и дали въобще става



Тема Re: кой ми изтри тематанови [re: Pichaga]  
Автор spider4o™ (fnac)
Публикувано24.04.04 08:27



ок, така и ще направя.
после ще ти кажа какво се е получило и дали съпортват БНТ желанието на зрителите




Тема Re: кой ми изтри тематанови [re: spider4o™]  
Автор Pichaga (ne_na_kef)
Публикувано26.04.04 13:19



има един Закон за достъп до обществена информация-така се казва-публикуван е в Държавен вестник бр. 55 от 2000 година-намери си го в нета и прочети дали имаш право на такава информация и да се заяждаш ако имаш право



Тема Re: кой ми изтри тематанови [re: spider4o™]  
Автор Pichaga (ne_na_kef)
Публикувано26.04.04 13:23



Задължени субекти за осигуряване на достъпа до обществена информация

Чл. 3. (1) Този закон се прилага за достъп до обществената информация, която се създава или се съхранява от държавните органи или органите на местното самоуправление в Република България, наричани по-нататък "органите".
(2) Този закон се прилага и за достъп до обществена информация, която се създава и съхранява от:
1. публичноправни субекти, различни от тези по ал. 1;
2. физически и юридически лица само относно извършвана от тях дейност, финансирана със средства от консолидирания държавен бюджет;
3. средствата за масова информация и е свързана с прозрачността на тяхната дейност.



Тема Re: кой ми изтри тематанови [re: spider4o™]  
Автор Pichaga (ne_na_kef)
Публикувано26.04.04 13:21



Субекти на правото на достъп до обществена информация

Чл. 4. (1) Всеки гражданин на Република България има право на достъп до обществена информация при условията и по реда, определени в този закон, освен ако в друг закон е предвиден специален ред за търсене, получаване и разпространяване на такава информация.
(2) В Република България чужденците и лицата без гражданство се ползват с правото по ал. 1.
(3) От правото по ал. 1 се ползват и всички юридически лица.

Осъществяване на правото на достъп до обществена информация

Чл. 5. Осъществяването на правото на достъп до обществена информация не може да бъде насочено срещу правата и доброто име на други лица, както и срещу националната сигурност, обществения ред, народното здраве и морала.

Основни принципи

Чл. 6. Основните принципи при осъществяване правото на достъп до обществена информация са:
1. откритост, достоверност и пълнота на информацията;
2. осигуряване на еднакви условия за достъп до обществена информация;
3. осигуряване на законност при търсенето и получаването на обществена информация;
4. защита на правото на информация;
5. защита на личната информация;
6. гарантиране на сигурността на обществото и държавата.



Тема Re: кой ми изтри тематанови [re: Pichaga]  
Автор spider4o™ (fnac)
Публикувано27.04.04 20:30



еййй, мерси много много мнгоо.
ясно вече, имам правото. ще чакам мейл, ако няма нищо, ще пратя още един от другата си поща, защото ми се струва, че от яхуу не ми се пращат поради някакъв вирус, който засичал и спирал писмата. както и да е.
в крайна сметка така или иначе ще трябва да отида до Сан Стефано




Тема Re: кой ми изтри тематанови [re: spider4o™]  
Автор Pichaga (ne_na_kef)
Публикувано28.04.04 16:34



е успех
а какъв е тоя вирус в яхото??? щото и аз имам там поща



Тема Re: кой ми изтри темата [re: Pichaga]  
Автор spider4o™ (fnac)
Публикувано28.04.04 18:27



ами аз грешно се изразих.
то не е вирус в яху-то, ами по-скоро е вирус на моя пц.
защото като пращам мейли и ми ги връща като ми дава причина, че на мойте мейли имало вирус. но аз постоянно си сканвам системата и нищо не открива. не знам дали вируса се самоатачва докато се пращат или пък аз си го имам на пц-то. но ми връща така писма само като пиша на...да кажем БНТ. преди време бях писал на една електронна медия (която ползва правителствения нет) и при тях също ми върна мейла. просто те си имат софтуер сканиращ всеки мейл, иначе на нормални юзъри не ми прави проблеми.
но пък вчера пратих мейл до БНТ от поща в hotmail.bg и нямаше проблем...май





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.